Plavaná

splávkař - Profil | Čt 27.6.2013 19:26:02

Fishky >> Už mám něco za sebou,před každým závodem čtu pečlivě pravidla a využívám maximálně toho,co mi umožňují. A nedělám si nic z toho,že je mi to občas vyčítáno:-)
EDIT: spíš nevidím důvod,proč knedlík nenazývat bojlízem.

    Petr64 - Profil | Čt 27.6.2013 19:25:19

    Jejda.Tady je to dnes veselejší,než na plkárně.Konečně nemusím přemejšlet jak kdo co míchá,jak kdo co šteluje,jak nejlíp rozložit bročky.......jen se bavím.Parádní odlehčení jinak docela plodné a poučné diskuse.:o))))

      Louda - Profil | Čt 27.6.2013 19:21:17

      Fishky >> takové lepší knedlíky :-)

        Fishky - Profil | Čt 27.6.2013 19:20:38

        splávkař >> s tebou je to těžké hele, takže kapraři nechytaj na boilies, chytaj na knedlíky :)

          splávkař - Profil | Čt 27.6.2013 19:14:44

          lobotomie (fanik) >> Dobrá,tak nejmenuj,pokud máš pocit,že bys žaloval. Jen tě za sebe prosím,žádám,vyzívám,aby jsi řekl zřetelné ano nebo ne na otázku zda se to týkalo mě. Já si na nic nehraju,nemám problém si s kýmkoli cokoli osobně vyříkat. Ani tu partu lidí co se docela pravidelně potkává na závodech nepovažuju za komunitu,nevidím tam žádného vůdce,guru a chraň bůh,že bych se chtěl do té role nějak stavět!!!' I já většinu z těch lidí považuju za své přátele,nestraním se nikoho a myslím, že když semnou má někdo nějakej problém,tak mi ho řekne. Když neřekne,ať si ho nechá...... Jen s tebou se mi stává,že ač sedíš v neděli několik hodin hned vedle tak za celou dobu neřekneš ani Beroun, a za pár dní to z tebe vypadne prostřednictvím klávesnice.

            splávkař - Profil | Čt 27.6.2013 18:48:19

            Fishky >> Ale to je ono,podle tohodle je ok smíchat trochu mouky,vajíčka,kvasnic,vody a špetku soli,ze vzniklého těsta udělat kuličku a upéct či uvařit Podle tebe je to boilies ,podle mě obyčejnej rohlík,resp. knedlík.

              Louda - Profil | Čt 27.6.2013 17:16:57

              kaprrr >> do ouklejí bych tam nešel jsou příliš malé

                kaprrr - Profil | Čt 27.6.2013 17:14:18

                Louda >> Já nevím, asi jsem dělal na tom biči něco špatně. Mě na něj prostě nebrali. Proplavání bez záběru. Ale příští rok bych tam jel docela rád znovu. Je to hezká voda a když nebudou brát spodovky, tak tam je mrak ouklejí.

                  Louda - Profil | Čt 27.6.2013 17:09:18

                  Zajda >> takové znám :-) a jsou fakt dobří tihle chytráci :-)

                    Louda - Profil | Čt 27.6.2013 17:06:49

                    kaprrr >> chytal jsem v sobotu i neděli ovšem neděle byla propadák kvůli tomu větru ten kdyby nefoukal tak jsem je mydlil zase
                    sestava je jednoduchá návazec 25 záběrový brok 15 další brok 10 torpila s dovážením a to celé na 5 gr splávku a na devítce biči
                    měl jsem vyměřeno přesně na dno a za tři hodiny jestli jsem měl deset proplavů bez záběru je moc spíše jsem nesekl
                    malé cejnky na co jsi chtěl ( červ nebo pinka ) a větší na hnojáka

                      kaprrr - Profil | Čt 27.6.2013 16:52:28

                      Louda >> Vašíku, ted o lize se ke mě doneslo, že jsi moc pěkně chytal na bič ty cejnky. Jak jsi to dělal? Já zkoušel chytat na bič taky, ale nebrali mě na něj. Jen na děličku. Jak jsi to dělal, že ti brali? Jakou jsi měl sestavu?

                        Juraj - Profil | Čt 27.6.2013 16:48:02

                        tomato >> Náhodou je to čím dál zajímavější.

                          Zajda - Profil | Čt 27.6.2013 16:47:50

                          Louda >> Jakože by si vybral nějakou oběť a radil by mu ve stylu - už bych sekal a tak podobně? To by bylo pěkné..:-)

                            Louda - Profil | Čt 27.6.2013 16:43:38

                            Juraj >> tak si sedni za závodní úsek a dělej že také závodíš :-)

                              Juraj - Profil | Čt 27.6.2013 16:41:56

                              hraji >> Tak to ale chcu taky.

                                Louda - Profil | Čt 27.6.2013 16:38:47

                                tomato >> a kdo tě nutí ?

                                  tomato - Profil | Čt 27.6.2013 15:38:12

                                  Preboha vyserte sa na to, veď sa to tu nedá čítať....

                                    lobotomie (fanik) - Profil | Čt 27.6.2013 14:45:18

                                    splávkař >> já nikoho nejmenoval ani jmenovat nebudu neb nemám zájem schazovat ho před komunitou v těch částech země kde to nezažili či neviděli na vlastní oči a ponechám mu status velkovezíra a rybářského guru =D
                                    a tady (pce) to stejně každý ví... =)

                                      Fishky - Profil | Čt 27.6.2013 13:07:54

                                      splávkař >> boilies je vařené těsto, ve vyjimečných případech sušené či pečené (třeba v mikrovlnce či troubě při výrobě pop-up koulí) - tedy třeba sousloví "rohlíkový boilies" je nesmysl, páč to není těsto, ale sušený rohlík ve tvaru kuličky. Od průměru nula nula nic až po průměr pimpongáče - a od tvrdosti zrovna uvařeného až po sušeného na kámen je to všechno, důležité je, aby to bylo těsto - vařené, pečené či sušené (u posledního ve tvaru koule) jakmile je to ovál, už je to peleta (granule)

                                        Fishky - Profil | Čt 27.6.2013 13:03:06

                                        splávkař >> to by hromada i kupovaných koulí nedala, plovoučky bych drtil a třeba mražené mini koule taky, to abych začal na šutr sušit koule už teď :)))

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile