- Úvod
- Pokec
Plavaná
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 66x v ignorovaných.
Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 19:02:27
pokud relevantní zákazníky, obslouží na žádost jiný obchodník s plným servisem už tak nějak není má ani tvá starost.
Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 18:41:11
Mě nešlo o nic,než aby si napsal co jsi nakous a aby si to přečetli i ti,co už z tvých příspěvků vědí,že se něco událo. Pokud se tak nestane,nechám jen na nich ať si udělaj vlastní závěr,já ho mám, ale čekal jsem, že mě ještě trochu pobavíš:-).
Ty ostatní případy ,,podvádění,, jsme tu už oba ze svého pohledu popsali a je to zas na lidech...
Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 18:22:32
šop na netu je a zůstane s největší pravděpodobností, jen se určitě změní znění obchodních podmínek až proběhne administrativa - osobně na tom nevidím nic záludného či závadného a prozatím (!) se mě to netýká.
no čekal jsem že se chytneš primárně těchto dvou... přestože jich bylo jmenováno víc a říkám ti znovu žaluj mě a žeň mě k soudu - opět naprosto vážně, tady ta debata ztrácí smysl a pořád to bude o tom, že já něco řeknu a ty řekneš něco jiného. Vlastně spíš na tom trvám, protože jestli si někdo z nás dvou nedával pozor na jazyk a někde tvrdil něco o někom a něčem, co není pravda tak tam se to jistě ukáže ;)
Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 17:52:32
Nejde mi o víc,než o to, abys dovysvětlil to co jsi nakousnul,tedy co jsi viděl za podvody ve Vrchlabí a Vítězný,ty ostatní podvody mě nezajímaj,bo se mě přímo netýkaj.
Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 17:00:42
viděl si zlomený jeden jediný prut otlučený o beton a to ještě z kategorie velmi levných, dalších x věcí které tady pravidelně hážeš na hnůj si neviděl ani z rychlíku natož je kdy měl v ruce. Mě by v životě nenapadlo říct o něčem co jsem nikdy neměl v ruce a nechytal na to, že to stojí určitě za prd.
Jak můžu být jeden z nejlépe vybavených závodníků, když mám jen ty levné hrozné a k ničemu značky? to je tak trochu blbost ne? =D ve finále, když už jsem to musel veskrze všechno polámat a rozbít podle toho co říkáš a tudíž vlastně nemám nic =D
BTW co je mimo provoz a co se ruší? nebyl jsi to náhodou ty kdo mi před měsícem nebo dvěma volal, že slyšel něco o rušení skladu a co by bylo k mání atd.? byl, ale pravděpodobně to zase popřeš, nicméně jsem ti jasně řekl že to není pravda a k mání nebude nic pod cenou ;)
jediná informace, která může v eteru kolovat je, že ten shop mění majitele, to je asi tak všechno =)
BTW jaký sortiment sem já pravidelně nadnáším??? vpravo nahoře je řádek - hledej, tak hledej a pak si nech vylistovat sám sebe a uvidíme.
Lhal bych říct, jak mě mrzí že jsem tobě nebo tvému kamarádovi vyfouknul nějakej kšeft s děličkama... nemrzí, je mi to ukradený. Vlastně jsem to nebyl ani já, páč já nikdy nikde nefiguroval, ale taky jsem určitě nikdy nikde nevystupoval jako majitel čehokoliv.
Kamile - jestli jsem řekl něco co není pravda a poškodil tvé dobré jméno - žaluj mě - myslím to naprosto vážně - jdi do toho neb soud musíš vyhrát, když já svá tvrzení nebudu moct doložit.
Ostatně ty svá tvrzení budeš taky muset doložit až přijde na věc...
ty prostě nevíš kdy přestat
//ad odvolávám, že jsem si to vymyslel z dlouhé chvíle atd.
Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 14:23:47
Nikdy jsem nepopřel,že by mi uplaval bič,jindy to byl odhoz...,nejsem zdaleka jedinej komu se to stalo a každej kdo seděl tak daleko aby mě mohl tehdá vidět ví,že to byl bič na který jsem regulérně chytal,dva jsem vylovil hned(jeden pomoci feeder prutu od souseda-já žádný odhoz nachystaný neměl,pro druhý jsem tak trochu skočil). To,že to byl druhý nahozený prut jsi viděl opravdu jen ty,většina přítomných o tom ale fakt slyšela,někteří se s tím možná třeba i ztotožnili,myslím ale,že ledaskoho to celý pobavilo a o tom pro mě to celý naše gulášování je!
Já proti francouzským,anglickým,ani polským značkám zas tak moc nemám, ale v plavaný vidím klasický italský značky jako lepší alternativu.Jednak opravdu se mi do ruky nedostaly třeba match pruty,biče které by ty od Colmicu či Trabucca předčily nebo aspoň dotahovaly,pak jsem z VČ,často jezdím do Prahy, a neznám prodejnu kde bych sortiment který tu pravidelně nadnášíš mohl zhlédnout a osahat a i na různých výstavách když už něco bylo tak to stálo někde v koutě(to polský),nebo to bylo jen řadový,spotřební lidový zboží...(to Francouzský,Anglický), navíc tu lámavost cos mi třeba ty u match prutů předved ,co znám od TOP senzačně sponzorovaných teamů u rychlých trubek ve mě osobně přílišnou důvěru nebudí.
Na ten bakšiš od Colmicu nevím co říct,a i kdyby, mám s Colmikem za těch pár let co ho používám dobrou zkušenost a mohu tedy jen doporučit.
Ty jsi naopak jeden z nejlépe vybavených závodníků a veřejně deklaruješ,že sis (asi nikdy) nic nekoupil,že máš vše darovaný nebo půjčený k testování a nediv se, že si pak mohu myslet, že tím doporučováním právě těch co tě tak podporují třeba jejich stědrost oplácíš. To,že jsi o éšopu na který jsi svého času propagoval mluvil jako o svém snad nepopřeš,a třeba ty záruky co ses s nima oháněl-5,10 let který jsi prostřednictvím firmy která existovala pár měsíců mi přišly úsměvný a zajímalo by mě,jak se jich případný zákazník který tomu vábení podlehl za pár let u firmy která je již dnes mimo provoz domůže...
Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 12:57:06
...k tomu fakt nemám co dodat =)
s ledovým klidem popíráš skutečnosti, kterých se účastnila řada dalších lidí (topset nebo bič, to je fakt irelevantní). faktem je že jsi ozval jako potrefená husa ty sám.
nicméně už jsem zde dříve řekl, že jsem si to vše vymyslel z nudy a ty nejsi vyhlášený "unfér závodník" - to snad vysvětluje vše či ne?
když nikoho nejmenuji a nějaká skupina (parta) lidí okamžitě ví o kom je řeč, tak na tom co v příspěvku kde nikoho nejmenuji pochopitelně a zcela logicky není ani zbla pravdy - to dává smysl a ty jsi vyhrál
co víc ještě chceš? =)
Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 12:32:26
NMartin M. - Profil | Ne 30.6.2013 2:47:07
NMartin M. - Profil | So 29.6.2013 23:38:42
http://horgaszklub.eu/cikkek/reszletek/1166_europa_bajnoksag_2013_novi_sad/
http://horgaszklub.eu/cikkek/galeria/282_eb_2013_szombat/
Na konci galerie jsou fotky vysledkovych listin, CR 11. misto, 1+7+12+13+23.
Jednicku udelal Luca Pergreffi (597 ks ryb a 5kg)
http://www.eurocoarseangling2013.org/
NJuraj - Profil | So 29.6.2013 21:24:12
NJuraj - Profil | So 29.6.2013 21:19:32
Nhraji - Profil | So 29.6.2013 21:14:10
NLORPIO - Profil | So 29.6.2013 21:10:14
NJuraj - Profil | So 29.6.2013 21:01:11
Ne, je to o rukách. Mě to nejde a tudíž ani nebaví.
Tento rok jsem doslova propadl kouzlu plavačky a trochu ten feeder šidím.
K přívlači už mě nikdo nedostane ani párem volů. :-)
Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile
Kde to žije - plavaná
7:19NNaviják Centrepin 5902
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












