Plavaná

Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 19:02:45

Martin M. >> promiň - maž

    Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 19:02:27

    splávkař >> jestli máš někoho, kdo koupil z toho šopu v té době a byl mu vystaven nějaký neplatný doklad nebo opravdu nevím co, tak to použij způsobem jakým uznáš za vhodné =)
    pokud relevantní zákazníky, obslouží na žádost jiný obchodník s plným servisem už tak nějak není má ani tvá starost.

      NMartin M. - Profil | Ne 30.6.2013 18:58:11

      cte to jeste nekdo?

        Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 18:41:11

        lobotomie (fanik) >> Tak já nejsem znalý v tomhle oboru abych mohl soudit co se smí a co ne,ale jsem živnostník, a proto abych mohl nabízet svý služby,zboží jsem si pořizoval živnosták. Kdybych ho neměl,nesmím nikomu vystavit fakturu,daňový doklad,tomu co bych něco prodal by nevznikla jménem občanskýho zákoníku dvouletá záruka a provozovat obchod bez platnýho živnosteneckýho oprávnění mi přijde opravdu podivné,zejména když vím, že bezúhonný,zletilý člověk způsobilý k právním úkonům si živnosták ,,oběhá,, během týdne.
        Mě nešlo o nic,než aby si napsal co jsi nakous a aby si to přečetli i ti,co už z tvých příspěvků vědí,že se něco událo. Pokud se tak nestane,nechám jen na nich ať si udělaj vlastní závěr,já ho mám, ale čekal jsem, že mě ještě trochu pobavíš:-).
        Ty ostatní případy ,,podvádění,, jsme tu už oba ze svého pohledu popsali a je to zas na lidech...

          Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 18:22:32

          splávkař >> jistě ted několika lidem zavolám a poptám se jich...
          šop na netu je a zůstane s největší pravděpodobností, jen se určitě změní znění obchodních podmínek až proběhne administrativa - osobně na tom nevidím nic záludného či závadného a prozatím (!) se mě to netýká.

          no čekal jsem že se chytneš primárně těchto dvou... přestože jich bylo jmenováno víc a říkám ti znovu žaluj mě a žeň mě k soudu - opět naprosto vážně, tady ta debata ztrácí smysl a pořád to bude o tom, že já něco řeknu a ty řekneš něco jiného. Vlastně spíš na tom trvám, protože jestli si někdo z nás dvou nedával pozor na jazyk a někde tvrdil něco o někom a něčem, co není pravda tak tam se to jistě ukáže ;)

            Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 17:52:32

            lobotomie (fanik) >> Mluvil jsem o éšopu o kterým jsem měl ze zdejšího foora skutečně pocit,že je tvůj a až nedávno jsem zjistil,že tomu tak není a že byl obchod člověka kterého jsem možná,asi nikdy neviděl. To že končí jsem se dozvěděl díky sousedoj na jednejch guláších který mi dal číslo,na kterým se má údajně prodávat zůstatek nějakého obchodu. Na to číslo jsem za pár dní volal a sám jsem byl překvapen,že jsi mi to zvednut právě ty. Ano,říkal jsi,že nic nekončí,že je to jen o pár přebytcích.... http://www.pro-rybareni.cz/inpage/obchodni-podminky​/ ,http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB.sh?VSS_SERV=​ZVWSBJVYP&OKRES=&CASTOBCE=&OBEC=&ULICE=&CDOM=&COR=&​COZ=&ICO=75266016&OBCHJM=&OBCHJMATD=0&JMENO=&PRIJME​NI=&NAROZENI=&ROLE=&VYPIS=1&PODLE=subjekt&IDICO=abd​50f739a8a1f19a4d4&HISTORIE=1 ,tady je naprosto patrné,že daný obchod je už víc jak dva měsíce mimo provoz a myslím, že už jen jeho přítomnost na netu není košér. Směšný odstavec o vyfouklých kšeftech s děličkama,jen mi je trochu líto třeba jednoho člověka,kterýmu jsi ty děličky prodal hned dvě,ale on k tomu dodnes nedostal ani topset navíc,třebaže jich má předplacených myslím skoro deset:-(. Ano,těší mě,že si jako svou další děličku vybral právě Colmic,věřím,že tentokrát bude spokojen! Co mě taky těší je to,že slíbil poskytnout ty svý dvě děličky malým špuntům na poznávání tohoto způsobu lovu,věřím,že jim udělaj službu a i já si konečně to oč jsem zatím jen četl třeba na vlastní ruce vyzkouším:-). Ostatně,asi víš o koho jde a za měsíc bude mít už nějaký reference od vody,tak mu můžeš zavolat-myslím,že by tě rád slyšel.
            Nejde mi o víc,než o to, abys dovysvětlil to co jsi nakousnul,tedy co jsi viděl za podvody ve Vrchlabí a Vítězný,ty ostatní podvody mě nezajímaj,bo se mě přímo netýkaj.

              Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 17:00:42

              splávkař >> já nic nepopírám a ty meleš hovadiny prostě... to že nějaký ešop (případně - ovšem ty jsi lépe informovaný než majitel viď) končí neznamená ztrátu záruky a podobný hovadiny =D ...rybářských krámů kde se např. prodával i colmic skončila už pěkná řádka, ale opravdu nikoho nenapadlo tvrdit, že tím jejich zákazníkům padla záruka na cokoliv od jakékoliv značky co si tam koupili
              viděl si zlomený jeden jediný prut otlučený o beton a to ještě z kategorie velmi levných, dalších x věcí které tady pravidelně hážeš na hnůj si neviděl ani z rychlíku natož je kdy měl v ruce. Mě by v životě nenapadlo říct o něčem co jsem nikdy neměl v ruce a nechytal na to, že to stojí určitě za prd.

              Jak můžu být jeden z nejlépe vybavených závodníků, když mám jen ty levné hrozné a k ničemu značky? to je tak trochu blbost ne? =D ve finále, když už jsem to musel veskrze všechno polámat a rozbít podle toho co říkáš a tudíž vlastně nemám nic =D
              BTW co je mimo provoz a co se ruší? nebyl jsi to náhodou ty kdo mi před měsícem nebo dvěma volal, že slyšel něco o rušení skladu a co by bylo k mání atd.? byl, ale pravděpodobně to zase popřeš, nicméně jsem ti jasně řekl že to není pravda a k mání nebude nic pod cenou ;)
              jediná informace, která může v eteru kolovat je, že ten shop mění majitele, to je asi tak všechno =)

              BTW jaký sortiment sem já pravidelně nadnáším??? vpravo nahoře je řádek - hledej, tak hledej a pak si nech vylistovat sám sebe a uvidíme.
              Lhal bych říct, jak mě mrzí že jsem tobě nebo tvému kamarádovi vyfouknul nějakej kšeft s děličkama... nemrzí, je mi to ukradený. Vlastně jsem to nebyl ani já, páč já nikdy nikde nefiguroval, ale taky jsem určitě nikdy nikde nevystupoval jako majitel čehokoliv.

              Kamile - jestli jsem řekl něco co není pravda a poškodil tvé dobré jméno - žaluj mě - myslím to naprosto vážně - jdi do toho neb soud musíš vyhrát, když já svá tvrzení nebudu moct doložit.
              Ostatně ty svá tvrzení budeš taky muset doložit až přijde na věc...
              ty prostě nevíš kdy přestat
              //ad odvolávám, že jsem si to vymyslel z dlouhé chvíle atd.

                Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 14:23:47

                lobotomie (fanik) >> Tak určitě by mě zajímalo jak jsi mě viděl podvádět ve Vrchlabí a Vítězné kde jsi byl zase buď v nedohlednu daleko nebo jsi tam vůbec nebyl.
                Nikdy jsem nepopřel,že by mi uplaval bič,jindy to byl odhoz...,nejsem zdaleka jedinej komu se to stalo a každej kdo seděl tak daleko aby mě mohl tehdá vidět ví,že to byl bič na který jsem regulérně chytal,dva jsem vylovil hned(jeden pomoci feeder prutu od souseda-já žádný odhoz nachystaný neměl,pro druhý jsem tak trochu skočil). To,že to byl druhý nahozený prut jsi viděl opravdu jen ty,většina přítomných o tom ale fakt slyšela,někteří se s tím možná třeba i ztotožnili,myslím ale,že ledaskoho to celý pobavilo a o tom pro mě to celý naše gulášování je!
                Já proti francouzským,anglickým,ani polským značkám zas tak moc nemám, ale v plavaný vidím klasický italský značky jako lepší alternativu.Jednak opravdu se mi do ruky nedostaly třeba match pruty,biče které by ty od Colmicu či Trabucca předčily nebo aspoň dotahovaly,pak jsem z VČ,často jezdím do Prahy, a neznám prodejnu kde bych sortiment který tu pravidelně nadnášíš mohl zhlédnout a osahat a i na různých výstavách když už něco bylo tak to stálo někde v koutě(to polský),nebo to bylo jen řadový,spotřební lidový zboží...(to Francouzský,Anglický), navíc tu lámavost cos mi třeba ty u match prutů předved ,co znám od TOP senzačně sponzorovaných teamů u rychlých trubek ve mě osobně přílišnou důvěru nebudí.
                Na ten bakšiš od Colmicu nevím co říct,a i kdyby, mám s Colmikem za těch pár let co ho používám dobrou zkušenost a mohu tedy jen doporučit.
                Ty jsi naopak jeden z nejlépe vybavených závodníků a veřejně deklaruješ,že sis (asi nikdy) nic nekoupil,že máš vše darovaný nebo půjčený k testování a nediv se, že si pak mohu myslet, že tím doporučováním právě těch co tě tak podporují třeba jejich stědrost oplácíš. To,že jsi o éšopu na který jsi svého času propagoval mluvil jako o svém snad nepopřeš,a třeba ty záruky co ses s nima oháněl-5,10 let který jsi prostřednictvím firmy která existovala pár měsíců mi přišly úsměvný a zajímalo by mě,jak se jich případný zákazník který tomu vábení podlehl za pár let u firmy která je již dnes mimo provoz domůže...

                  Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 30.6.2013 12:57:06

                  splávkař >> na jaké otázky? ...minulej nebo předminulej týden jsem byl zastáncem francouzské sensační značky aniž bych z toho něco měl a teď polské značky a opět aniž bych z toho něco měl =D (že ty máš pravděpodobně nějakej bakšiš z propagace italské značky je mi fakt šumák, ale může to lecos leckomu napovědět).
                  ...k tomu fakt nemám co dodat =)
                  s ledovým klidem popíráš skutečnosti, kterých se účastnila řada dalších lidí (topset nebo bič, to je fakt irelevantní). faktem je že jsi ozval jako potrefená husa ty sám.

                  nicméně už jsem zde dříve řekl, že jsem si to vše vymyslel z nudy a ty nejsi vyhlášený "unfér závodník" - to snad vysvětluje vše či ne?
                  když nikoho nejmenuji a nějaká skupina (parta) lidí okamžitě ví o kom je řeč, tak na tom co v příspěvku kde nikoho nejmenuji pochopitelně a zcela logicky není ani zbla pravdy - to dává smysl a ty jsi vyhrál
                  co víc ještě chceš? =)

                    Nsplávkař - Profil | Ne 30.6.2013 12:32:26

                    Juraj >> Fanda nikoho nejmenoval ale asi každý kdo do tý naší party patří ví oč jde a pár lidí se tím už nějaký ten čas docela baví :-). Ty to ber jak chceš,mě šlo jen o to,aby Fanda věci který uváděl jako seriozní fakta blíže upřesnil. Zatím mi z jeho reakce přijde, že zbaběle utíká a i přes jeho deklarovanou upovídanost marně čekám odpověď na položené otázky...

                      NMartin M. - Profil | So 29.6.2013 23:38:42

                      neco z ME po prvnim dni

                      http://horgaszklub.eu/cikkek/reszletek/1166_europa_​bajnoksag_2013_novi_sad/
                      http://horgaszklub.eu/cikkek/galeria/282_eb_2013_sz​ombat/

                      Na konci galerie jsou fotky vysledkovych listin, CR 11. misto, 1+7+12+13+23.
                      Jednicku udelal Luca Pergreffi (597 ks ryb a 5kg)

                      http://www.eurocoarseangling2013.org/

                        NZajda - Profil | So 29.6.2013 21:25:02

                        To my jsme dneska byli ve štatlu na Intercanisu - mraky pséků tam byly. A jeden obzvlášť velký...

                          NJuraj - Profil | So 29.6.2013 21:24:12

                          LORPIO >> Jenže jelikož jsem tvor soutěživý a závodní plavačka je mimo moje finanční a časové možnosti, tak se k té špičce zase hezky vrátím.

                            NJuraj - Profil | So 29.6.2013 21:20:20

                            hraji >> No jo, ale ty nemáš volšový ruce jako já. :-)

                              NJuraj - Profil | So 29.6.2013 21:19:32

                              Zajda >> Nekazí. Jen mám málo času a s plavčou mi to stojí za to i na dvě hoďky a to i s rozbalením a zbalením. Na feeder se mi na tak krátkou dobu nechce. No a splávek je vážně kouzelná věcička, když překonáš ty úvodní dětské nemoci.

                                NZajda - Profil | So 29.6.2013 21:16:01

                                Nekažte Juraja, brčkaři jacísi..:-(

                                  Nhraji - Profil | So 29.6.2013 21:14:10

                                  Juraj >> já si dovolím nesouhlasit. Pro mě osobně má kouzlo každá rybářská disciplína s dvěma výjimkami, chytání na boilies a chytání na velkou živou rybku. Tohle nee, jinak cokoliv.

                                    NLORPIO - Profil | So 29.6.2013 21:10:14

                                    Juraj >> konecne zjstils,ze chytani na tezko je pro kopyta,a ted konecne objevis to pravy kouzlo rybolovu:-))

                                      NJuraj - Profil | So 29.6.2013 21:01:11

                                      hraji >> Přívlač je podvod na dělnickou třídu. :-))
                                      Ne, je to o rukách. Mě to nejde a tudíž ani nebaví.
                                      Tento rok jsem doslova propadl kouzlu plavačky a trochu ten feeder šidím.
                                      K přívlači už mě nikdo nedostane ani párem volů. :-)

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile