Plavaná

Fishky - Profil | Pá 28.6.2013 12:51:17

Titulní článek mě dostal, stříháte ještě někdo masňáky? Já jen abych neumřel uplně blbej :-)

    KóĎA - Profil | Pá 28.6.2013 9:09:40

    To jsem nevěděl, že na gulášovkách je tolik legrace. Asi budu muset zase nějaké prubnout :-)

      lobotomie (fanik) - Profil | Pá 28.6.2013 9:05:29

      splávkař >> ne Kamile... nechytal jsi celou noc na dva pruty... spíš tak průběžně a samozřejmě jsi mi to řekl ty, že jsi to číslo vzal a odnesl na protější stranu... jak jinak bych to asi věděl? i hochman nakonec rezignoval a šel si sednout do toho křoví kam jsi mu to píchnul.

      co ano či ne? =D
      jestli je to o tom hostiném? nebo o posledním vrchlabí? nebo o levinské olešnici? nebo o vítězné?
      opravdu nevím na co se mě ptáš =D

      já v tom přestřelku ani nevidím a netoužím po ní, reagoval jsi na příspěvek ve kterém jsem nikoho nejmenoval a tam někde bych viděl počátek
      možná je to o tom, jak jsem psal že mám respekt ke každému soupeři i k tomu, který je věčně poslední, ale vždycky hraje fér a ne obráceně.
      šlo o nekonkrétní příspěvek - spíš takové konstatování. prostě to už utni..,.
      jestli ti k tomu pomůže když řeknu, že jsem si to všechno vymyslel a ty jsi čistý jako bílá lilie - světec, tak to máš mít... rjsi čistý jako bílá lilie - světec

      respekt je definitivně pryč =) (vím že je to šumák)

        Ricci - Profil | Pá 28.6.2013 8:14:51

        Mira Kolínek >> to si pamatuju. Slušně jsme tam dostali na prdel. Rok před tím se mi tam s federem podařilo zachytat pěkně.

        Jináč Knecht poptával nějaké zprávy z ME. Včera v tréninku suveréně zachytal Roman Foret. V průměru se chytá kolem 3 kil, na sektorech D-E 5 - 7kilo. Dobře chytají Italové, naopak se trápí angláni. Voda zatím klesá, takže ME by nemělo být v ohrožení. Nejčastěji lovená ryba cejnek do 200g, karas taktéž do 200g + samo nějaké bonusovky v podobě kapř a velkých cejnů.

          splávkař - Profil | Pá 28.6.2013 8:04:12

          lobotomie (fanik) >> Nic takového jsem ti samozřejmě neřekl,ani když tam pan Jaroš s panem Hofmanem hledali to číslo v trávě ani během následujících dvou let..
          Jestli jsi to viděl,opravdu stačilo dojít ty tři, čtyři metry a ten prut vytáhnout,ukázat mi to a ten fořt jsi měl a nemuselo se to tu po dvou letech řešit.
          Jestli je dva roky starý závod který jsi mě jak píšeš nechal vědomě odchytat na dva pruty jádrem tyhle přestřelky tak tě znovu prosím,až bys měl někdy zas ten pocit,tak vstaň,ten prut vytáhni,neuslyšíš odemne výmluvu,výčitku..
          A znovu prosím ANO či NE ?

            lobotomie (fanik) - Profil | Pá 28.6.2013 7:06:54

            Juraj >> + Petr Havlíček

            viz příspěvky
            Čt 27.6.2013 20:06:47
            Čt 27.6.2013 14:45:18
            Čt 27.6.2013 12:27:48

            já to prve pitvat nechtěl neb to nikam nevede

              lobotomie (fanik) - Profil | Pá 28.6.2013 6:59:23

              splávkař >> jinou odpověď jsem ani nečekal... to že jsi to číslo přepíchnul jsi mi řekl sám, když tam hochman pobíhal jak zmatený motýl, to že jsi chytal na dva pruty je fakt, který jsem viděl i přesto že se závod odehrával v noci - přeci jen těch světel tam pár bylo...

              no nakonec proč ne - je to tvrzení proti tvrzení viď a samozřejmě ze mě mluví "bad loser" co ten fořt neměl =D

                Juraj - Profil | Čt 27.6.2013 22:53:38

                Zajda >> Jo. Koukal jsem. Pokud to nezvořou, tak s ňou pojedu s Ondrou v neděli na ryby. Ještě jednou dík. A dobrou.

                  Juraj - Profil | Čt 27.6.2013 22:52:27

                  lobotomie (fanik) >> Taky si myslím, že by jste si to měli vyříkat osobně. Ale je to vaše věc.
                  Nicméně znám i tvůj velký smysl pro fair play, takže pokud si něco takového viděl, tak se ti nedivím. Jen si opravdu myslím, že jsi to měl řešit na místě.

                    Zajda - Profil | Čt 27.6.2013 22:48:55

                    Juraj >> Pošťáci...

                      Juraj - Profil | Čt 27.6.2013 22:45:55

                      Zajda >> Co?

                        splávkař - Profil | Čt 27.6.2013 22:43:56

                        Juraj >> Jo,takovýho si ho taky dobře pamatuju.

                          Zajda - Profil | Čt 27.6.2013 22:42:57

                          Juraj >> Už ti to prý připravujou...Dobrou...

                            Juraj - Profil | Čt 27.6.2013 22:38:53

                            splávkař >> Tak to je zajímavý. Co znám Fandu, tak mám dojem, že tu pusu nezavře. :-)

                              marmyš - Profil | Čt 27.6.2013 22:13:10

                              Petr64 >> proti nám rybářům je ale žabař:-)

                                Petr64 - Profil | Čt 27.6.2013 22:11:56

                                marmyš >> Gůgl je děsně ukecanej a prolhanej.:o))

                                  Petr Havlíček - Profil | Čt 27.6.2013 22:10:52

                                  splávkař - lobotomie: 27.6.2013 20:30:06 >> teda kluci, nechci vám do toho kecat, ale takhle se tady (p)odkopávat ... :-(( , nebylo by lepší si to vyříkat v hospodě ...

                                    marmyš - Profil | Čt 27.6.2013 22:09:22

                                    Petr64 >> sem si to vygugloval

                                      Petr64 - Profil | Čt 27.6.2013 22:01:15

                                      marmyš >> Kdes na to koukal?

                                        marmyš - Profil | Čt 27.6.2013 21:57:51

                                        Petr64 >> koukal jsem na ten tvůj prut(bolo) a našel jsem tam 3 ceny-nějak to nechápu.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile