Plavaná

Nsplávkař - Profil | So 6.4.2013 22:19:10

Šlapeto >> Tipoval bych to na pytlík něčeho co se dá za tři koruny za kilo koupit,hezky to rybářovi zabalit a kolem stovky mu to prodat. Nemyslím, si že by to komukoli ublížilo stejnětak jako, že by to mohlo mít za situace kam se dotyčný chystá nějaký pozitivní efekt.Tím tomu nechci jakkoli snižovat případné projímací schopnosti!!:-)

    NŠlapeto - Profil | So 6.4.2013 22:12:13

    MenFish >> Projímadlo? Petře, kam jsme se to dostali...
    Doufám, že myslíš projímadlu ve smyslu řepky, konopí...

      NMenFish - Profil | So 6.4.2013 22:03:02

      Ahoj chlapy mám dotaz chytám se na závody mám směs od Timara a projímadlo a hlínu na za barvení vody a chci se zeptat zdály mohu dát celé balení projimadla1kg na 2kg hlíny a 3kg krmení a jestli je to dobrý kuli částmi záberům plotice a cejna děkuji za odpověď

        Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 21:28:11

        Pavouk‌ >> ja myslim tak max 2cm s hloubkou si docela hraji aby to sedelo

          NPavouk‌ - Profil | So 6.4.2013 21:26:20

          van helsing >> dobře je pokud možno na centimetry :)

            Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 21:24:33

            Pavouk‌ >> hloubku jsem mel namereno myslim ze dobre vim to ale je prauda ze jsem to porad rval jen ke dnu

              Nsplávkař - Profil | So 6.4.2013 21:23:50

              hraji >> Tak na nejhlubší místo, klidně metr od břehu když tam ta voda bude, žádný chemický směsi, jednoduché lehlé krmení v minimálním množství, když budu chtít kapra tak světlé byrvy aby mi dala pokoj bílá ryba(osvědčený je rozmočený pečivo nebo chleba vzatý přes síto), na háček kousek rohlíku,rozmáčklou kuku nebo hnojáka jednou propíchlýho v půli. Na malém rybníku když je ještě čistá voda se kapři rádi shlukují a často je vidíš, nebo se prozradí místem s kalnější vodou. Červ mi na stojáku a kapra ve studený vodě v porovnání s výše jmenovaným nikdy moc nefungoval.

                NPavouk‌ - Profil | So 6.4.2013 21:22:50

                van helsing >> zkus přesně změřit hloubku a začít s nastrahou na dně a postupně zvedat a občas po potahnout, rybu musíš najít. Asi bych hledal místa kde není úplně největší hloubka. Jestli máš tenčí forpas zkus i ten.

                  Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 21:22:09

                  hraji >> jj presel jsem vloni z kaprariny na plavku a bavi me obcas vymetu nejake zavody.urcite budu zkouset a napisu kde byl zakopany pes

                    Nhraji - Profil | So 6.4.2013 21:20:13

                    van helsing >> zkus a napiš, zda jsi na něco přišel. Díval jsem se, že máš docela slušnou výbavu na plavanou.

                      Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 21:18:32

                      hraji >> oki diky budu zkouset

                        Nhraji - Profil | So 6.4.2013 21:17:12

                        van helsing >> já nemám jinou radu, než hledat kde jsou a v jaké hloubce stojí a žerou. U tak relativně malého rybníka by to mělo jít najít.
                        Já byl lovit s kamarádem minulý víkend. Po dvou hodinách docela přesného a masivního krmení bez záběru kamarád zvedl nástrahu do sloupce a přišel ihned předpisový záběr od velkého cejna.

                          Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 21:13:36

                          hraji >> rybnik ma rozlohu 50x70m cca hloubka od 2m0,5 m a ryb tam je dost ale bohuzel uz kolikaty den nereagojou nebo proste nevim jak

                            Nhraji - Profil | So 6.4.2013 21:10:45

                            splávkař >> já tvé zkušenosti nezpochybňuji, lovím ryby celý rok a zimní období je mé oblíbené, protože jsem u vody často sám.
                            Ale poraď kolegovi van helsingovi, jak na ryby u něj v rybníku.

                              Nsplávkař - Profil | So 6.4.2013 21:09:11

                              hraji >> Já mám zkušenost, že když na to člověk přijde tak si na mnoha rybnících zachytá teď líp, jak v létě- ryby jsou vyhládlý,ve vodě není přirozená potrava, pozapomněly na rizika spojený s háčkem, vlascem..... A taky mám zkušenost, že zejména kapr je velice oslaben a střet s rybářem za pár týdnů zaplatí cenou ejvyšší:-(. My vždy po odtátí dáme rybám klid než se po zimě oklepou ,neb ztráty bývaly velké a naprosto zbytečné.

                                Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 21:06:14

                                hraji >> dekuji

                                  Nhraji - Profil | So 6.4.2013 21:03:47

                                  van helsing >> na jaké ryby? Pokud je voda čistá a ne moc hluboká, tak rozhodně tmavší barvy. Tmavou ploticí od Lorpia asi nic nezkazíš.

                                    Nhraji - Profil | So 6.4.2013 21:02:13

                                    splávkař >> evidentně tohle nebyl případ kolegy van helsinga. Já dnes viděl na řece taky mnoho aktivity od ryb, na rybníku, kde jsem byl fotit sedělo deset rybářů bez záběru.
                                    Ono když nebudeme psát obecně, tak to skončí u: promiň, nevím o kterém rybníku píšeš, nechytal jsem tam, nevím.
                                    Nevyloučil jsem, že tam ryby jsou a že dokonce braly.

                                      Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 21:01:24

                                      Pavouk‌ >> splavek 1g vlasec 0,12mm a navazec 0,8mm

                                        Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 20:59:55

                                        hraji >> oki diky moc prosim nemas nejaky tip na krmeniu do studene vody prical jsem to tu a moc tady toho neni

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile