Plavaná

marmyš - Profil | Čt 27.6.2013 21:56:56

Petr64 >> včera jsem byl s bolem,bylo několik jelečků a plotic--teklo 80 kubíků.

    Knecht - Profil | Čt 27.6.2013 21:53:06

    splávkař >> chytit, chytit...to bych potreboval od Pomahace transplantovat pacicky... ale jak to tu tak sleduji mel bych se ti drzet pobliz, nebot pokud neprestanes provokovat, tak brzy budou tve paratky volne k dispozici...a ne ze by se nehodily, zejmena na tech vasich kouzelnych kaluzich.

    a na Fishkyho dotaz - chytil jsem na hornim rybnice 11 cejnku a ploticek (na pocet kusu jsem byl hrdina!) a na dolnim jednoho kapricka, vitez nachytal z klasickeho mista (pod vrbou na spodnim) moc a moc - 25 kapriku minimalne. A to ciste v druhem polocase. V prvnim berou ryby vice mene vsude. Horni rybnik byval vzdycky slabsi.A i letos se trosku bojim o jeho zarybneni.

      Petr64 - Profil | Čt 27.6.2013 21:52:27

      marmyš >> V dnešní stresové době se berou míry už na srazu po 20ti letech.:o)
      Už toho tady necháme.Leda bys byl ze třídy plné plavačkářů.:-))

        marmyš - Profil | Čt 27.6.2013 21:48:27

        Petr64 >> zítra máme setkání spolužáků po 50 letech,je pozvaný i hrobník--bude brát míry:-)

          Petr64 - Profil | Čt 27.6.2013 21:41:31

          marmyš >> Já sebe a to mi stačí taky.:o)))

            marmyš - Profil | Čt 27.6.2013 21:39:47

            Knecht >> vím že je to jako,chovám 3 slepice a tuplované občas je.

              marmyš - Profil | Čt 27.6.2013 21:38:24

              Petr64 >> sem vyděl koňa blit,to mi stačí:-)

                Knecht - Profil | Čt 27.6.2013 21:36:44

                marmyš >> jjj i trojcatka mohou byt...mozna...napsal jsem to samozrejme s jistou invenci. Jsou to proste vajicka slepici z kategorie XXXL - dvouzloutkova se jim nerika jen tak ;)

                  Petr64 - Profil | Čt 27.6.2013 21:33:04

                  marmyš >> Si ještě neviděl věcí.....:o)

                    marmyš - Profil | Čt 27.6.2013 21:28:26

                    Knecht >> Víc jak 2x??já ještě vajíčko s třemi žloutky neviděl.

                      splávkař - Profil | Čt 27.6.2013 20:36:52

                      Knecht >> Jirko,po prostudování složky kterou si na Tebe už léta vedu mi vyšlo,že 50 plat vajec by mělo stačit!,pro jistotu jsme dali tři jako rezervu.... Ale bylo to vo fous,stačilo pár kaprů a v neděli bys míchal rodince hemenex:-)

                        splávkař - Profil | Čt 27.6.2013 20:30:06

                        lobotomie (fanik) >> A je to tu znova...... Seděl jsi tam vedle mě v okamžik kdy tam pořadatel hledal v trávě číslo které mělo být vedle mě a nebylo.To,že jsi mě viděl ho přepíchávat slyším prvně,kdyby jsi to tehdá řekl Káčuloj a on by mohl pana Hofmana posadit tam kam to měli domluvený tak by tě na rukou nosil,ale ani ty,ani nikdo z šedesáti lidí u rybníka přítomných mě vidět nemohl,neb já když došel na svý číslo,tak po pravý ruce už žádný nebylo:-).
                        Na žádný prut u stavidla si nepamatuju,jak jsem řekl,stačilo ho vzít do ruky,vytáhnout ho z vody a za 20 minut by jsi seděl na forhondu a já v autě na cestě domů. Ty jsi tehdá ani necek a za dva roky si to teprve asi začínáš uvědomovat.... S tím nic nenadělám,omlouvám se,jestli jsem ti to Hostinné tak zhnusil,já se tam i letos těším,ale jedu až zítra-musím na to nejdřív vydělat a nemohu si dovolit trávit celej pátek laděním udic:-(.
                        Mohl by jsi mi na mou níže položenou otázku odpovědět už dnes a ne si tu odpověď nechávat až napřesrok?

                          Fishky - Profil | Čt 27.6.2013 20:19:21

                          Knecht >> z 80ti lidí 54 místo? to je pěkné, a kolik jsi toho chytil, případně kolik toho pochytal vítěz?

                            Knecht - Profil | Čt 27.6.2013 20:09:57

                            splávkař >> musím potvrdit - byl jsem asi padesátý čtvrtý a ač jsem nějakou cenu také obdržel, tak plato vajíček, ve kterých počet žloutku víc než dvakrát převyšoval počet vajíček na mne nevybyl.Malem jsem to obrecel!;) Ale ja si tam u Kostela jednou stastne losnu a pak vyhraju ty plata dvě!Čestný pionyrsky!

                              lobotomie (fanik) - Profil | Čt 27.6.2013 20:06:47

                              splávkař >> co jsem ti chtěl říct, to jsem ti řekl osobně a ne jednou, dobře si pamatuji předloni přepíchnuté číslo aby jsi byl na fořtu a že jsi tam chytal na dva pruty (jeden pod křoví naproti a druhej u stavidla pod nohama) a že ti to prošlo, protože je to o pořadatelích, protože já tam prostě nebudu běhat a tropit scény, protože jsem ti normálně lidsky naznačoval že to není v pořádku a já tam i z tohoto důvodu už loni ani nejel, když jsi tam nechal zrovna ty pořadatele přepočítat čísla - dnes na těch závodech asi nejsi, když píšeš tady.

                              hlavně mi to nepopírej, protože jsi skutečně seděl vedle mě a skutečně to tak bylo a je úplně jedno že to tam pořadatel manipuluje a na fořtech sedí sponzoři a kamarádi

                              oprava/ nejsi tam protože je to až zítra v noci... už mám pátek

                                splávkař - Profil | Čt 27.6.2013 19:47:13

                                Fishky >> Možná se dočkáš až jednou bude desítky očí čekat,až přešlápneš:-)),
                                Těš se těš,loni ještě na 50 v pořadí vycházelo plato vajec a to se ti do knedlíku jistě hodí.

                                  Petr64 - Profil | Čt 27.6.2013 19:45:48

                                  Louda >> Já kdysi ( 4 roky) investoval 60kč do krabičky s cca 15ti kuličkama a ještě jich 13 mám.:-))
                                  Jediný co nemám,je čas,čekat na záběr.:o)))))

                                    Fishky - Profil | Čt 27.6.2013 19:41:58

                                    splávkař >> no vidíš to, to já pravidla vůbec nečtu, přijedu na passblint, nahodím a beru to s úsměvem. Přispěju startovným a odjedu, začínám se na tem 40m dlouhý rybník těšit :)))

                                      Louda - Profil | Čt 27.6.2013 19:38:59

                                      Petr64 >> zkus dát za kilo knedlíku třeba 600 kč proto "lepší knedlík" já z toho mám leda srandu neberu to nijak vážně :-)

                                        Petr64 - Profil | Čt 27.6.2013 19:33:43

                                        Louda >> Jaký lepší knedlíky?Nekdo chytal kdysi na vobyčejný noky.Jednou mu jich pár zůstalo,dotyčnej se nedostal delší dobu k vodě a noky ztvrdly.Při další návštěvě revíru si řekl,že vyzkouší ty tvrdolíny.Zjistil,že to nejde napíchnout,tak je zkusil omotat šňůrkou a tu přivázal k háčku.Proběhlo parádní zjištění,že tvrdej nok odolá bušení čudel a vydrží dostatečně dlouho,než připlave ryba,která ho narve do papule.Pak tomu stačilo jen vymyslet honosnej název.:o)))

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile