Plavaná

Nsplávkař - Profil | Po 17.6.2013 23:12:54

lobotomie (fanik) >> je to myslím tři roky,poté co jsi zlomil ten druhej co jsem na vlastní oči viděl jsi ho zbalil,odnes do toho slavnýho pouzdra opřenýho o vrata stodoly,chvíli jsi tam štrachal........., pak jsme spolu šli do mýho auta kde jsme vyštrachali tu bolo,před prvním náhozem sis ji navázal dle svého.... Nemyslím si,že bys jel na závody s jedním prutem za 700,nebo by sis šel půjčit prut k pořadateli když svůj utrhneš abys nemusel navazovat a já bych ti svou Energhii RT jen proto,že už nechceš lámat to co sis sebou přivezl rozhodně nepůjčil!
A o nic nejde,ty jsi pro své chlebodárce našel,ověřil mez pevnosti jejich prutů(jejich kvalita musím potvrdit byla velice vyrovnaná neb jak jsem na vlastní oči viděl,tak praskly za takřka stejných podmínek),mě a spoustu dalších to škodolibě pobavilo a i o tom ty naše guláše jsou:-)

    Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 17.6.2013 22:09:04

    splávkař >> no když to říkáš... při tolika sensaskách jsem jich tam klidně mohl zlámat 8 a nepamatovat si to...
    nicméně si dobře pamatuju jak to bylo... byl to jeden prut, byl to ten jak jsem napsal a z důvodu jaký jsem napsal, že ty jsi nějaké pruty v průběhu let při dramatickém vypravěčském podání přidal, tak s tím nic nenadělám...
    na té tvé bolonce bylo přesně to co píšeš a s tím jsem tam chytal... také to šlo při prvním kaprovi do kytek a nakonec stejně došlo na navazování
    bod zvlášní... vskutku famozní náhoda, ale ode mě jsi to určitě neslyšel
    další body už se mi nechce...
    kdo se na to "téma" bude chtít bavit, tak mu dávám předem ve všem za pravdu =)

      Nplavan - Profil | Po 17.6.2013 21:40:13

      PepanD >> značka, co se týká deštníků vůbec dneska nerozhoduje. Dá se koupit skvělej deštník za 5 stovek a dá se koupit šunt za dva a půl tisíce. Chce to si osahat v prodejně, aby měl kovovej závit se dvěma polohami a aby nebyl těžkej. A aby šel dobře rozkládat.

        NPepanD - Profil | Po 17.6.2013 21:37:23

        Díky kluci za info.

          Nstandas - Profil | Po 17.6.2013 21:32:49

          Martin M. >> mně taky,držák jak swiň :-)

            NMartin M. - Profil | Po 17.6.2013 21:30:13

            PepanD >> mne nejdele vydrzel destnik DAM.

              NPepanD - Profil | Po 17.6.2013 21:27:41

              Martin M. >> Jistě máš s nimi zkušenosti, od koho bych si měl nějaký prohlédnout.

                NMartin M. - Profil | Po 17.6.2013 21:20:28

                PepanD >> je kloub a kloub, nektere drzi spolehlive. Vyhybal bych se kloubum s plastovym prevlekem. Sroubovaci klouby jsou ok.

                  Nhraji - Profil | Po 17.6.2013 21:11:41

                  PepanD >> mám deštník snad pět let, spíš ale o dva roky déle. Zažil mnoho bouřek a všechno vydržel. I když má kloub.
                  Jediná rada: nekupovat levné zboží. Kloub, pokud je udělán správně a festovně, vydrží i silný vítr.
                  Jo, ten můj deštník není plavačkářský, ale je to Zebco a byl určen pro kapraře.

                    NPepanD - Profil | Po 17.6.2013 21:06:02

                    plavan >> Dvakrát se mi tam zlomil.

                      Nplavan - Profil | Po 17.6.2013 20:46:31

                      PepanD >> neznám takovej. V čem ti vadí kloub ?

                        NPepanD - Profil | Po 17.6.2013 20:41:38

                        Zdar kluci. Chci se zeptat, dá se sehnat deštník tak kolem 1,5 až 2m bez kloubu?

                          Nsiri - Profil | Po 17.6.2013 14:42:40

                          Zkus to bez splavku, mily Kruane... ;)
                          (c) - plus minus - Jara Cimrman :)

                            NKruan - Profil | Po 17.6.2013 14:30:07

                            no chystam se na malou ricku a ted jeste vlastne ani nevim jake tam jsou hloubkove pomery,ale doufam ze tam budou nejake tunky nebo tak neco kde bude alespon metr...diky za rady..

                              Nhraji - Profil | Po 17.6.2013 14:19:55

                              Kruan >> nikde jsem žádný údaj o hloubce vody neviděl. Takže nevím, ale u nás to funguje na řece v hloubce cca 80 cm i při průzračné vodě. Opravdu si myslíš, že ryba přesně rozliší, zda po hladině plave kousek kůry, list ze stromu a nebo splávek?

                                NKruan - Profil | Po 17.6.2013 14:17:27

                                a nehrozi pak pri male hloubce, ze je bude velkej splavek plasit ?

                                  Nhraji - Profil | Po 17.6.2013 14:14:40

                                  Kruan >> pokud to teče a proudí opravdu hodně, neboj se kulatého splávku na 4 gramy, v tom proudu ho potopí i hrouzek či ouklej

                                    NKruan - Profil | Po 17.6.2013 14:12:18

                                    ok..diky ..nejlepsi asi bude mensi kulatej splavecek ze ?

                                      Nhraji - Profil | Po 17.6.2013 13:54:24

                                      Kruan >> takto nějak to vypadá ve vodě, když vlacem zbržďuješ chod splávku, háček "předběhne" sestavu. Šipka ukazuje směr proudu.

                                        NPavouk‌ - Profil | Po 17.6.2013 13:28:31

                                        Kruan >> ne, nadrzovat prutem a pomalu spoustet, proud udela to co chces

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile