Plavaná

NSeržant55 - Profil | Út 16.4.2013 19:30:12

mmachac >> Vy tam máte nějaké soukromě řízené počasí,tak klidnou vodu a bezvětří jsem ještě letos neviděl.Jinak paráda pěkná pohodička.

    NPeca Kroměříž - Profil | Po 15.4.2013 22:11:05

    petr07 >> Jednalo se o závod "Zlatá udice" Jedná se o lov udicí, Znalosti, Rybolovná technika.. No zítra sem dám více info právěě nestíjám omlouvám se..:)

      Nmmachac - Profil | Po 15.4.2013 21:02:50

      Ahojte, zasielam odkaz na kratke video pre tych co tento rok este neboli pri vode nech maju motivaciu. Vcera to uz na delicku islo celkom fajn ,...pekny filmovy zazitok prajem.

      Majte sa...

      https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedd​ed&v=0qpHVpElUDM

        NMiPo - Profil | Po 15.4.2013 19:51:24

        Fanu >> Paráda a konečně víme i jak vypadáš,jen tak dál a toho tátu to nauč :-))))))

          Npetr07 - Profil | Po 15.4.2013 19:47:05

          Peca Kroměříž >> Tak nám napiš trochu víc o těch závodech.

            NFanu - Profil | Po 15.4.2013 19:25:29

            svratka 3 muj 2 tlous

              NFanu - Profil | Po 15.4.2013 19:20:12

              svratka 4

                NPeca Kroměříž - Profil | Po 15.4.2013 19:07:02

                Zdravím,
                byl jsem v sobotu měl jsem závody.. Plavačka.. A teda nic moc..:( žádný kapřík jen malý cejnci.. Do 15 centimetrů.. A krmení V1..:) Ale jako dalo se to..:) Měj te se.:)

                  NLouda - Profil | Po 15.4.2013 15:36:53

                  milous >> tužím se už od loni :-)

                    Nmilous - Profil | Po 15.4.2013 10:33:36

                    Louda >> Á, páníček má placičku? Tak se tuž! :-)

                      Ntomato - Profil | Po 15.4.2013 6:49:49

                      Ja tiež 95% dochádziek k vode je s plaváčikom. Keď sa mi nechce s ním, tak sem tam feeder, alebo vláčka...T.

                        NHiram - Profil | Ne 14.4.2013 22:36:57

                        paia >> No já když si chci opravdu v klidu zachytat a užít si to, tak jedině s děličkou...
                        9/10 docházek k vodě je u mě se splávkem... mě to prostě baví...

                          Ngigs - Profil | Ne 14.4.2013 21:21:05

                          Koupím prut Sensas Power Match 420 medium.

                            NLouda - Profil | Ne 14.4.2013 19:11:36

                            paia >> plavaná je na prvním místě potom feedr ten hlavně v zimě kdy chodíme na vabank každý dá pade a kdo má nejvíce ryb bere vše občas moucha a vláčka a od loni dooooost naháním pytláky :-)

                              NFanu - Profil | Ne 14.4.2013 19:09:30

                              hraji >> jeto přetklášteří tam je mimipsruhová

                                NFanu - Profil | Ne 14.4.2013 19:06:12

                                hraji >> promin jásem zapomněl že toje svratka7-8A

                                  Nhraji - Profil | Ne 14.4.2013 19:02:34

                                  Fanu >> Fanu, ty nás taháš za fusekli a vymýšlíš si.
                                  Svratka 7-8 je pstruhová voda, tam se do úterý 16. dubna nesmí vůbec chytat a chytit tam cejna je dost rarita, a ještě k tomu na pstruhové vodě na červa. Aj, aj, přečti si ty BP když nám tu chceš psát pohádky.

                                    NFanu - Profil | Ne 14.4.2013 19:00:10

                                    Dobrý den mi zas s tátou sme byli na rybách to bylo dneska dneska mi moc
                                    nebrali ale chytlsem taky táta chytl 2 cejny a 1 ploticu a já ploticu. Byli jsme
                                    na přehradě anička tam nebyla tá byla u babičky. Naskledanou

                                      NFanu - Profil | Ne 14.4.2013 18:51:45

                                      Dobrý den mi pondělí to uš bylo táo pondělí byltam táta a já oba sme něco chytli
                                      táta chytl cejna 25 cm a já ouklejku 12 cm děkuju že ste to četli

                                        Nsfox - Profil | Ne 14.4.2013 18:49:35

                                        Fanu >> No vidíš jakej si machr ,to víš táta se musí ještě móc učit .))))

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile