Plavaná

Fanu - Profil | Ne 14.4.2013 18:47:03

Dobrý den mi s tátou sme v pátek byli na rybách bylisme na svratce7-8 .
A chytlisme 2 cejna délka byla kolem 15 a něco byltam i táta a anička
anička také chytla také cejna ale 5 cm větší a táta nic. CHytalisme na červi
a táta si zas ne zachytal děkuju žeste to četli

    lobotomie (fanik) - Profil | Ne 14.4.2013 18:43:15

    paia >> baví (bavila) mě třeba i hodně přívlač, ale jezdím na závody tak často že na "normální" rybačku prostě nemám čas, takže 95% mého času u vody za celý rok sežere plavaná

      hraji - Profil | Ne 14.4.2013 18:20:06

      paia >> já chytám plavanou, feeder, přívlač a mušku. Samozřejmě věnuji těm ostatním disciplínám, mimo plavanou méně času, ale jen plavaná by mě asi nebavila.

        vokounek - Profil | Ne 14.4.2013 17:44:50

        paia >> Najlepší z najlepších majú plavačkárske prúty rozbalené aj doma. Ale to už je hardcore..

          paia - Profil | Ne 14.4.2013 16:48:49

          tak jsem včera na rybách přemýšlel, jak vy plavačkáři (především ti, co to zkouší i závodně) vlastně chytáte při běžné rybačce? máte plavačku jen jako doplněk, který je zpestřen navíc závody a chytáte především na jiný způsob (feede, muška, vláčka, kaprařina...) nebo chytáte na plavanou vždy a všude? jak to máte třeba poměrově v rámci vycházek v jednom roce?

            dandydm - Profil | So 13.4.2013 9:16:58

            opltik >> Chytali jsme to samí co domorodci. Velikost do 15cm a ryby tak jednou za 5 min, po doplnění o drcenou mušli na háček jsme se dostali přes 25 cm.

              hraji - Profil | So 13.4.2013 6:51:50

              Popik >> Trdlik - 12.4.2013 23:36:57 >> jen málo, najdou se místa, kde by to šlo, ale rozhodně to nebude pohodové chytání

                Trdlik - Profil | Pá 12.4.2013 23:36:57

                Svitava je na 20 kubících, je to chytatelné?

                  Louda - Profil | Pá 12.4.2013 11:34:31

                  Pavouk‌ >> tady je hnus ale jdu

                    Louda - Profil | Pá 12.4.2013 11:34:16

                    hraji >> to je ta správná velikost :-)

                      Pavouk‌ - Profil | Pá 12.4.2013 11:26:21

                      Louda >> nám tu svítí sluníčko a k vodě by šlo taky jít.. Ale nevím jestli se mi chce ;-)

                        hraji - Profil | Pá 12.4.2013 11:26:03

                        Louda >> něco jako je popelník marlboro, velikost a tvar by vyhovoval

                          Louda - Profil | Pá 12.4.2013 11:19:40

                          hraji >> nasadili by jsme líza jak půl cihly jak říká datel :-)

                            Louda - Profil | Pá 12.4.2013 11:18:49

                            Pavouk‌ >> tady je pod mrakem a trochu fouká

                              hraji - Profil | Pá 12.4.2013 11:16:50

                              Louda >> ahoj Vašku, tady prší a v Dyji teče skoro sto kubíků vody. To by asi fakt nebylo to pravé ořechové. V Moravě teče 245 kubíků a i ten náš potok má šestkrát víc vody než normálně

                                Pavouk‌ - Profil | Pá 12.4.2013 11:16:19

                                Louda >> tobe se nelibi slunicko?

                                  Louda - Profil | Pá 12.4.2013 11:10:35

                                  posrané počasí už jsem mohl brázdit D1 směr Morava

                                    hraji - Profil | Pá 12.4.2013 9:12:54

                                    MenFish >> pojem rozumný výše je hodně vágní a nic neříkající, to může být 500 a taky 3000. Doporučuji projít e-shopy, tam najdeš výrobky jak levné tak dražší. Já třeba používám podběrákové hlavy a tyčky od firmy Milo a jsem roky spokojený. Hlava Blue maniac, pokud se ještě vyrábí, je skvělá, protože nechytá pachy, rychle uschne a je dostatečně velká, pevná a lehká (hliníkový rám).

                                      MenFish - Profil | Pá 12.4.2013 9:09:19

                                      Ahoj chlapy scháním plavačkovou hlavu a tyč do rozumné výše a kvality děkuji za radu

                                        kazič - Profil | Čt 11.4.2013 21:34:10

                                        opltik >>
                                        X-21 používam dlhé roky...to na obrázku je úspešné najmä v studenej vode,hlavne na jar na kaprových vodách ide do toho veľmi dobre ryba...je v podstate jedno či na stojáku alebo na tečúcej vode.Ja ho používam v pomere 1:6 -1:10...čím je voda studenšia tým silnejším pomerom nariediť.Na pretek sme dávali na jedno 25L vedro aj jedno celé balenie-850gr....V Maďarsku je dostupné aj 2,5kg balenie.V pohode sa dá miešať aj s nou X-21,najlepšie s červenou to sa mi osvedčilo ako na stoják aj rieku v pomere 1:1,tj jeden diel šedej+i diel červenej ale dá sa pekne aj so žltou.Najlepšie je keď sa pridá do Luxemburského základu ak nieje po ruke tak do hocijakého ale neutrálneho základného krmiva,pretože sa neznáša s inými vôňami.Niekedy na rieke ho pridávam len do čistej hliny bez iného krmiva najmä keď ryba moc nežerie...v podstate príde len do jeho vône a stojí pod krmením niekedy 5-10metrov....Je to dobrý koncentrát použiteľný celý rok ale do teplej vody ho treba veľmi nariediť v pomere až-1:20.Jedna rada pri tomto krmive a najmä v lete pri teplej vode platí naozaj že "menej znamená viac"ak sa to preženie....beda.... o rybu ani nešktneš.Prajem pekný lov.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile