Plavaná

opltik - Profil | Čt 11.4.2013 20:56:20

dandydm >> a uspěch??

    plavan - Profil | Čt 11.4.2013 20:49:29

    Zajda >> co hromosvod ? Jakože bych sešplhal ? Já se neudržím hromosvodu a hromosvod neudrží mne. To by nemohlo dopadnout dobře.

      Zajda - Profil | Čt 11.4.2013 20:45:15

      plavan >> A co hromosvod?:-)

        plavan - Profil | Čt 11.4.2013 20:44:10

        čabi >> víš co ? U mne je úplně jedno, jestli spěchám nebo jestli se rozebehnu. Moje rychlost je stále stejná a to velmi velmi pomalá. A po schodech jsem ještě pomalejší :-)))) A šest zástaváren na jednom km :-)))) To bych nestihl ani náhodou.

          dandydm - Profil | Čt 11.4.2013 20:23:52

          opltik >> podobný jsme používali ve Francii na moři.

            čabi - Profil | Čt 11.4.2013 20:23:31

            plavan >> to bys viděl, jak rychle by jsi byl dole:-)

              plavan - Profil | Čt 11.4.2013 20:13:31

              čabi >> to ne, ale kdyby mi upadl, tak už ho na ulici nenajdu. Hlavní třída v Karlíně.

                čabi - Profil | Čt 11.4.2013 20:12:16

                plavan >> jsi ho nechal proletět?:-D

                  opltik - Profil | Čt 11.4.2013 20:11:10

                  nějaký skušenosti??? díky

                    bombardák - Profil | Čt 11.4.2013 14:44:39

                    Enfield >> Proč bys nemohl uvažovat ? Já jsem jej koupil, celkem náhodně, ještě za společného obchodování firmy Gammarus a firmy Byron Group CZ - což už je taky chvilka...Byl trochu dražší, než většina vlasců, ale zaujala mne barva a hlavně možnost využití na lov na plavanou (match).. Nakonec skončil v diametru 0,18mm na lehkém feederu..Podle návodu je tenhle teflonový vlasec, složený z více vrstev(snad chemické) - díky níž je vlasec těžší než voda(hustota 1,74).. Takže podle papíru skoro 2x těžší než většina běžných vlasců (nylon - 1).. Na závěr - hodně dobrá potápivost, tmavá hnědá barva, perfektní na vázání uzlů a pro mne navíc - je opravdu trochu jiný, než většina vlasců podobného zaměření ( při vyšších průměrech, drátěný efekt), ale hlavně je to držák..

                      Enfield - Profil | Čt 11.4.2013 8:56:00

                      hraji >> Doplnil jsem tu nejvyšší řadu návazců od awa-shimy a už, když jsem je vyndal, tak na dotek to bylo už cítit, jak jsou odmastěné a dělají ten zvuk toho odmastěného skla. Asi ty kmenový vlasce obsahují nějakej silikonovej bordel a jsou děsné masné a ani čistým jarem to nejde vylepšit. Mám zase zkušenost. Věděl jsem, že budu muset vystřídat zase několik vlasců, než příjdu na ten vhodný. Sice skoro 300 za vlasec je dost, ale pokud bude kvalitní a budu i něco mít z chytání, tak to rád zaplatím. To splavávání splávku je peklo a každou minutu přehazovat znovu je děs.

                        hraji - Profil | Čt 11.4.2013 8:48:21

                        Enfield >> tak pokud vlasec vyplavává, je opravdu něco špatně.

                          Enfield - Profil | Čt 11.4.2013 8:46:03

                          hraji >> Objednal jsem to milo, tak uvidím, jestli budu mít po problémech. V úterý jsem byl na tůni a chytil jsem pár cejnků a 2 kapry 48 a 52cm. Vlasec je pevný a chová se dobře i v uzlu, ale prostě pytluje se na hladině a cestuje waggler. Zkoušel jsem vlasec zasekávat a tak 5 minut držel pod vodou a pak vždy vyplaval, takže ho vyměním a uvidím. Ani bych nevěřil, jak se nadřu s prutem Milo argos truite a 0,12 návazcem :)

                            Enfield - Profil | Čt 11.4.2013 8:41:55

                            MiPo >> To je právě to, že se nedá těm reklamním žvástům věřit.

                              plavan - Profil | Čt 11.4.2013 8:06:30

                              kazič >> tady je ten tvůj favorit

                                hraji - Profil | Čt 11.4.2013 7:58:49

                                Enfield >> když ono je celkem jedno, co je na cívce napsané, důležitější je, jak se ten vlasec skutečně chová.

                                  MiPo - Profil | Čt 11.4.2013 7:57:14

                                  Enfield >> tak toto byl jeden z vlasců kterej jsem ani po odmaštění neuměl potopit

                                    kazič - Profil | St 10.4.2013 19:14:50

                                    Vyskúšal som už mnoho potápavých vlascov ale mne najviac sadol Trabucco T-Force XPS Match Sinking Super Heavy.Je to čierny vlasec je pravda aj to že je tvrdý a podľa mňa u neho nesedia uvádzané hrúbky ale potápa sa veľmi dobre,je aj veľmi odolný a má fakt dobrú nosnosť aj pevnosť v uzle.Je to jeden z mála silónov na ktorý sa môžem naozaj spoľahnúť,nie je lacný ale oplatí sa zadovážiť si ho.

                                      Pavouk‌ - Profil | St 10.4.2013 16:06:28

                                      hraji >> počkám když tak až po prvním závodě :)

                                        Enfield - Profil | St 10.4.2013 16:02:54

                                        Chtěl bych se zeptat, jestli má význam uvožovat i o tomto vlasci na plavanou? Rychlepotápivý vlasec Byron Teflon Bottom Line. Tvrděj, že je prý těžší a dobře se potápí. Nezkoušel někdo?

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile