Plavaná

van helsing - Profil | Po 24.6.2013 21:09:33

zdravim chlapy potrebuju poradit s krmenim vubec nevim co zkusit ted o wikendu jsem mel sebou na zavodech konopASKOVo krmeni namichane s ttx cervama melasou a bonduelkou a ryby na to vubec nereagovali ted se rozmyslim zkusit sonubaits nebo lorpio magnetic jezdim jen stojaky diky moc za rady uz jsem tu prosetl za posledni dva dny toho dost a fakt nevim diky

    chřenovák - Profil | Po 24.6.2013 19:59:57

    koudel003 >> Voda pujde zase nahoru

      splávkař - Profil | Po 24.6.2013 17:12:49

      cipinek >> Polstrované není,mám ho pár let(polstrované jsem nikdy nechtěl,neboť jeho deklarované přednosti považuju za jeho slabiny) a jsem s ním spokojen.Je až neskutečný,kolik se dotoho vejde prutů a všeho potřebného.Až jednou doslouží,půjdu zase do něčeho podobného.

        cipinek - Profil | Po 24.6.2013 16:59:27

        nemate nekdo skušenost chtel bych vedet jestli je to cele polstrovane..............

        http://www.hanackyrybar.cz/www-centrum-rybareni-cz/​eshop/0/3/5/2138-COLMIC-Surf-3-delka-175cm

          Zajda - Profil | Po 24.6.2013 11:11:23

          hraji >> :-)

            hraji - Profil | Po 24.6.2013 10:11:58

            koudel003 >> nic moc

              koudel003 - Profil | Po 24.6.2013 6:58:46

              jak to teď vypadá na sázavě 12? díky

                iva - Profil | Ne 23.6.2013 22:10:48

                Martin M. >> hm. s mamkama je problém. to musím uznat. pořád to slyším - v obchodě, na závodech, mezi kamarády....musím domů, koupat a krmit, musím odjet, protože....nemůžu zůstat, děti bla bla bla....škoda, že ty ženský nemají rozumu víc a rovnou ty děti nerodí u rybníka. protože pak by nemusely řešit, že ve dvanácti sedí u pc a telky a cpou se chipsama :-)))))). to nemyslím ted na vás, samozřejmě, ale tak obecně....mám nějakou filozofickou, po víkendu:-))))))

                  Martin M. - Profil | Ne 23.6.2013 22:04:10

                  iva >> pekna rada, diky ;-) I kdyz na mamku asi nezabere.

                    iva - Profil | Ne 23.6.2013 21:56:08

                    Martin M. >> musíš na to vědecky....(Petrovi teda je o něco víc, 4r9m) :-)))). klíště je prevít, co má nemoc, a ta může skočit na lidi, proto se musíme chránit. ale taky to může být naopak - klíště může chytit od dítěte nemoc - zlobivku. proto se petr klíštat nebojí, protože je chce nakazit, aby vyhynula.

                    p.s. máme ted nový repelent LifeSystems Expedition, 95% té slavné účinné látky, prý...a ok, žijeme...a že tam bylo tenhle víkend prevítů|:-))))
                    Přeci by klíště neodradilo syna od ryb??? :-)))


                    http://www.hanibal.cz/vyrobci/v-Lifesystems/?gclid=​CMaSgsH7-rcCFU2N3godLWcArQ

                      pepson - Profil | So 22.6.2013 12:05:09

                      Dnes som išiel pozrieť nový revír.Prístup katastrofálny,burina vyššia než ja,nabudúce len s mačetou.Voda pekná,ryby navrchu,tak som skúšal chleba z hladiny a kapríkom chutilo.Celkom zábava s centrepinom,len prút 3,3 m je príliš dlhý.

                        Otík Brčků - Profil | Pá 21.6.2013 22:50:50

                        Martin M. >> :-))

                          Martin M. - Profil | Pá 21.6.2013 22:47:55

                          iva >> pekny, mam doma kluka v podobnem veku (nedavno 4) - byl se mnou jednou na rybach, chytl asi 15 oukleji a bavilo ho to moc az do okamziku, nez chytl kliste.

                            hraji - Profil | Pá 21.6.2013 21:46:09

                            iva >> tak si tam zítra zachytejte, my chytáme v Pasohlávkách, snad budou ryby taky spolupracovat.

                              iva - Profil | Pá 21.6.2013 21:43:52

                              hraji >> díky, to se všechno uvidí časem:-), hlavně aby neseděl u pc a telky:-). ale dneska jsem byla naměkko, to se přiznám:-)))).
                              zítra 2.liga Sedlčánky Labbe, krásně to bere a bude to o šikovnosti :-), ne o náhodě:-).

                                hraji - Profil | Pá 21.6.2013 21:37:00

                                iva >> Ahoj Ivo, no však má taky dva perfektní učitele. To by bylo, aby nechytal.

                                  iva - Profil | Pá 21.6.2013 21:30:09

                                  je to tam! další pacient:-) hodinu chytal sám oukleje jak na drátku:-).

                                    h.ron - Profil | Čt 20.6.2013 21:35:40

                                    Vysmátí Prestoni.

                                      h.ron - Profil | Čt 20.6.2013 21:32:38

                                      V týmové soutěži byli neúspěšnější týmy hájící barvy firmy Preston .
                                      I.místo RKS PRESTON Přerov, II.místo Unreal PRESTON , III.místo Sensas Ostrava.

                                        h.ron - Profil | Čt 20.6.2013 21:27:46

                                        V předvečer III.kola II.ligy v plavané připomenu pár snímky úspěšné týmy a jednotlivce z kola předchozího ,konaného na nádrži Krásné v Šumperku.
                                        Jednotlivci I. místo Borovička Pavel Sensas Mor. Budějovice, II.lísto Láďa Bradna RKS PRESTON Přerov, II.místo Radim Vytřas Ostrava Sensas

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile