Plavaná

Nhraji - Profil | Ne 7.4.2013 10:45:56

bigfu >> no tak bolo s odhozovkou do 30 gramů, to už je prut, se kterým se nemusíš být žádné ryby, ani kapra běžných velikostí.

    Nbigfu - Profil | Ne 7.4.2013 10:24:39

    hraji >> No je to colmic Daemon je na tom BLG 2005 x-cross carbon reinforcement casting max gr 30 a je to 7m ten prut je upúlne novej vcera jsem s nim byl u vody prvne je to krasnej prut ,ale asi ho prodam ja jsem kaprar mam i 5m trabuco to me asi bude stacit

      NHP - Profil | Ne 7.4.2013 9:51:48

      MartinPr >> My jsme včera byli v Kolíně a přávě vedle nás chytali lidi co se vrátili z Vrbovky s tím, že je tam 70 míst a když vidím tu fotku, tak se ani nedivím, že se vrátili. Na druhou stranu tam vítěz nachytal více bodovaných ryb jako 88 lidí na dva pruty v Kolíně.

        Nhraji - Profil | Ne 7.4.2013 9:04:56

        dandydm >> v tom případě sleduj průtok, protože pokud se oteplí, dá se očekávat zvýšení hladiny.

          Ndandydm - Profil | Ne 7.4.2013 9:02:24

          hraji >> Chtěl bych se tam, asi v úterý, se Sofinkou podívat, u nás to je zatím o ničem.

            Nhraji - Profil | Ne 7.4.2013 8:59:23

            dandydm >> teče 6,5 kubíku sněhové vody. Břehy jsou rozmoklé, pokáceli tam starou vrbu a tak je v řece docela hodně ulámaných větví a větviček. Jinak nic mimořádného

              Ndandydm - Profil | Ne 7.4.2013 8:55:52

              hraji >> Čau jak to vypadá v Obřanech pod mostem?

                Nhraji - Profil | Ne 7.4.2013 8:40:41

                bigfu >> zkus napsat třeba jaké jméno je na boloňce uvedeno. Protože sedmimetrových bolo od Colmicu existuje celá řada. Na bolo se dají chytat všechny ryby, je to jen o sladění prutu, vlasce a způsobu zdolávání. Primárně je bolo určena na řeku a se sedmimetrovkou už uděláš parádu i na velkých řekách. Sežeň nějaký lehčí naviják velikosti 3000, na něj dej 0,16 vlasec jako kmen a hurá to ozkoušet k řece.

                  Nbigfu - Profil | So 6.4.2013 23:20:10

                  Zdravím dostal jsem 7m bolonku co s tim?:-)))je to asi na mě moc jemnej cajk :-))měl jsme to dnes u vody a je to krásné bidlo od colmic ,ale ja nevim jak to využít poradite klucí plavačkaři?dikes

                    NMartinPr - Profil | So 6.4.2013 23:14:55

                    LORPIO >> až bude bedna hned na to skočím :-)

                      NLORPIO - Profil | So 6.4.2013 23:08:36

                      MartinPr >> se nesmis stydet,vykaslat na blby kecy ostatnich a hura na to:-)

                        NMartinPr - Profil | So 6.4.2013 23:06:59

                        LORPIO >> nestydím se za ní, ale za sebe :-) navíc ještě nedorazila bedna

                          NMartinPr - Profil | So 6.4.2013 22:49:35

                          Zajda >> jak kdy :-) většinou jsou v té lepší půlce

                            NLORPIO - Profil | So 6.4.2013 22:45:28

                            MartinPr >> Kurnik Ty se stydis za tak krasnou delicku??:-))

                              NZajda - Profil | So 6.4.2013 22:42:22

                              MartinPr >> Ale jenom do vyhlášení, ne?:-)

                                NMartinPr - Profil | So 6.4.2013 22:38:56

                                Zajda >> napsal jsi to víc než přesně :-) ale v tom kraji je to už tak, že se skoro všude na gulášovkách ukazují děličky. Konkurence je zdravá :-) U nás když přijede jeden a tlačí bednu k vodě, lidi se mu smějou..

                                  NZajda - Profil | So 6.4.2013 22:34:34

                                  MartinPr >> Nemyslel jsem tebe - podle mě je to znak někoho, kdo to umí a pro něco si přijel, ne?

                                    NMartinPr - Profil | So 6.4.2013 22:28:57

                                    Zajda >> já děličku neměl :-) zatím se sní stydím na veřejnosti

                                      NZajda - Profil | So 6.4.2013 22:21:46

                                      MartinPr >> A mají vás tam s těma děličkama vůbec rádi?:-)

                                        NMartinPr - Profil | So 6.4.2013 22:20:10

                                        dnešní poměřování klacků :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile