Plavaná

NKóĎA - Profil | St 26.6.2013 11:25:29

Fishky >> aha. Já jenomže jsem slyšel, tuším od Konopasů to bylo, že krmení je jenom nosič živé... A moc lepších závodníků než jsou oni tady nemáme, že?

    NFishky - Profil | St 26.6.2013 11:20:32

    KóĎA >> nechytám na brčko, absolvoval jsem jen smíšené závody - jak gulášovky, tak takové "lepší" gulášovky či maratony.

      NFishky - Profil | St 26.6.2013 11:18:31

      splávkař >> ale běž. Proč jsou lidé, co pravidelně vyhrávají závody a pak ti, co ti budou tvrdit, že záleží jen a jen na losu. Proč jsou ti, co tvrdí, že záleží na krmení a pak ti co to budou popírat a tvrdit, jak je jedno na co chytáš? Už jsi zažil závodníka, co by vyhrával plavačkový závody pravidelně s obyčejným šrotem? nebo feedrového závodníka, či kapraře? Nezažil a nezažiješ, protože i když ryba žere šrot ve velkém stylu, tak o závodech když zprava zleva vedle tebe sednou borci s lepším krmením, tak jsi bez ryby. Tohle prostě neukecáš a ani nezměníš, je to tak.

        NKóĎA - Profil | St 26.6.2013 11:13:35

        Fishky >> kolik závodů v plavané jsi odchytal ty?

          Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 11:09:33

          Fishky >> Ale já Ti hned zkaje psal,že o tom víš kulový!Ale jestli u toho pár let vydržíš,naplní se přísloví,že pokrok nezastavíš tak si na mě i ty možná vzpomeneš!:-)

            NFishky - Profil | St 26.6.2013 11:03:56

            splávkař >> no vidíš to a takhle stojí ta debata uplně za kulový. Kdybys hned ze startu napsal, že jsi teoretik od stolu, tak ti na tu poznámku o důležitosti futra nereaguju. Nemáš pravdu a tímto to můžeme uzavřít, tečka :)

              Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 10:57:35

              Fishky >>úspěch je věc relativní,na tvou otázku nemám odpověď.
              Ale na to,abych si troufnul tvrdit,že krmění( myslím tím,jestli ta či ona směs) je pro výsledek v závodech který já znám,absolvuju,až druhořadá záležitost si věřím.
              Pamatuju však doby,kdy to co popisuješ platilo i u nás,jestli máš ještě tu možnost,tak si to užívej! já už na to jen vzpomínám.

                NFishky - Profil | St 26.6.2013 10:49:50

                splávkař >> ptal jsem se tě, jak jsi úspěšný závodník. Jestli jsi podomní prodejce či leštič klik u kamenných prodejen mi je šumák.

                  Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 10:45:32

                  Fishky >> Tu si najdi někde na netu..
                  Není to tak dávno,co jsem ročně objel stovku prodejen a JČ byla co se týkalo závodění,plavané,krmení .... panenská krajina(s malými ostrovy) kde znali dvougtamovej splávek jako zbran na nástražky a angličákoj navlíkli na tu dlouhou anténu pro jistotu 5 ventilkových gumiček aby neklouzal po vlasci. Vím,že se to lepší,ale v globálu bych řekl,že dva roky zpátky to tam bylo oproti VČ cca 10 let pozadu...

                    Nlobotomie (fanik) - Profil | St 26.6.2013 10:39:52

                    hraji >> sz

                      Nhraji - Profil | St 26.6.2013 10:37:41

                      lobotomie (fanik) >> kam mám dojet? Nějak mi schází místo určení

                        NFishky - Profil | St 26.6.2013 10:35:00

                        splávkař >> jasný jasný, a teď tu o sněhurce...

                          Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 10:31:36

                          Fishky >> Tam,kde je hromádka krmení o závodech na dně natolik unikátní jev,že do toho ryba masivně najede a ve velkým žere. To třeba letos pamatuju jen jednou a to i díky tomu,že na svazovce cca10ha bylo jen 80 lidí ,obvyklejší je,že na závodníka vychází jen pár metrů čtverečných vodní plochy a dno je krmením pokryto téměř kobercově,tam je mnohdy lepší hledat místečko krmením nedotčené:-))

                            Nlobotomie (fanik) - Profil | St 26.6.2013 10:27:35

                            Juraj >> vlastně oba Jirci můžou dojet =D

                              Nlobotomie (fanik) - Profil | St 26.6.2013 10:24:58

                              hraji >> Jirko, tak dojeď sem ;)
                              Martin se Zdenálem už uvažujou =D
                              není to sice taková prestižní akce, ale ryb se bude chytat mrtě =)

                                NFishky - Profil | St 26.6.2013 10:19:32

                                splávkař >> jakej "váš" píseček hele?

                                  Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 10:12:03

                                  Fishky >> Kdybys měl vědět tak víš,kdyby Ti byl ten váš píseček malej tak se třeba dovíš:-)

                                    NFishky - Profil | St 26.6.2013 9:22:01

                                    splávkař >> tak nebuď Zagorka a povídej

                                      Nhraji - Profil | St 26.6.2013 9:15:11

                                      Juraj >> výběr startovného není primárním účelem konání SP.
                                      Já jako organizátor musím mít dobrý pocit z toho, že závody, které pořádám, jsou v maximální možné míře férové. A posadit mezi plavačkáře feedraře, to podle mého názoru není fér. Ostatně jsme si to vyzkoušeli.

                                        Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 9:13:04

                                        Fishky >> Vždyť jsem to říkal,že jste tam pozadu a selektovaný od zbytku závodněgulášovýho světa:-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile