Plavaná

NOG - Profil | Čt 18.4.2013 18:05:27

Fanu >> Já bych ještě doplnil odpověď Zajdy - neseď u počítače a běž to zkusit. Kouzlo rybaření není v tom že chytneš rybu, ale že sám přijdeš na to, jak ji obelstít a chytit. A dvojnásobná radost když se povede chytit rybu, kterou jsi v daném místě ani nečekal.

    NZajda - Profil | Čt 18.4.2013 17:59:35

    Fanu >> Fanu, vím že jsi mladý klučina, ale někdy se ptáš, jak ještě menší klučina - tohle ti vysvětlí i tvůj táta. Samozřejmě že ano...Ptej se tak, aby to dávalo nějaký smysl a neptej se na každou ptákovinu, co tě napadne...

      NFanu - Profil | Čt 18.4.2013 17:34:34

      Dobrý den dáse používat plavaná na potoku děkuju moc

        NTrdlik - Profil | Čt 18.4.2013 16:49:44

        valy26 >> tak to záleží, rád chodím do Mila k Vankovce, ale ted se sestehovali, nemaji to dodelane a docela nestihaji.... na Kolisti poradi ten mladej, ale jak tam neni, tak si te nikdo nevsima.... posledni dobou preferuju spis MLsport na Bohunické, tam jsou moc příjemní...

          Nhraji - Profil | Čt 18.4.2013 15:45:01

          valy26 >> prodejna MILO vedle Vanieck galery (vlastně už bývalé), prostě u Vaňkovky. A prodejna Rybářská speciálka na Kolišti.

            Nvaly26 - Profil | Čt 18.4.2013 15:09:16

            Jakou brněnskou prodejnu byste mi doporučili pro zakoupení základního vybavení? Prosím nějakou kde mi i poradi. Dík

              NFishky - Profil | Čt 18.4.2013 13:38:17

              hraji >> error sorry, tak na druhej návazec, jeden dá na dno (světlej) a červenej do sloupce :-)

                Nhraji - Profil | Čt 18.4.2013 13:36:47

                Fishky >> je malej, nemůže na dva pruty.

                  NFishky - Profil | Čt 18.4.2013 13:31:47

                  Fanu >> jednoznačně jahodový boilies, ale pro sichr bych dal na druhej prut ten vanilkovej

                    Npepson - Profil | Čt 18.4.2013 10:41:32

                    Už som našiel,sláva

                      Npepson - Profil | Čt 18.4.2013 10:23:00

                      Kolegovia,hľadám a nenachádzam.Prosím vás,kde nájdem prevodnú tabuľku gramov na tie angl.BB atď,Ide o gramáž plavákov a brokov.Díky.

                        NMartin M. - Profil | Čt 18.4.2013 9:39:28

                        Fanu >> boilies opravdu neres, nauc se nejdrive dobre chytat na plavanou a polozenou na bezne nastrahy. Az nachytas za odpoledne tolik ryb, ze uz te to nebude bavit a budes chtit chytit i neco vetsiho, pak prijde cas na nastrahy jako je boilie a pelety.

                          NPavouk‌ - Profil | Čt 18.4.2013 7:38:17

                          Fanu >> chytej na masné červy, žížaly a rohlík a budes mít víc záběru a ryb jak na bojlis

                            NFanu - Profil | Čt 18.4.2013 6:23:00

                            Dobrý den jaká nástraha je lepší jestli jahodovej bojlis a nebo
                            vanylkovej bojlis děkuju moc.

                              NOG - Profil | St 17.4.2013 20:56:34

                              Díky za rady, zkusím.

                                NFlander - Profil | St 17.4.2013 20:52:39

                                OG >> Já v takovém případě vyndám posouvací část anglána a nanesu sekundové lepidlo na vnitřní hranu spodku, nechám zaschnout. To lechce zmenší průměr, pak anglán těsní.

                                  Nsomozo - Profil | St 17.4.2013 20:15:13

                                  OG >> stat se to muze. omotej ten drik izolepou at je silnejsi a vic drzi.

                                    NOG - Profil | St 17.4.2013 20:09:30

                                    Pánové plavačkáři, měl bych jeden skromný dotaz. Na veletrhu jsem si koupil splávek Cralusso Control match a když jsem ho byl v sobotu vyzkoušet, tak jsem zjistil nemilou věc. Do splávku mi teče a po několikerém přehození jde samovolně pod vodu. Takže jsem vytáhl posuvný dřík, vodu vyklepal a pokračoval v lovu do dalšího naplnění. Děje se něco podobné i někomu z Vás nebo jsem si prostě na smolíka vytáhl kus s výrobní vadou?

                                      NFanu - Profil | St 17.4.2013 14:07:11

                                      DObrý den mi s tátou sme byli na rybách byltam táta a já táta chytl amura cm 40 a
                                      cejna, cm 20 cejn cm 15 cejn cm 27 a kapr obecný 41 cm a ten kapr byl černej
                                      chytali jsme na těško, Nástraha je žluté kuličky, byli jsme na svratce7-8A
                                      jeto voda mimopruhová revir ta svratka7-8A,

                                        Nmmachac - Profil | Út 16.4.2013 20:21:32

                                        Seržant55 >> sukromna voda na ktorej sme si platili aj za bezvetrie :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile