Plavaná

NRicci - Profil | St 26.6.2013 13:01:38

Martin M. >> dobrá. Proč se tedy čím dál častěji využívá místo návnady hlína? Btw, moc nevím jak je to ve fídru, ale v plavané dosti častý jev.

    Nplavan - Profil | St 26.6.2013 12:59:29

    Knapík >> šlágr to je pro supy jako jsem já, kteří si dojedou zachytat dva dny po závodech. Ale někdy je pánbůh spravedlivej a postaví mi do cesty 650 kubíků jako dneska v na Labi v Sedlčánkách :-))))))

      Nlobotomie (fanik) - Profil | St 26.6.2013 12:59:04

      Knapík >> mě na 50 závodníků vychází plus mínus 150kg krmení =), kdyby teda každej krmil

        NKnapík - Profil | St 26.6.2013 12:56:15

        Nejserioznější závody by byly tedy zřejmě závody bez krmení ne ? Ono když do tý vody nahází 50 závodníků cca 1000kg krmení, tak to taky nemůže bejt žádnej šlágr.

          NRicci - Profil | St 26.6.2013 12:52:13

          splávkař >> nevím. Ta z Lídlu se mi moc nelíbí. Peny ji má takovou lepší, více do žluta :-)

            NFishky - Profil | St 26.6.2013 12:39:10

            splávkař >> nepoužívám krmelec a nejsem bambitkář. Kombinuju různé styly a krmení je pro mě základ - takový, že když vedle mě sedneš se svým "vytuněným krmením z krámu" - a je jedno jak honosný název bude mít - stále bude jen tuctovým krmením z krámu", tak ti rybu stáhnu a pak jí budu chytat klidně na koule - jasný, bavím se o kaprech či amurech, malou droboť chytat neumím a ani mě to nebaví.

              NMartin M. - Profil | St 26.6.2013 12:38:06

              Ja si teda myslim, ze navnada neni "jen nosic zive".
              I ti, co to rikaji, nepouzivaji sparene otruby za 5 korun kilo, ale nejake dobre krmeni.
              Tim nerozporuji, ze dobrych navnad je mnoho a nekteri zavodnici zbytecne hledaji problem sveho neuspechu v navnade.

              (plati pro feeder)

                Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 12:30:30

                Fishky >> Asi budeš fakt dobrej a smekám! Jak jsem psal,užívej si ten gulášovozávodnickej středověk ať máš jednou na čem stavět nebo alespoň nač vzpomínat. Nikdy jsem nepsal,že plavačkáře neporazí bambitkář,ale zas-nemyslím si ,že je to daný tím,co nacpeš do krmelce. Ona plavaná a položená jsou docela rozdílný způsoby s odlišnými možnostmi.A pak,člověk, co si napaří na čelo kšiltovku,naváže splávek a rozhýbe obsah kýblu živou ještě není plavačkář.

                  NFishky - Profil | St 26.6.2013 12:22:08

                  splávkař >> tak proč mě žádný plavačkář na těch obyč závodech neporazil, ha? No protože mám lepší futro - technikou to nebude, oni plavačkáři maj mnohem lepší techniku, než ňouma co chytá na položenou, ale spoléhají jen na tuctový krmeníčko z krámu a to je chyba. Do toho mignou živou a čekaj zázraky, ale ty se nekonaj. Nenech se oblbnout, stále je kam se posunovat.

                    Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 12:10:18

                    Ricci >> Vobyčejná,blbá kuku?!?:-(,tu já kupuju většinou v Lidlu,myslíš,že ta z Peny je opravdu o tolik lepší?

                      NRicci - Profil | St 26.6.2013 12:02:31

                      splávkař >> turkyň = kukuřice

                        Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 12:01:30

                        Ricci >> Ty voe,co je to ta turkyňa?!? Peny,to už znám.

                          Nhraji - Profil | St 26.6.2013 11:58:40

                          lobotomie (fanik) >> já tyhle typy závodů nemám rád a nevyhledávám je.

                            Nlobotomie (fanik) - Profil | St 26.6.2013 11:57:11

                            hraji >> no je to krapet dál... škoda =)
                            ale konkurence je tu dobrá a zdravá

                              Nhraji - Profil | St 26.6.2013 11:53:04

                              lobotomie (fanik) >> děkuji za pozvání, ráno jsme se s kamarádem na tyhle závody dívali, ale nějak jsme se shodli, že nemá cenu jezdit tak daleko.

                                NRicci - Profil | St 26.6.2013 11:47:08

                                Fishky >> čistě náhodou jsem s RSK Pardubice (Konopásci) pár závodů odjezdil jako pomocník a břehař. Až na nějaké drobné vyjímky mícháme vždy stejné krmení ať na řece, tak na stojáku. A klidně ti prozradím, že je to Wonderblack, vyráběný v Belgii. Dříve to neměl téměř nikdo, pak to byl bům a měla to většina závodního pole. Jen výsledek byl stále stejný. Mám stejný názor jako "teoretik" splávkař.

                                Určitě má na úspěchu velký podíl složení živých nástrah, kterou šrotem slepíš a dopravíš na flek. Pro úspěch je důležitější zvolená taktika pro konkrétní vodu.

                                Teď o víkendu jsem byl zcela výjmečně na jedněch guláších, šrotu nemaje a k úspěchu mi stačily 2 plechovky turkyňe z Peny za 15 kč.

                                  Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 11:36:14

                                  Fishky >> Jo,tak proč jsi kde nebyl to fakt nevím,ale věř,že v tom poznávání máš velký rezervy.

                                    NFishky - Profil | St 26.6.2013 11:31:18

                                    splávkař >> OK, tak jinak. Proč jsem ještě nebyl na žádných smíšených závodech, prostě gulášovkách či takových "lepších" gulášovkách, kde by plavačkář vyhrál, když má tak vytuněný futro a ještě do toho rve živou?

                                      NFishky - Profil | St 26.6.2013 11:28:46

                                      KóĎA >> nevím kam tím míříš, ale jestli myslíš, že ti někdo z těch lepších prozradí proč chytá, pak neprozradí - a na tohle bych vsadil, prostě nikdo si pod zadelí větev neuřeže.

                                        Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 11:26:58

                                        Fishky >> Na ty časy závodnickýho středověku kdy ostatní nekrmili a když už tak šrotem jak jsem psal níže rád vzpomínám:-)
                                        Dnes je realita taková,že kvalitní krmení tam háže skoro každý,často v množství nepřiměřeném. Dvě třetiny závodníků do toho přidá pár litrů červů,žížal,třetina půl kilča + patentky....... a vyhrává jen jeden,volba směsi mu k tomu pomůže fakt jen zcela výjimečně. To opravdu neukecáš a ani nezměníš,je to prostě tak:-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile