Plavaná

NPavouk‌ - Profil | Pá 5.4.2013 21:50:43

hraji >> a ani moc Italek v šatech jsi neviděl ze? :)

    Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:46:25

    Louda >> no já nevím, asi jste byli víc chránění na té louce, já seděl v zatáčce (začátek sektoru B), vítr mi zlomil děličku, padaly na mě větve ze stromů a teplo tedy vypadá jináč.

      NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 21:44:14

      hraji >> seděl jsem na břehu třeba v neděli vedle hadráka

        NZajda - Profil | Pá 5.4.2013 21:43:49

        hraji >> I 11 je moc dobrá když není černé...

          NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 21:43:38

          Zajda >> neser nebo ti rozhodím sandál prde :-)

            Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:42:33

            Zajda >> to víš, excelentního tmavého Zubra tam neznají, chudáci oni.

              Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:41:55

              Louda >> při tom větru nebyla zima? Kde jsi seděl?

                NZajda - Profil | Pá 5.4.2013 21:41:48

                Louda >> S pivem nebo s Gambrinusem? To by mnohé vysvětlovalo..:-)

                  NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 21:41:13

                  hraji >> na Italky se.ru :-) loni zase taková kosa nebyla

                    NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 21:40:05

                    Zajda >> v létě jsem šel z restaurace a koukám kámoš otevřené dveře u auta tak zazvoním on seběhl a zavřel potom jsem ho potkal u garáže a on mně za odměnu dal celí velký karton s pivem leží tu už druhý měsíc a já z toho měl jen jedno pivo
                    takže velká spotřeba to není

                      Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:37:57

                      Louda >> v JH tě budou zábst ruce (vzpomeň na minulý rok) a v okolí Pissy bude nádherné italské jaro, Italky v jarních šatech

                        NZajda - Profil | Pá 5.4.2013 21:36:16

                        Louda >> Že ty máš pak velkou spotřebu?:-)))

                          NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 21:35:11

                          hraji >> mně tohle počasí nevadí mohlo by být o něco tepleji ale nemám rád velké horko

                            Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:27:30

                            Louda >> já si myslím, láká tě to teplo tam. Trať znám, bylo tam před dvěma roky MS kategorií U14 až U23, tam jsou hlavně sumci.

                              NLouda - Profil | Pá 5.4.2013 21:26:03

                              hraji >> nebýt přihlášený na Nova Domus tak jedu hned :-)

                                Nhraji - Profil | Pá 5.4.2013 21:21:34

                                Kdyby se někomu nechtělo na Nova domus, tak to může vzít na jih, teplo a sluníčko zaručeno, hlavní výhra 6000 Euro taky jde.
                                http://www.milo.it/images/gallery/Locandina%20RedTe​tragon.pdf

                                  Nmarmyš - Profil | Pá 5.4.2013 17:03:44

                                  Fanu >> Musíš tátu naučit taky chytat.

                                    NMiPo - Profil | Pá 5.4.2013 16:31:13

                                    Fanu >> no vidíš jak ti to jde

                                      NFanu - Profil | Pá 5.4.2013 16:29:32

                                      Dobrý den mi státou sme byli dneska narybách táta nic a já tlouštíka cm 20

                                        NLL - Profil | Pá 5.4.2013 16:26:38

                                        karel.datel pokud je mi známo tak žádné Syrečkovice neexistují, tak uváděj raději správný název

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile