Plavaná

iva - Profil | St 26.6.2013 22:29:49

splávkař >> smutné:-))))
p.s. tu Hadinu si pamatuju:-))))), není to tak dávno:-) (prcek byl v kočárku, tj. cca 4 roky zpět? )

    splávkař - Profil | St 26.6.2013 22:26:36

    iva >> Nejdřív jsem si myslel, že se nám tu zase po pár letech zjevil nový pohádkář,ale tenhle kluk to fakt nejspíš myslel vážně a asi tím ani nic hlubšího nesleduje:-))

      splávkař - Profil | St 26.6.2013 22:23:11

      Fishky >> Když si přečtu jakýkoli pravidla kaprařskejch závodů tak z toho plyne zděšení,aby se tam někdo nepokusil chytat na housku,červy,kuku,žížaly neboť jak se mnhokrát ukázalo tak na rohlík za 2 Kč žádný kuličky neměly,o červech a žížalách ani nemluvím,kor když se s nima ještě mohlo krmit. Degradovalo to celej princip kapraření a nakonec žádnej pekař ani kopáč žížal takový závod nezasponsoruje!
      Co se týče tý Hadiny,zažil jsem si tam dva závody, první vyhrál suveréně náš Emánek,který tam naplácal pár tuctů pstruhů. Druhý závod jsem vyhrál já, bylo k tomu potřeba asi tři litry labský hlíny,lžíce patentek,lžíce pinek a asi 33 hnojáků. Do ruky 3m prut(já měl uhlík,ale nějakej lískáč by to zvládnul). Při tom mém ,,představení,, bylo mnoho hlasů ,že tohle je třeba zakázat,že tohle není rybaření,že proč tam ty kapry dávali,proč tam tyhle rybáře pouštěj .....,ten rok mi to prošlo a napříště z toho udělali kaprový závody,ošetřili řádně pravidla aby se tam mohli prosadit a realizovat takoví jako jsi ty. My blbci s červama vám tam nepáchnem a vy si tam užíváte ty svý okamžiky slávy! Nezávidím,neberu vám to jen malou radu dám-buď soudnej važ slova a pokud ti ten tvůj úspěch dělá tak dobře jak to tady z toho tvýho vystupování vypadá tak raděj mezi ,,normální gulášníky,, ani nelez-až bys vytáh ty svý koule tak by smíchy z beden popadali a při vyhlášení by za tebe ani slzičku neuronili!

        Otík Brčků - Profil | St 26.6.2013 21:40:26

        iva >> :-))

          iva - Profil | St 26.6.2013 21:38:36

          splávkař >> takhle píše přesně nekdo, kdo na dalších závodech dostane sodovku:-))))))). v okamžiku, kdy si myslí, že je king, přijde ledová sprcha a ryby mu dají, co proto :-D

            Fishky - Profil | St 26.6.2013 21:35:29

            splávkař >> to víš, rozmazlenej "kaprař", co zatím nedostal na prdel :))

              splávkař - Profil | St 26.6.2013 21:34:32

              Co se týče tý hlíny,tak podstatu jejího použití vidím zejména v tom,že dostanu živou,popř. malé množství kuku,partiklu kam potřebuju a zanechám ve vodě stopu která je naprosto přirozená,popřípadě hlínou ředím krmení tak abych zmenšil jeho výživnou hodnotu a snížil pachovou stopu. Neznám jiný nosič,který by byl ve vodě natolik přirozený,tak snadno dostupný a měl při lovu tak pozitivní vedlejší účinky jako je zakalení které rybám značí místo,kde se čas od času objeví nějaká mňamka. Používám to zejména tam,kde je ryb pomálu nebo nemaj potřebu či kapacitu aby mi sežraly kýbl krmení a ještě se vrhaly na sousto s háčkem.

                splávkař - Profil | St 26.6.2013 21:08:12

                Fishky >> Opravdu myslíš to cos napsal v 12:39:10 vážně?? Už jsem zažil různý stupně falešnýho sebevědomí,ale tohle je fakt třída!!:-)

                  splávkař - Profil | St 26.6.2013 21:05:09

                  Ricci >> Máš na tu z Peny nějaký odkaz,že bych na ni mrknul:-)),zajímá mě hlavně poměr výkon x cena! Jak hodně žlutá je?? klidně RAL

                    lobotomie (fanik) - Profil | St 26.6.2013 20:35:29

                    Fishky >> tak ono se dá krmit i čistou hlinou, ale musí to tam padat pořád a to ne všem rybám vyhovuje a nejde to praktikovat na každé vodě a vždy, ale zpravidla když si někde sám (rozuměno ne na závodech) tak to funguje dobře
                    A ti co na řekách v závodě krmí "čistou" hlínou, tak do ní stejně dají až půl kila posilovače

                      Knecht - Profil | St 26.6.2013 20:35:16

                      Ma někdo nějaké zprávy z jihu (MS)?

                        Fishky - Profil | St 26.6.2013 20:21:02

                        lobotomie (fanik) >> mě to přijde jako průhledné matení nepřítele. Nikdo nekrmí jen hlínou. Hlína je fajn, ale proč by se v ní ryba dlouhodobě držela, byl by to hodně průhledný fígl - pro rybu. Takže se dá návnada + živá s hlínou. Živá zaručí, aby hlína dlouho nedržela u sebe a nástraha zaručí, že každá další ryba, kterou přiláká, rozvíří hlínu a upoutá další rybu... takové perpetu mobile rozjetého fleku, ale jen hlína, to nedává hlavu ani patu.

                          lobotomie (fanik) - Profil | St 26.6.2013 19:46:59

                          Martin M. >> od toho název návnada nebo vnadící směs... nosičem živé může být cokoliv co je ji schopné dopravit do vody a neodpuzuje to ryby už ze své podstaty

                            Martin M. - Profil | St 26.6.2013 19:43:07

                            Ricci >> s tim souhlasim, ale nejdrive jsem tu psal, ze nesouhlasim, ze by navnada byla jen nosicem zive slozky, protoze i ti, co to tvrdi, zakrmuji prevazne klasickou navnadou a nekteri obcas i neco "prisypou" :)
                            Ze ta navnada je treba pokazde stejna a nehledaji v tom vedu, nerozporuje fakt, ze tato navnada laka ryby a tedy neni jen nosicem zive.

                              Juraj - Profil | St 26.6.2013 19:35:00

                              lobotomie (fanik) >> Kam?

                                hraji - Profil | St 26.6.2013 15:11:36

                                LORPIO >> to ja vlastně pravda

                                  Ricci - Profil | St 26.6.2013 15:08:51

                                  Fishky >> já mu do hlavy nevidím. Prostě přišel, vyměnil a celkem suvereně vyhrál. Jen se můžu domnívat, že to udělal proto, aby se ryba nekrmila futrem, ale třeba sekanými hnojáky.

                                  Já krmení používám a používat zatím budu. Ale nemám potřebu zatěžovat se volbou správného sáčku krmení a veškerou energii budu raději věnovat odhadu chování ryb a taktice. Až jednoho dne dosáhnu stádia, kdy odhadnu, že mám hodit krmení do křa, bez váhání to udělám.

                                    LORPIO - Profil | St 26.6.2013 15:01:29

                                    hraji >> Jen ale ta horsi polovina teamu:-))

                                      hraji - Profil | St 26.6.2013 15:00:37

                                      LORPIO >> nezasloužíte a basta. Protože jste z Třebíča

                                        LORPIO - Profil | St 26.6.2013 14:59:38

                                        hraji >> Jirko,ja myslim ze urcite joo:-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile