Plavaná

NPavouk‌ - Profil | So 6.4.2013 20:58:37

van helsing >> co mas za splavek a jaky vlasec

    Nsplávkař - Profil | So 6.4.2013 20:58:25

    hraji >> Já bych to tak nepaušalizoval- dnes jsem do našeho návesáku hodil bochník chleba a na hladině se strhnul boj o každý drobek.

      Nhraji - Profil | So 6.4.2013 20:56:46

      van helsing >> ono je to těžké, takto, na základě strohých informací, najít řešení. Nechytej ve velké hloubce, jak se bude oteplovat, hledej spíš mělčí části rybníka. Jak se oteplí, můžeš i krmit, chce to fakt zkoušet

        Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 20:54:31

        hraji - 6.4.2013 20:50:28 > cervi jsem zkousel ale jsou hned ztuhli a bez pohybu dnes jsem zkousel i hnojaky a rohlicek bohuzel nic hold budu zkouset

          Nhraji - Profil | So 6.4.2013 20:50:28

          van helsing >> nemyslím si, že by to zrovna v tomto období na stojácích šlo strhnout zrovna krmením. Voda je studená, ryba není plně aktivní. Je potřeba ji hledat. Zrovna teď se dost často stává, že není na dně, ale ve sloupci a tam se hodně těžko cíleně vnadí.
          Spíš bych sázel na použití bílých červů, krmení jen trochu. Zkus chytat nade dnem.

            Nkaprrr - Profil | So 6.4.2013 20:49:22

            Fanu >> Zeptal jsi se správnýho rybáře. On to Vašík nechce přiznat, ale on umí chytat ryby i proti proudu, víš?

              Nvan helsing - Profil | So 6.4.2013 20:47:33

              zdravim zkusene prosim potrebuju poradit s krmenim ted na jare jedna se o vesnicky rybnicek nejak se na ty potvurky nemuzu dostat

                NLouda - Profil | So 6.4.2013 20:18:48

                Fanu >> chytat se splávkem proti proudu půjde dost těžko pořád ti to půjde s proudem

                  NFanu - Profil | So 6.4.2013 20:16:56

                  Louda >> ahoj nevíš jestli sedá chytat na plavanou proti proudu
                  protože gdyž sem to skusil proti proudu a mám stoho 4 ryby ostoretku i psruha a 2 tlouště
                  ale jeden tloušt na feeder děkuju

                    NFanu - Profil | So 6.4.2013 19:48:00

                    Dobrý den děkuju chlapi za rady díky vám sem udělal rybářký lístek a děkuju

                      NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 22:07:14

                      hraji >> tak tomu věřím

                        Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 22:04:56

                        Louda >> když oni ty makaróny fakt umí uvařit. Rozhodně byly jejich makaróny lepší než jejich pokus o vídeňský řizek.

                          NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 22:02:51

                          hraji >> kdyby jsi napsal že umějí dobře vařit jedu hned ale to je samej makarón a rajče :-)

                            Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 22:02:12

                            Mějte se, já jdu dělat něco užitečného (spát), zítra máme brigádu na revíru. Hezký víkend.

                              Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:59:19

                              Louda >> já, obojí, Italky mají krásné oči

                                Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:57:45

                                Zajda >> ne, nejvíc braly na bavoráky, ale těch byl zoufalý nedostatek

                                  NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 21:54:48

                                  hraji >> jezdíš tam na závody a nebo čumět po babách ? :-)

                                    NZajda - Profil | Pá 5.4.2013 21:54:25

                                    hraji >> A braly na něco? Třeba na hnojáky?

                                      Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:53:10

                                      Pavouk‌ >> pravda, na louce u JH jich moc nebylo, to na březích v Castelfranco to bylo jiné.

                                        NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 21:50:51

                                        hraji >> protože jsi rozmazlený teplem ze závodů mimo ČR :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile