Plavaná

hraji - Profil | So 29.6.2013 20:55:58

Fanu >> Fando, přívlač není úplně snadná. Vyrazíme spolu a zkusíme to nějak vylepšit jako tu plavanou.

    lobotomie (fanik) - Profil | So 29.6.2013 19:44:32

    splávkař >> =DDD

      splávkař - Profil | So 29.6.2013 15:55:56

      lobotomie (fanik) >> V té Olešnici mi za všechny závody co jsem tam absolvoval žádný topset neplaval. Plavaly mi tam během jednoho závodu biče a to rovnou tři během jedné hodiny,ale ten den jsem na odhoz zcela jistě nechytal,neb by to bylo neúčelné bo kapři mi brali zběsile na 4-6 bič a myslím,že jsem ani odhoz neměl k lovu připraven.Dva jsem si vylovil svépomocí,jeden byl natolik rychlý,že zmizel z dosahu a za slíbenou odměnu 10,20??piv ho vylovil Radek Švanda,odměnu ihned dostal a náležitě si ji užil:-)). Byl to bič Colmic Baviera 5 m,plaval po hladině 15 minut+ a sám asi uznáš,že top by se na hladině neudržel déle jak pár desítek vteřin. V žádný okamžik jsem však na dva pruty nechytal a ty jsi byl opravdu jediný kdo tvrdil,že toto na vlastní oči viděl a to jsi seděl cca 200m daleko .
      Ten odhoz se ti tam zamotal asi z jiné historky která se odehrála na témže rybníce ale při zcela jiném závodě. šlo o to,že jsem si při nahozeném odhozu nakalíškoval pár koulí na děličku což nebylo jakkoli v rozporu s pravidly závodu,sám pořadatel ,ředitel závodu to opakovaně potvrdil a i přesto se mnozí mohli doslova po.....:-) Oba závody jsem suveréně vyhrál a věř,že nejsi jediný komu to dodnes leží v žaludku.
      To,že děláš nějaké závěry z toho,jak se již roky bavím,hecuju se svými dobrými kamarády svědčí o tom,že o tý partě kterou jsi dokonce nazval komunitou moc nevíš.
      Neodpověděl jsi mi co jsi viděl za podvádění ted ve Vrchlabí,ale zejména by mě zajímalo co jsi mi vyčítal z mýho závodění na klubovém rybníku KS Fish ve Vítězné-je to v mých očích asi nejkrásnější voda kde se poslední dobou pravidelně závodí jak co se prostředí týče tak zejména pro pestrost a hustotu zarybnění. Po pořadatelský stránce je vždy závod ukázkově zajištěn a ze systému losování a hodnocení by si jinde mohli brát příklad! Navíc pořadatel je letitý,velmi dobrý kamarád a nerad bych aby nějaký tvůj výlev jakkoli jeho práci kterou pro nás odvádí dehonescoval!
      Colmic můžu jen doporučovat,mám s ním je tu nej. zkušenost a občas tak činím. Nic tím nesleduju,nejsem v tom obchodě jakkoli zainteresován,vše co od nich mám jsem si sám vybral a náležitě uhradil a všechna má doporučení jsou v dobré víře podložena mou vlastní zkušeností. Je i pravda to,že jsem se zatím nedostal k zejména prutům jiných značek které by byly kvalitou srovnatelný s tím co znám a většinou sám používám od f Colmic a Trabucco. Navíc to jsou značky které i když někdy s problémy na trhu frčí 15+ let co se o tento sortiment zajímám a to je pro mne taktéž důležitou refererencí!
      Moc nechápu proč sem tohle téma zatahuješ,sám mám v živé paměti období kdy jsi to tu prakticky opanoval propagandou zejména jedné polské značky a eshopu který jsi vydával za svůj ač jsi v něm nikdy fakticky nefiguroval a který ač jsi sliboval modré z nebe je již nějakou dobu mrtvou záležitostí.

        Fanu - Profil | So 29.6.2013 7:20:23

        hraji >> Ahoj já jsem chytal na přívlač, a nic jsem nechytil.

          Otík Brčků - Profil | Pá 28.6.2013 22:11:05

          Fanu >> Pěkný!Vidím,že nám tady roste další šikovnej rybář!

            hraji - Profil | Pá 28.6.2013 21:58:11

            Fanu >> co jsi chytil? A jakým způsobem jsi chytal?

              Louda - Profil | Pá 28.6.2013 21:54:18

              Fanu >> pěkná rybačka

                Fanu - Profil | Pá 28.6.2013 20:34:55

                byli jsme na svratce5.

                  lobotomie (fanik) - Profil | Pá 28.6.2013 20:03:27

                  Juraj >> asi tak...

                    lobotomie (fanik) - Profil | Pá 28.6.2013 20:02:11

                    splávkař >> to je ta má vlčí mlha a šedý zákal... mimochodem v té olešnici jsem to určitě nebyl já první kdo to zaregistroval, já po výkřicích jiných i tvých viděl jak na odhoz taháš kapříka a od noh ti upaluje topset po hladině a ty osobně jsi nabízel nějaká piva za jeho vylovení atd atd. ...nebo...! to takhle pochopitelně vůbec nebylo stejně jako v tom hostiném a já si to předevčírem z nudy vymyslel =)
                    ad kostelec moc jsem na tebe nekoukal, ale tam tě taky právě před začátkem pořadatel upozorňoval at tam nic podobného nepraktikuješ... nebo..." jsem si to předevčírem z nudy vymyslel =)

                    shrnu to za poslední měsíc, na plavačku jedině colmic nebo aspoň něco co pochází z italie, tolerujeme ještě shimano navijáky a všechno ostatní je na prd at už je to z francie nebo z anglie, protože tam plavačku neumí... asi
                    a ty jsi nikdy nikde nepodváděl a už vůbec ne tam kde to popisuju já.

                    Kamile - souhlasím s Tebou - překvapivě, protože nesouhlasení už je neskutečně nudné a otravné a čtenáři z pce a okolí se už pobavili až až. doufám že to stačí a nebudeme to tady už dál zasírat

                      Juraj - Profil | Pá 28.6.2013 19:49:58

                      splávkař >> Hrome to mě ani nenapadlo. Fanda má pravdu v tom, že nikoho nejmenoval a na tvou reakci se přímo nabízí příměr k potrefené huse. :-)

                        splávkař - Profil | Pá 28.6.2013 15:13:20

                        lobotomie (fanik) >> Psal jsi,že jsem chytal i na tři,když to zprůměruju tak mi vyjdou dva:-). Ale po dvou letech to fakt nevyřešíme,Levínská se řešila na místě,to jistě víš a opakovaně bylo konstatováno ,že k porušení pravidel nedošlo. Jediný kdo údajné porušení viděl jsi byl ty(na vzdálenost cca 200 m) a ostatní o tom jen slyšeli.
                        Ve Vítězné jsem tě už dost dlouho nepotkal,ale jestli jsi i přesto něco viděl tak sem s tím,já se to ted dovídám a asi bych měl vědět oč jde!
                        A poslední Vrchlabí- zase je to ted pro mě nová informace,a to jsem tam byl bedlivě střežen panem Jarošem který oba poločasy seděl jako moje pravá ruka a svým rybařením vyplnil vždy z těch třech hodim max 10 minut,pak jen lelkoval...., a viděl jistě i co píchám na háček,natož aby si nepohlídal nějaký prohřešek( mám trochu podezření,že na mě má spadeno:-)). Ty jsi seděl tak daleko,že jsem viděl zda je u tebe rozhodčí či ne,co jsi viděl v opačném směru ty??
                        Pokud se zase někdy budeš mít pocit,že podvádím(porušuju v tu chvíli daná pravidla) tak zamnou přijd,řekni mi to do očí, z mýho pohledu je tvý chování zbabělý když u vody necekneš a s dvouměsíčním odstupem to začneš tajemně řešit na netu.
                        Ted jsme seděli vedle sebe v Kostelci,vím,není to týden tak je asi brzo,ale přeci-taky jsem tam podváděl? Případně jak??

                          Zajda - Profil | Pá 28.6.2013 13:59:57

                          KóĎA >> Tady si někdo zadělává na velké problémy...:-)

                            KóĎA - Profil | Pá 28.6.2013 13:22:50

                            Knecht >> budu to muset promyslet ;-)

                              Knecht - Profil | Pá 28.6.2013 13:19:36

                              KóĎA >> tak prijed alespon na Svotovaclavske do Levinske Olesnice. Budu ti rezerovat misto jeste nez to vyvesim :)
                              Pochytani zarucuji a pekne ceny tez.

                                Knecht - Profil | Pá 28.6.2013 13:17:56

                                Fishky >> o tom ani potom...vagon i dva :) nicmene pojedes pak jeste na takove zavody? Nepojedes. A spousta dalsich lidi. A jsme doma. Poradatel parkrat udela minus a na poradani se vykasle. K tomu pomuze i obcasne "preprani" nejakeho toho organizatorskeho poklesku. A vysledek? Ze opravdu peknych zavodu o zajimave ceny, se slusnym pochytanim, solidnim servisem a rovnymi podminkami ubyva a na tech fajnovych mas cisla napichana po metru nebo jsou beznadejne vyprodane tyden i vic dopredu.
                                A zabava prestava byt zabavou. Nakonec clovek zacne jezdit na "FIPSove" akce (kde se take deje leccos - pekna pohodova atmosfera uz neni ani na krajaku!) a stravi kvuli trem hodinam chytani nepomerne vic casu (i penez) ruznymi pripravami :(

                                  KóĎA - Profil | Pá 28.6.2013 13:11:02

                                  Knecht >> do Vrchlabí nepojedu. Jinak já na pár guláších byl, ale pečlivě jsem vybíral kam. Nejlepší dva pořádala před lety Iva Š s Petrem Štětinou, pak jeden výbornej byl někde na Vysočině o skůtr za účasti mnoha výborných plavačkářů.

                                    Fishky - Profil | Pá 28.6.2013 13:01:46

                                    Knecht >> osobně u vody nic nevyřešíš, resp. buď tě to vytočí a jedeš domů, nebo se to snažíš neřešit, zachytat a vevnitř tě to stejně bude srát... kdo to nezažil nepochopí, kdo to zažil - příště by se tomu raději vyhnul... příklad z praxe? vyhraješ DVD recorder - u vyhlášení ti dají do ruky DVD přehrávač za pár šušňů /rozdíl 5tis/ a co teď? Oboucháš to organizátorovi o hlavu, nebo si budeš stěžovat nebo co? Slušně se zeptáš a dozvíš se, že rekordér má nějaká známá od organizátora, které se líbil a vyměnila ho za jinou cenu - taky DVD... ale přehrávač (shit z Tesca tenkrát za 800,-) takže nasraný jedeš domů a nezbyde ti než napsat super příhodu do ML a pln hořkosti můžeš ten šmejd co ti dali vyhodit, protože to nepřehraje bez sekání žádný film, prostě o ničem. Ve finále jsi za problémového jedince, co hledá chyby či pere své špinavé prádlo na netu ;-) a takových příhod by bylo vagon...

                                      hraji - Profil | Pá 28.6.2013 12:57:46

                                      Fishky >> no, napíšu ti to takto, v našich zeměpisných šířkách to moc zvykem není, to je pravda. Ale třeba Angličani dělají tu kaši z červů, kukel a žížal docela často i při plavané, natož při feedrování.
                                      Takže nic neobvyklého ve světě, u nás trošku exotické.
                                      Ale dokážu si představit, že to bde ve studené vodě hodně dobře fungovat. Není to žádná chemie.

                                        Knecht - Profil | Pá 28.6.2013 12:51:52

                                        KóĎA >> jeste vetsi nez si umis predstavit! zvlast tady v dosahu Pardubic (coz je v okruhu 100km pomerne siroko). Nicmene stran inicialniho dotazu, co vsechno muze nebo nemuze zachranit krmeni se dostavame k tomu, ze hlad po vitezstvi (nezbytny to predpoklad k dosahovani nejakych tech zajimavych umisteni) vede nektere jedince do velmi zajimavych konani, nad kterymi by se socialni studios (a leckdy i psychiatr) hezky vyblbnul. Mozna i diplomovou praci napsal. Coz nic nemeni na tom, ze na gulasovkach je to nekdy zabava az do krve. A leckdy je to tez o vymysleni veci opravdu nevidanych!
                                        Zel o skutecnost, ze misto je obvykle vic nez pulka uspechu se tu tezko muzeme prit a neda se s tim vazne nic delat.
                                        Ze ale pak nekteri "pacienti", kteri na patricnem fleku nesedi maji roupy a pak delaji veci, co jsou na hrane nebo za ni, je ovsem hola skutecnost.
                                        Nicmene - zlate pravidlo - resit to z oci do oci a na miste by melo byt urcite respektovano.
                                        Prani spinaveho pradla takhle verejne vede vetsinou jen k tomu, ze se tak ci onak uspini uplne vsichni, kdo se v tom omoci. Hloupe - zbytecne!
                                        Ale je fakt, ze na nektere veci je potreba mit koule a na jine "jen" zaludek.
                                        Kazdy si to nakonec musi srovnat sam se sebou.
                                        A at se vratim k zacatku - gulase jsou skvela zabava - URCITE DO TOHO JDI! mmch - pojedes do Vrchlabi na feeder?

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile