Plavaná

hraji - Profil | St 10.4.2013 14:31:37

Nechcete se někdo zbavit starší sedačky (bedny)? V bazaru je poptávka.

    kaprrr - Profil | St 10.4.2013 13:24:21

    hraji >> Ahoj, jo SZ jsem četl. Díky moc za rady a kdybych potřeboval ještě něco vědět, tak já se ti ozvu. Díky moc. Měj se hezky.

      kaprrr - Profil | St 10.4.2013 13:22:16

      hraji >> Ahoj, jo SZ jsem četl. Děkuji za odpovědi. Kdybych ještě něco potřeboval vědět, tak se ozvu. Měj se hezky a děkuju.

        hraji - Profil | St 10.4.2013 9:41:09

        kaprrr >> ahoj, odpověděl jsem ti na SZ, ale trvale se mi u nich ukazuje, že jsi je nečetl. Dorazily k tobě vůbec?

          lobotomie (fanik) - Profil | St 10.4.2013 0:33:45

          dukadam >> čistá hlína může fungovat celoročně, neznám tvé místní poměry a zvolené místo, ale úlovek by tam mohl být třeba i bez krmení nebo se silnějším krmením třeba více ryb... v potaz je třeba brát vše

            dukadam - Profil | Út 9.4.2013 23:13:29

            lobotomie (fanik) >> Mne sa dnes podvečer zadarilo na ramene Dunaja (dvaja Kapry 53,49 a jedna červenica) na krmivo+hlina v pomere 1:9,návnada hnoják.Nie je to náhoda, lebo toto účinkovalo aj predošlú rybačku.V tej studenej vode stačí keď mu to krmivo v tom kalive len vonia.Sám som zvedavý,do akej teploty vody to bude účinkovať.Inak 16 silon,2g plavák,10-ka hák.

              LL - Profil | Út 9.4.2013 19:23:54

              karel datel Nymburk možná, ale Loštice jsou od svého založení Lošticemi a ne Syrečkovicemi.

                lobotomie (fanik) - Profil | Út 9.4.2013 19:12:38

                van helsing >> kilo jemné suché a kilo hlíny je tak akorát na cokoliv v tuhle dobu

                  Pavouk‌ - Profil | Út 9.4.2013 18:57:49

                  karel.datel >> tohle rikam kazdej rok :))

                    karel.datel - Profil | Út 9.4.2013 17:54:41

                    Petr Havlíček >> To ses projel. Já už "všechno mám", takže teď tolik utrácet nebudu jako v minulých letech.

                      Zajda - Profil | Út 9.4.2013 17:23:05

                      Petr Havlíček >> Já jsem byl dneska u Jirky Mateje - obchůdek se přestěhoval do nových prostor - větších a je to paráda. Dostal jsem dva kelímky červů bez jakéhokoliv humusu a zítra půjdou do akce...

                        Petr Havlíček - Profil | Út 9.4.2013 15:54:53

                        karel.datel >> dneska jsem byl v Syrečkovicích na nákupu (dříve ke me jezdil jen dealer)... byl jsem příjemně překvapený, jak rozlohou obchodu, tak sortimentem a nakonec i přistupem ... fakt dobrý spokojenost.

                          Pavouk‌ - Profil | Út 9.4.2013 13:51:24

                          van helsing >> ještě bys mohl přidat hlínu ať se ryby tím krmením tak rychle nezasyti... Ale já tomu moc nerozumím ;)

                            van helsing - Profil | Út 9.4.2013 13:39:27

                            Pavouk‌ >> to urcite ne pouziju cerviky kuku a nasttrihane hnojky

                              Pavouk‌ - Profil | Út 9.4.2013 13:38:29

                              van helsing >> asi bych nedával teď z jara jen čisté krmení

                                hraji - Profil | Út 9.4.2013 13:21:20

                                van helsing >> držím ti palce, dej sem potom vědět, jak jsi dopadl.

                                  van helsing - Profil | Út 9.4.2013 13:20:36

                                  hraji >> moc dekuji chystam se o wikendu na zavody tak uvidime

                                    hraji - Profil | Út 9.4.2013 13:18:35

                                    van helsing >> cca 3 kila,spíš trochu méně. Když to namícháš ze tří kil a až to bude hotové klepneš s kbelíkem čtyřikrát o podlahu, bude toho 8 litrů.

                                      van helsing - Profil | Út 9.4.2013 13:16:11

                                      hraji >> caw prosim te muzu mit otazku kolik kg smesi je 8litru krmneni dekuji nejak to nemuzu nikde najit

                                        splávkař - Profil | Út 9.4.2013 10:55:14

                                        Enfield >> Tenhle test bych nepovažoval za vypovídající-z čerstvě nauštěné vody z řádu se uvolnují bublinky které ulpívají na potopených předmětech a tím je nadlehčují..., to v rybníce nehrozí. nicméně ten vlasec bych neřešil a šel by. Já na tento způsob lovu již léta používám Former a neměl jsem nikdy důvod pokukovat po jiném, neb mé požadavky 100% splňuje.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile