Plavaná

hraji - Profil | St 26.6.2013 14:58:57

LORPIO >> nezasloužíte si takového trenéra ;-)

    LORPIO - Profil | St 26.6.2013 14:55:55

    Kurnik,kdyby nas trenoval v nasem prvoligovem mancaftu takovej profik jako je Fishky,to by se pak vyhravalo....Skoda ze takoveho trenera nemame:-((

      Fishky - Profil | St 26.6.2013 14:55:24

      Ricci >> moc pěkně napsaný, i když si částečně protiřečíš. Kdyby to krmení nemělo roli, tak by ho třeba ten pán nevyměnil za hlínu a chytal s tím co měl. Případně bys to nepovažoval za konkurenční nevýhodu, když to nemá takový vliv - a stačilo by jen vytunit hlínu posilovačem a šmitec - voněla by taky. S posledním odstavcem a myšlenkou souhlas do puntíku. Vesměs takřka na všech závodech se lze umístit - odkudkoliv, jen vědět jak na to a přijít na to včas.

        Ricci - Profil | St 26.6.2013 14:41:46

        Martin M. >> to já nevím, ale myslím, že nepoužití futra by mělo za následek konkurenční nevýhodu při nalákání ryb na lovné místo, bo u všech to rybám nějak smrdí. My používáme jak krmení tak hlínu. Nicméně jedno a to stejné krmení téměř na všech vodách ve všech ročních odbobích.

        Zažil jsem Balabeniho na jednom závodě, když přišel na svůj flek, vysypal své krmení a kýble naládoval čistou hlínou. Suše všechny porazil z prostřed sektoru.

        Jinak závody, u kterých jsem byl nikdy nerozhodovalo krmení, ale vždy nějaká fičura. Buď se na ni přišlo v tréninku nebo během závodu a to se po břehu rozneslo zbytku týmu. Osobně si myslím, že krmení jako takové mají všichni dobré. Někomu je sympatické silně voňavé, jinému přírodní. Někdo rád světlé, jiný tmavé. Důkazem tomu může být, že o první místa se honí 3 různí závodníci, každý s jiným futrem. O prvním v pořadí pak rozhodne banalita jako spadená větší ryba.

          Martin M. - Profil | St 26.6.2013 14:15:58

          Ricci >> s tou hlinou jsem to cekal :-) Proc ji tedy ti zavodnici, co tohle tvrdi, nepouzivaji a misto toho davaji navnadu s hlinou nebo i bez hliny? Cistou hlinu s zivou pouziji jen v nekterych pripadech. Bavime se o uvodnim zakrmeni i prikrmovani, prvni i druhy den.

            Fishky - Profil | St 26.6.2013 13:39:51

            jiřina14 >> aha, tak to my měli o víkendu v Humpolci tohle, ale na Hadině: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=654880

              Ricci - Profil | St 26.6.2013 13:39:30

              Fishky >> škoda, protože si myslím, že marníš svůj talent.

                jiřina14 - Profil | St 26.6.2013 13:35:52

                Fishky >> no mi tam byly 15.června a že by jsi to vyhrál nevím nevím,bavím se o rybníku Dvorak kde je udajně okolo 3000ks kapra a v 93lidech se chytlo cca 250ks kapra tak to o něčem svědčí.

                  Fishky - Profil | St 26.6.2013 13:35:15

                  Ricci >> ani zdaleka nejezdím po všech kaprařských závodech, je to strašně vyčerpávající, časově náročné a finančně taky žádná sranda. Letos jsem byl třikrát na závodech a třikrát byl na bedně. Kaprařské závody se strašně změnily a příliš se mi nelíbí, kam to směřuje. Mnohem víc si užiju gulášovky mezi obyčejnýma lidma s kterými můžu pokecat.

                    Ricci - Profil | St 26.6.2013 13:25:25

                    Fishky >> vím proč se používá, jen rozvíjím diskusi s Martinem, abych neumřel blbý.

                    Ale z jiného soudku. Rozhodně tady nikdo nezpochybňuje tvé úspěchy v závodech. Nicméně v poslední době jsem si oblíbil sledování různých kaprmaratonů a tam jsem na tvé působení nenarazil. Z toho co tu píšeš, by jsi pravděpodobně stále vyhrával, protože by jsi jim stáhnul všechny ryby svým zázračným krmením.

                    Myslím si, že tam jezdí výborní rybáři, kteří reprezentují dobré výrobce krmení a nástrah. A je mi mnohdy divné, že ti výborní rybáři nevyhrávají pravidelně. Nevěřím, že by rapidně klesla kvalita jejich krmení nebo snad jejich rybářské umění.

                    Jsi dobrý rybář, výborný závodník, ale to že porazíš někoho v plavačkářské čepici s dlouhým klackem ještě neznamená, že jsi mistrem světa. Trochu pokory by nezaškodilo, protože pády do reality většinou bolí.

                      Fishky - Profil | St 26.6.2013 13:24:26

                      jiřina14 >> Tak ti nevím, o víkendu jsem to v Humpolci vyhrál já a že to logiku nemělo - tak to si dovolím tvrdit, že mělo ;-)

                        Knapík - Profil | St 26.6.2013 13:23:24

                        lobotomie (fanik) >> jasně, chápu, 5kg + voda, hlína apod, takže i toho krmení je výrazně méně. Nechal jsem se unést :-)

                          jiřina14 - Profil | St 26.6.2013 13:22:53

                          Fishky >> hele ryby občas nemají logiku!!a dělají co se jim zachce :-)
                          prostě jim tam přijely :-) nebo jak mi ty vysvětliš když na lize v Boleslavi 1,5hodinu chytám na děličku rybu na hod a pak hodinu nemám nic a na poslední půl hodinu zas ryba na hod?To asi nevysvětlíš :-)

                            Knapík - Profil | St 26.6.2013 13:21:42

                            Fishky >> já to vztahoval na klasický závody, kde se sejde elitní skupina lovců.
                            Právě že gulášovky, na kterejch jsem byl já a byly bez krmení, se mi moc líbily, přijel jsem o hodinu dýl, na první hod vytáhnul z vody sluneční brýle a ještě jsem to stačil vyhrát :-)

                              lobotomie (fanik) - Profil | St 26.6.2013 13:19:28

                              Knapík >> to by bylo 20l ale na to nepotřebuješ 20kg suché =) ...tak max 5kg

                                Fishky - Profil | St 26.6.2013 13:15:40

                                jiřina14 >> tak mi vysvětli, jak to že to o víkendu Slováci během chvíle srovnali z té horší části Hadiny a vyšvihnuli se na bednu a to tak, že takřka nebyl rozdíl mezi prvními třemi teamy, resp. jedné dvou ryb, hm? (první dva teamy měli dobrý flek, ale CT Malacky ne)

                                  jiřina14 - Profil | St 26.6.2013 13:11:06

                                  Můj názor je takový že na gulášových závodech,který jsou z 99% na rybníku hodně záleží na místě,takže když je super flek(kde jsou i ryby)tak tam nachytá každej tam už jenom záleží jak je dotyčnej šikovnej,ale když trefíš flek kde ryby prostě není,tak tam nenachytá nikdo,pak je ještě jedna možnost a ta je ta když je průměrný místo kde se ryby motaj a tam už záleží na tom krmení jestli ho tím ryby přiláká anebo ne.Zažil jsem už takových situací mnoho a mnoho.
                                  Splávkař:byl jsem ted taky v Humpolci a bylo to přesně o místě!Muj kolega seděl na hrázi u té výpustě a nachytal tam,koukal jsem že jsi seděl v tom rohu a evidentně tam nebyly,protože kdyby jo a tak by jsi jich tam nachytal nesmysl.ja v druhem kole seděl na fořtu na mělčině a měl jsem jen jeden záběr!!a okolo měly taky kulový,prostě tam ta ryby odpoledne nebyly!!O Kvalita krmení si myslím že už je hodně srovnatelná s ostatními.Takže závěr zni (podle mého názoru) 1.místo,2.šikovnost,3.krmení a živá

                                    Fishky - Profil | St 26.6.2013 13:08:45

                                    Knapík >> to nekrmí na gulášovkách nikdo, postrádalo by to smysl

                                      Knapík - Profil | St 26.6.2013 13:05:58

                                      lobotomie (fanik) >> počítal jsem spíš se 20kg, když se krmí, tak pořádně !

                                        Fishky - Profil | St 26.6.2013 13:03:32

                                        Ricci >> hlína je fajn, zaujme každou rybu, je to nejpřirozenější pavlov u ryb

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile