- Úvod
- Pokec
Plavaná
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 66x v ignorovaných.
hraji - Profil | So 29.6.2013 20:55:58
splávkař - Profil | So 29.6.2013 15:55:56
Ten odhoz se ti tam zamotal asi z jiné historky která se odehrála na témže rybníce ale při zcela jiném závodě. šlo o to,že jsem si při nahozeném odhozu nakalíškoval pár koulí na děličku což nebylo jakkoli v rozporu s pravidly závodu,sám pořadatel ,ředitel závodu to opakovaně potvrdil a i přesto se mnozí mohli doslova po.....:-) Oba závody jsem suveréně vyhrál a věř,že nejsi jediný komu to dodnes leží v žaludku.
To,že děláš nějaké závěry z toho,jak se již roky bavím,hecuju se svými dobrými kamarády svědčí o tom,že o tý partě kterou jsi dokonce nazval komunitou moc nevíš.
Neodpověděl jsi mi co jsi viděl za podvádění ted ve Vrchlabí,ale zejména by mě zajímalo co jsi mi vyčítal z mýho závodění na klubovém rybníku KS Fish ve Vítězné-je to v mých očích asi nejkrásnější voda kde se poslední dobou pravidelně závodí jak co se prostředí týče tak zejména pro pestrost a hustotu zarybnění. Po pořadatelský stránce je vždy závod ukázkově zajištěn a ze systému losování a hodnocení by si jinde mohli brát příklad! Navíc pořadatel je letitý,velmi dobrý kamarád a nerad bych aby nějaký tvůj výlev jakkoli jeho práci kterou pro nás odvádí dehonescoval!
Colmic můžu jen doporučovat,mám s ním je tu nej. zkušenost a občas tak činím. Nic tím nesleduju,nejsem v tom obchodě jakkoli zainteresován,vše co od nich mám jsem si sám vybral a náležitě uhradil a všechna má doporučení jsou v dobré víře podložena mou vlastní zkušeností. Je i pravda to,že jsem se zatím nedostal k zejména prutům jiných značek které by byly kvalitou srovnatelný s tím co znám a většinou sám používám od f Colmic a Trabucco. Navíc to jsou značky které i když někdy s problémy na trhu frčí 15+ let co se o tento sortiment zajímám a to je pro mne taktéž důležitou refererencí!
Moc nechápu proč sem tohle téma zatahuješ,sám mám v živé paměti období kdy jsi to tu prakticky opanoval propagandou zejména jedné polské značky a eshopu který jsi vydával za svůj ač jsi v něm nikdy fakticky nefiguroval a který ač jsi sliboval modré z nebe je již nějakou dobu mrtvou záležitostí.
Otík Brčků - Profil | Pá 28.6.2013 22:11:05
lobotomie (fanik) - Profil | Pá 28.6.2013 20:02:11
ad kostelec moc jsem na tebe nekoukal, ale tam tě taky právě před začátkem pořadatel upozorňoval at tam nic podobného nepraktikuješ... nebo..." jsem si to předevčírem z nudy vymyslel =)
shrnu to za poslední měsíc, na plavačku jedině colmic nebo aspoň něco co pochází z italie, tolerujeme ještě shimano navijáky a všechno ostatní je na prd at už je to z francie nebo z anglie, protože tam plavačku neumí... asi
a ty jsi nikdy nikde nepodváděl a už vůbec ne tam kde to popisuju já.
Kamile - souhlasím s Tebou - překvapivě, protože nesouhlasení už je neskutečně nudné a otravné a čtenáři z pce a okolí se už pobavili až až. doufám že to stačí a nebudeme to tady už dál zasírat
Juraj - Profil | Pá 28.6.2013 19:49:58
splávkař - Profil | Pá 28.6.2013 15:13:20
Ve Vítězné jsem tě už dost dlouho nepotkal,ale jestli jsi i přesto něco viděl tak sem s tím,já se to ted dovídám a asi bych měl vědět oč jde!
A poslední Vrchlabí- zase je to ted pro mě nová informace,a to jsem tam byl bedlivě střežen panem Jarošem který oba poločasy seděl jako moje pravá ruka a svým rybařením vyplnil vždy z těch třech hodim max 10 minut,pak jen lelkoval...., a viděl jistě i co píchám na háček,natož aby si nepohlídal nějaký prohřešek( mám trochu podezření,že na mě má spadeno:-)). Ty jsi seděl tak daleko,že jsem viděl zda je u tebe rozhodčí či ne,co jsi viděl v opačném směru ty??
Pokud se zase někdy budeš mít pocit,že podvádím(porušuju v tu chvíli daná pravidla) tak zamnou přijd,řekni mi to do očí, z mýho pohledu je tvý chování zbabělý když u vody necekneš a s dvouměsíčním odstupem to začneš tajemně řešit na netu.
Ted jsme seděli vedle sebe v Kostelci,vím,není to týden tak je asi brzo,ale přeci-taky jsem tam podváděl? Případně jak??
Knecht - Profil | Pá 28.6.2013 13:19:36
Pochytani zarucuji a pekne ceny tez.
Knecht - Profil | Pá 28.6.2013 13:17:56
A zabava prestava byt zabavou. Nakonec clovek zacne jezdit na "FIPSove" akce (kde se take deje leccos - pekna pohodova atmosfera uz neni ani na krajaku!) a stravi kvuli trem hodinam chytani nepomerne vic casu (i penez) ruznymi pripravami :(
KóĎA - Profil | Pá 28.6.2013 13:11:02
Fishky - Profil | Pá 28.6.2013 13:01:46
hraji - Profil | Pá 28.6.2013 12:57:46
Takže nic neobvyklého ve světě, u nás trošku exotické.
Ale dokážu si představit, že to bde ve studené vodě hodně dobře fungovat. Není to žádná chemie.
Knecht - Profil | Pá 28.6.2013 12:51:52
Zel o skutecnost, ze misto je obvykle vic nez pulka uspechu se tu tezko muzeme prit a neda se s tim vazne nic delat.
Ze ale pak nekteri "pacienti", kteri na patricnem fleku nesedi maji roupy a pak delaji veci, co jsou na hrane nebo za ni, je ovsem hola skutecnost.
Nicmene - zlate pravidlo - resit to z oci do oci a na miste by melo byt urcite respektovano.
Prani spinaveho pradla takhle verejne vede vetsinou jen k tomu, ze se tak ci onak uspini uplne vsichni, kdo se v tom omoci. Hloupe - zbytecne!
Ale je fakt, ze na nektere veci je potreba mit koule a na jine "jen" zaludek.
Kazdy si to nakonec musi srovnat sam se sebou.
A at se vratim k zacatku - gulase jsou skvela zabava - URCITE DO TOHO JDI! mmch - pojedes do Vrchlabi na feeder?
Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile
Kde to žije - plavaná
7:19NNaviják Centrepin 5902
StNKlub přátel Bolognese 1768
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
PáNSamo domo splávky 1923
. . . NPrak na krmení 243
. . . NBoloňka a předpřipravené sestavy 19
. . . NBolognese 5/6 m 5
. . . NColmic nebo Sportex? 3
. . . Nvlastnosti prutu 7
. . . NCo je to za rybu? 37
Co je nového - plavaná + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - plavaná
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - plavaná
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
11.7.Rybářské závody -Stare Sedliště
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
29.8.Rodinné dětské závody 29.8. -...
3.10.Rybářské závody Bylany Podzim
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










