Plavaná

siri - Profil | Čt 20.6.2013 20:41:52

Koda - zrejme si umeji z tech jejich suntu vybrat, v Rakovnice... :) Nicmene nevim, jaka je tam praxe dnes, ale tohle bylo pred nejakymi ...nacti lety.

    KóĎA - Profil | St 19.6.2013 15:58:30

    siri >> zajímavé, že ty "rakovnické" jsou z velké části dovezené z Itálie :-)

      Kruan - Profil | St 19.6.2013 15:02:54

      tak to vypada moc pekne...
      ale nerozumim tomu popisu...
      http://www.milorybarskepotreby.cz/rybarske-pruty-mi​lo/prut-rapsodia-match-medium-carp

      4,5 m vrhací zátěž do 30gr

      Délka: 3,90 m

      ???

        vokounek - Profil | St 19.6.2013 14:22:47

        lobotomie (fanik) >> Samozrejme máš pravdu v ideálnom svete by si nikto nekupoval syr s podielom rastlinného tuku ale nízka životná úroveň núti ľudí ku kompromisom. Francúz Nemec ani Rakušák si nekúpi polský párok čo ani nevidel maso ale rovnako si nekúpi udicu od mikáda, hnusné tandem baits či polské obkladačky. To že to naši kupujú z čoho Lidl a podobný žijú, je skutočným obrazom zlej sociálnej našich ľudí, v porovnaní so západnými krajinami. Syr z rastlinným tukom sa nepredáva z dovodu že by ho niekto mal radšej ako poctivý plnohodnotný. To je paradox že? A to že to přonci napíšu mini nečitatelným písmom je jednoducho zavádzanie zákazníka napriek tomu že blbý zákon neporušili. Sú to špinavé obchodnícke praktiky ktorími sú tak slávny a pravidelne sa dostávajú do správ..

        p.s.: prosím ber ma s rezervou som zaujatý a priznávam to. Na druhej strane dnes tak populárna zaujatosť voči Rusom mi je cudzia. Tých mám ovela radšej jak Poliakov

          hraji - Profil | St 19.6.2013 13:57:21

          Kruan >> když už musíš mít kaprovou matchku, tak si kup Rapsodia Match Medium Carp od Mila, bude cenově lepší než Catana a vlastnostmi nesrovnatelně lepší než Catana.

            Mike - Profil | St 19.6.2013 13:48:35

            KóĎA >> kdyby mi ji tady teď nepřipomněli, tak na ní fakt ani nevzpomenu. Nulová nostalgie:-)

              KóĎA - Profil | St 19.6.2013 13:38:09

              Mike >> já ho naštěstí nekupoval - vyhrál jsem ho na závodě.

                Mike - Profil | St 19.6.2013 13:23:54

                KóĎA >> bohužel. Začátkem tohoto století to byla hrozná mánie :-)

                  KóĎA - Profil | St 19.6.2013 13:22:09

                  Mike >> match catana.... ty taky? :-)))))))

                    Mike - Profil | St 19.6.2013 13:14:36

                    Kruan >> Jó, Catana.... Byl to můj první matchový prut a díky němu jsem se málem vykašlal na plavanou s anglány, jak se mi s ní blbě chytalo.... Naštěstí jsem ji včas prodal a koupil si místo ní opravdovou matchku..... Je to sice už pár let zpátky, ale už nikdy více. Ale třeba ty nové jsou trochu lepší.
                    Být tebou, tak na to, co popisuješ, bych koupil nějaký floatový prut...
                    Něco najdeš v této diskusi: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=643981&kw=float%20​prut

                      Kruan - Profil | St 19.6.2013 12:57:29

                      No driv to nepujde :) jedna matchka zlomena a koupenej feeder :) ..to uz bych byl doma ukamenovan :) Ale diky vsem za rady. Takze muzu v klidu vybirat matchku. Proste Shimano Catanu a ted uz jen cekat na nejakou slevovou akci :)

                        Fishky - Profil | St 19.6.2013 12:44:34

                        Kruan >> tak to ses ptal celkem s předstihem, Ježíšek je za půl roku. Tomu říkám dochvilnost :)

                          Kruan - Profil | St 19.6.2013 12:42:11

                          Fishky >> to ja bych rad novej :) ale to musim pockat az na jeziska :)

                            Fishky - Profil | St 19.6.2013 12:07:33

                            Kruan >> Prut je lepší kupovat nový, nikdy nevíš jakou má historii. S navi je to v pohodě, ale prutem můžeš dva krát švihnout a skončíš jak s tím noname cos měl...

                              Kruan - Profil | St 19.6.2013 12:01:33

                              Martin M. >> diky moc...ja ze jsem koukal ze nekdo v bazarku prodava Catanu BX 4.5 :)

                                Martin M. - Profil | St 19.6.2013 11:50:26

                                Kruan >> pouze oznaceni od nejstarsi (ax) po nejnovejsi (dx) vyrobni rady prutu prodavaneho mnoho let pod stejnym jmenem. Stejne tak u navijaku shimano.

                                  Kruan - Profil | St 19.6.2013 11:36:04

                                  Fishky >> ta vypada moc pekne...

                                  Edit : co znamenaji ta pismena DX, BX, CX ?

                                    Fishky - Profil | St 19.6.2013 11:33:05

                                    Kruan >> http://www.rybina.cz/rybarsky-prut-shimano-catana-d​x-match-420-f/ tohle je matchka jak víno, má jméno, je ověřená časem a určitě je funkční. Na velkou rybu vhodnější než ta teleskopka, co ti padla do oka.

                                      hraji - Profil | St 19.6.2013 11:32:00

                                      Kruan >> dnes jsou telematch kvalitní a skoro se vyrovnají klasických matchovým prutům. Ale ne v ceně 989 korun/kus, ta úměra cena/kvalita platí i u telematchových prutů

                                        Kruan - Profil | St 19.6.2013 11:29:29

                                        a co treba neco takoveho ? http://www.rybina.cz/prut-shimano-vengeance-tele-ma​tch-420-fast-action/
                                        jaky mate nazor na telematch ?

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile