Plavaná

Nkarel.datel - Profil | Út 18.6.2013 21:00:04

hraji >> :-))

    Nhraji - Profil | Út 18.6.2013 20:54:26

    karel.datel >> kurňa to jsem měl vědět, koupil bych ho dráž a vydělal bych na něm jmění.

      Nkarel.datel - Profil | Út 18.6.2013 20:52:17

      hraji >> Původně jsem chtěl zažádat o zápis na listinu světového kulturního dědictví UNESCO, ale dostal jsem za svého hodného koně celý 1 000 Kč. Dnešní stav tachometru 313 232 :-)

        Nhraji - Profil | Út 18.6.2013 20:47:29

        karel.datel >> tedy ty máš zařizování nad hlavu. Auto nabídni TM v Praze.

          Nkarel.datel - Profil | Út 18.6.2013 20:41:34

          Zajda >> To taky ne, neb mám za to, že je úmysl v datu mého nástupu - potřebují nového koně, který odtahá léto. Další překážky v mých účastech jsou: zbavuju se vozidla, závod by byl týden v Čechách, tolik radosti aerolinkám působit nemůžu.

            Nvokounek - Profil | Út 18.6.2013 20:23:47

            dandydm >> Bol by som nešťastný keby sa mi lámali moje prútiky a rýchla oprava by ma neuspokojila. Napr. moja bolonka je moja láska a zlomilo by mi srdce keby sa jej niečo stalo. To už som možno trochu prehnal :)) ale tak nejak to cítim. A keby sa mi lámala z dovodu že som sa nehal učičíkať cenou tak by som mal tlak 200 na 500 :o)

            Priznávam zaujatosť voči polským výrobkom ale roky na nej pracovali práve Poliaci. Hlavne s potravinami, ale aj stavebným materiálom(krivými obkladmi a dlažbou, stavebnou chémiou..)

              Ndandydm - Profil | Út 18.6.2013 20:08:56

              vokounek >> Používám pro děti do kroužku vybavení od polského výrobce, je pravda, že se změnil výhradní dovozce, ale když děcka zlomili prut tak oprava byla provedena za necelý týden a bez problémů. Navíc dcera chytá plavačku, sám jsem několik prutů pomohl prodat a můžu říct, že s nimi byli spokojeni,

                NZajda - Profil | Út 18.6.2013 20:05:43

                karel.datel >> Sarfix...A u nás je parádní buřinka a padá i led do whisky..:-)

                  Nsplávkař - Profil | Út 18.6.2013 19:26:28

                  PepanD >> Je to léty ověřený prut který je tu asi ze všech polských prutů nejrozšířenější. Levný prut,v nejčastější verzi 4,20 myslím do 30g poměrně tuhý,těžký , ale nezničitelný. Na těžší splávek a velkou rybu ok.

                    Nkarel.datel - Profil | Út 18.6.2013 19:19:55

                    Zajda >> Jestli SC je Mistrovství Všehomíra, to opravdu nepřijedu.

                      NPepanD - Profil | Út 18.6.2013 19:18:24

                      Ahoj kluci. Skromný dotaz. je dobrá matchka Temptation Match od Mikáda? Díky za odpověď.

                        NZajda - Profil | Út 18.6.2013 19:12:14

                        karel.datel >> To asi na SC nepřijedeš, že?:-(

                          Nkarel.datel - Profil | Út 18.6.2013 19:09:01

                          Zajda >> Ani jednu belgičtinu neovládám, ale to se poddá.

                            NZajda - Profil | Út 18.6.2013 18:57:07

                            karel.datel >> A umíš belgicky?:-)

                              Nkarel.datel - Profil | Út 18.6.2013 18:54:27

                              Zajda >> Šéf povídal, že dává EU tak 14 dní od chvíle, kdy zakopu padák :-)

                                NPavouk‌ - Profil | Út 18.6.2013 8:25:20

                                karel.datel >> muzes nam zalevno vozit Marcela ;)

                                  NLouda - Profil | Út 18.6.2013 7:55:56

                                  karel.datel >> do smrti bažantem :-)

                                    Nhraji - Profil | Út 18.6.2013 7:51:39

                                    karel.datel >> tak si ten přijímač užij Karle.

                                      NZajda - Profil | Út 18.6.2013 7:31:53

                                      karel.datel >> Jedeš rušit EU? Tak dobře pořiď..:-)

                                        Nkarel.datel - Profil | Po 17.6.2013 23:15:27

                                        Lidi, ode dneška opět sloužím vlasti a 25. nakládám k výsadku, 26. odjezd směr Belgie. Předpokládám, že stejně jako v poslední době, nebudu mít čas první měsíc po výsadku, ani si utřít nudli u nosu. Jakmile se uchytím a "vybuduju nástupní plochu pro invazi", budu informovat jak se v rybářské Belgii kola točí.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile