Plavaná

Nploticee - Profil | Pá 5.4.2013 14:27:21

Fanu >> tak ať se daří:)

    NFanu - Profil | Pá 5.4.2013 7:16:14

    Dobrý den mi s tátou pojedeme na svratku 3 mnětotamde ale tátovi to nejde chytáme na brčko
    ikdyš je tam silný prout ale mito skusíme na feeder naskledanou

      Nkarel.datel - Profil | Čt 4.4.2013 22:52:56

      Louda >> Nee, do Syrečkovic.

        NMiPo - Profil | Čt 4.4.2013 20:02:17

        Louda >> no jaro 0-2 stC je nějaké divné

          Njaka - Profil | Čt 4.4.2013 19:43:21

          Louda >> :-) to máš teda zábavu :-D

            NLouda - Profil | Čt 4.4.2013 19:39:46

            jaka >> tak ho vykopej a pošli na kafilerii ať mám co spalovat :-)

              Njaka - Profil | Čt 4.4.2013 19:37:05

              Louda >> Jasně to bude ono a ještě maj pruty na žraloky ! Tady je zakopanej pes.

                NLouda - Profil | Čt 4.4.2013 19:35:55

                jaka >> a nebo chytá moc lidí vedle sebe :-)

                  Njaka - Profil | Čt 4.4.2013 19:13:26

                  Louda >> Protože už nikde nejsou ryby...

                    NLouda - Profil | Čt 4.4.2013 19:12:19

                    jaka >> 8 kg plotic z prostředka se moc nikde nevidí :-)

                      Njaka - Profil | Čt 4.4.2013 18:56:39

                      Louda >> Já tam jednou zdolával lopatu přes půl hodiny a ve finále se vyříz. Když se tam nechytá osm kilo plotic z prostředka, tak tam ryby nejsou :-)

                        NLouda - Profil | Čt 4.4.2013 18:53:40

                        MiPo >> ti dám rukama :-) u vás ještě není jaro ? Tady už jo

                          Nmarmyš - Profil | Čt 4.4.2013 18:27:27

                          Dnes po ránu 3 hodiny na Dyji a opět ani šupina,jsem na prd masař.

                            NMiPo - Profil | Čt 4.4.2013 18:02:15

                            Louda >> to je Vašíku rukama,hergot pusť už sem to jaro

                              NLouda - Profil | Čt 4.4.2013 17:59:32

                              jaka >> joooo ne každý ho chytí já tahal drobnou rybu a bylo mně to plat prtný

                                Njaka - Profil | Čt 4.4.2013 17:45:58

                                Louda >> Jestli to bylo o velkém cejnovy, tak tam ryby nebyly...

                                  NVYDRA33 - Profil | Čt 4.4.2013 17:29:20

                                  Louda >> Supr a dík

                                    NLouda - Profil | Čt 4.4.2013 16:33:21

                                    Pavouk‌ >> o kormoránech už se toho napovídalo i loni a ryby tam byli jen já zase nechytil toho velkého cejna

                                      NVYDRA33 - Profil | Čt 4.4.2013 16:25:25

                                      Zdravím ve spolek pánové mám dotaz seženu někde nějaký seznam závodu na plavanou pro děti v usteckém kraji,předem děkuji.

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile