Plavaná

NPavouk‌ - Profil | St 26.6.2013 9:11:10

Juraj >> zavod je natolik prestizni ze musi zajemce odmitat

    NJuraj - Profil | St 26.6.2013 9:10:41

    hraji >> Jo to loni taky - na papíře. V reálu ti tam osm (nevím úplně přesně) lidí chybělo. 2400 mít a nemít na startovným je rozdíl.

      Nhraji - Profil | St 26.6.2013 9:08:07

      Juraj >> závod byl obsazen do posledního místa.

        NJuraj - Profil | St 26.6.2013 9:05:44

        hraji >> Ještě by jsi tam mohl připojit, že z důvodu nižší účasti v době dovolených se povoluje feeder. :-))

          Nhraji - Profil | St 26.6.2013 9:03:26

          O z n á m e n í:
          Vzhledem k nepříznivému stavu na řece Svitavě se Svitavský pohár přesouvá z 29. června na sobotu 27. července 2013.

            NFishky - Profil | St 26.6.2013 8:57:48

            splávkař >> A jak často jsi na těch častých závodech, co jsou u váš úspěšný?

              Nsplávkař - Profil | St 26.6.2013 8:52:59

              Fishky >> Zrovna v neděli jsem 5 amurů vytáh a 3 ztratil z fleku kde jsem krmil jen čistými červy...,nejednou jsem zažil,jak okouni nešli nechytat ani na tři kukuřice,dokonce jsem si u toho jednou vyslechl teorii,že okoun vyžene z krmení kapry:-),kapr je je prase a nevím co by nežral když má chut ......
              Má zkušenost co jsem popsal níže vychází ze stovek gulášů co jsem si zažil,co jsem viděl....
              Jestli u vás kde myslím není závodění tak rozjetý ještě furt pravidelně zažíváš,že ryba najíždí na husto do krmení a žere co jí podstrčíš tak si to užívej! U nás je to díky rozmachu závodění trochu jinak a kvalitní krmení je sice jako samozřejmost,ale jeho význam bych nepřecenoval.

                NFishky - Profil | St 26.6.2013 7:55:51

                splávkař >> už jsi viděl amura, co by najel do vysloveně masové směsi, či kapra, co by najel do ovoce, nebo dravce, kterého by lákala sýrová směs... jasně, jsou to extrémy, ale je tam pojítko - a takhle by se dalo pokračovat... že něco nefunguje "mně", ještě neznamená, že to nefunguje vůbec. Stačí jeden z davu, který to svede a pak padá celá teorie o "irelevantnosti" krmení.

                  Nvan helsing - Profil | Út 25.6.2013 18:12:51

                  prosim a mate nekdo zkusenosti stim sonu dekuji

                    Nsplávkař - Profil | Út 25.6.2013 17:18:39

                    lobotomie (fanik) >> Pokud jde o kapry na stojáku v létě tak má zkušenost je ta,že patentkou v krmení jednou zaboduješ a dvakrát si to místo naprosto odrovnáš. Sám do konopase dám patentku opravdu výjimečně,a to zejména tam kde je žádoucí krom kapra i bílá ryba. Humpolec ale i třeba teď ten kostelec byl názornou ukázkou jak si krmné místo malou patentkou zazdít.

                      Nsplávkař - Profil | Út 25.6.2013 17:13:04

                      van helsing >> Když si nezaujatě uděláš mapu toho,jak a kde se v Humpolci nachytalo tak myslím poznáš,že o krmení tenhle závod nebyl. Třeba já jediný ryby co jsem tam pochytal chytil právě v čistým konopasoj,ač jsem víc věřil hlíně s patentkou a žížalou,čemuž jsem tam věnoval nejvíc času. Věřím tomu, že kdo by odchytal bez krmení celou dobu na místech na středu rybníka kde by mohl házet do klidu 35m+ od břehu tak na jemný propad s jedním až třema červama na háčku by bojoval o umístění,na ty dvě místa na hrázi kde se ryba nahusto objevovala už po rozednění by stejně ale neměl.

                        Nsplávkař - Profil | Út 25.6.2013 16:54:38

                        Fishky >> Tak něco podobného jsem si před pár lety myslel taky,prošlo mi rukama nespočet pytlíků snad všech značek,krmení má nezastupitelnou roli ale v žádném případě to není nějaký všelék a mě ten konopas vyhovuje,zažil jsem si s ním ty svý nej chvíle u vody ,vím,že byly situace,kdy bych při pohledu zpět použil třeba jiný krmení ale bilance toho jak mi v něm ryby žraly je v porovnání s okolím jasně v jeho prospěch.Na krmení je nejdůležitější jeho víra v něj,a tady v tom případě je fakt důvod věřit!:-)

                          Nlobotomie (fanik) - Profil | Út 25.6.2013 15:51:01

                          van helsing >> ono může fungovat cokoliv když je v tom kilo patentek =)

                            Nvan helsing - Profil | Út 25.6.2013 14:58:45

                            splávkař >> dekuji ti za vycerpavaci odpoved ale treba v humpolci na zavodech neslo krmeni od konopase vubec musel jsem prejitt na jiny abych zachytal a pokavad jde o montaz a flek tak stim problem nemam najiti hranky chytani z propadu atd

                              Nnumen - Profil | Út 25.6.2013 14:49:27

                              Martin M. >> a co naučit chytat i mamku?! Já to zkusil a funguje to. Jen mamka chodí na ryby víc, jak junior...

                                Nhraji - Profil | Út 25.6.2013 12:06:40

                                Ola >> situaci pečlivě sleduj a vyhodnocuji, zítra se rozhodne, budu všechny přihlášené informovat. Zatím to vypadá že proběhne

                                  NOla - Profil | Út 25.6.2013 12:04:06

                                  Hraji : Jak to Jirko vypadá se Svitavským pohárem, bude?

                                    NFishky - Profil | Út 25.6.2013 8:54:45

                                    splávkař >> krmení je alfou a omegou, jakmile to rybě nesedne, můžeš dělat možné i nemožné a výsledek neuděláš takový, jako když se krmením trefíš rybám do chutě. Samozřejmě ten zbytek od namíchání futra, dopravení do vody, zvolení strategie, místa, montáže... to už je opět jiná písnička, ale krmení je základ, jak tam tu rybu "nenalákáš", neudržíš, prostě si nezískáš její pozornost, tak jí nikdy na háček neukecáš. A abys jí ukecával pravidelně a lov byl produktivní, musí ti ryba do futra vjet ve velkém stylu. Na druhou stranu při většině klasických vycházek, kde není konkurence bere ryba luxusně a není nutné dělat z toho vědu, ta začne, až sedneš na závodech mezi obdobně laděné nadšence a budeš chtít udělat výsledek.

                                      NJuraj - Profil | Po 24.6.2013 23:47:47

                                      splávkař >> Tak to náhodou popřu. Měl jsem závod, že jsem díky krmení byl všechny jak žito. Jinými slovy byl jsem prakticky jediný, kdo chytal pravidelně ryby. Jednou! Nutno dodat, že to samé krmení už mě třikrát hodilo na poslední příčky, kdy všichni okolo chytali a já guvno.
                                      X-21 je dvousečná zbraň, která většinou ale hraje proti mě. :-(
                                      Takže od toho v závodě dávám ruce pryč a použiju jedině v případě, že mi dojde veškerá ostatní "munice". Kdy zkrátka nic nefunguje.
                                      Pokud má chuť blbnout, může to zkusit.

                                        Nsplávkař - Profil | Po 24.6.2013 21:35:48

                                        van helsing >> Jestli si myslíš,že najdeš krmení který v dnešní době otevře rybám huby,potopí Ti splávek....,tak to se mýlíš. Doby,kdy dobrý krmení dělalo diametrální propast mezi Tebou a ostatními jsou nenávratně pryč,krmení který není špatný má dnes každý a úspěch je dílem vyladění všeho jako celku. Já toho Konopase používám takřka výhradně již dlouhá léta,vím,že je na něj spolehnutí a nepamatuji se,kdy naposled by za stejných podmínek měl někdo díky krmení nějakou výhodu nebo mě nedej bože,,zpráskal jako psa,,:-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile