Plavaná

RBS - Profil | Út 2.4.2013 14:18:00

Mira Kolínek >> Míro, nic se neděje. Život jde dál. Je dobře se rozhodnout raději dříve, než aby se to řešilo těsně před závody, kdy již bude objednaná živá. Ubytování jde odříct lépe. Určitě se najde někdo, kdo s Vašim rozhodnutím nebude souhlasit. To už tak bývá...

    Mira Kolínek - Profil | Út 2.4.2013 14:02:01

    Omlouváme se všem závodníkům přihlášeným na Mazalův memoriál, ale díky dlouhodobě nepříznivému počasí jsme se rozhodli letošní ročník závodu zrušit. Okolí tratě je rozbahněné a na místa původně vyhrazená mládežnickým kategoriím se nedá přes hluboké bahno přijet vůbec. V řece teče sněhová voda, ryba díky tomu vůbec nebere. Možná, že by se podmínky do data konání závody mírně zlepšily, a trať by stihla vyschnout, bohužel dlouhodobá předpověď počasí tomu zatím nenasvědčuje. Ještě jednou se všem omlouváme za způsobené potíže. Za RSK Přerov Mira Kolínek.

      marmyš - Profil | Út 2.4.2013 13:19:45

      Tento týden bych doporučil do krmení dlažební kostky--kvůli ledu:-)

        hraji - Profil | Út 2.4.2013 13:17:54

        MenFish >> kolik hlíny dáš záleží jen na tobě. Nejprve si odpověz na otázku proč tam tu hlínu dáváš? Jestli jako zátěž a nebo jako plnicí složku vnadící směsi bez přidání potravní složky (zvětšuje objem krmení, ale ne obsah stravitelných látek, které by ryby zasytily). A podle toho se rozhodni, v podstatě naprosto klidně až do 50 % objemu vnadící směsi, v extrémech i víc.

          splávkař - Profil | Út 2.4.2013 13:15:05

          MenFish >> Při tomhle počasí bych na 5 kil suchýho viděl tak 10 kg hlíny, něco patentek, maličko červů...., a s tímto množstvím bych si vystačil na desítky hodin lovu.....

            MenFish - Profil | Út 2.4.2013 13:09:48

            Ahoj Chlapy měl bych prosbu chtěl bych se zeptat kolik hlíny mám dát na 5 kg krmení budu chytat na rybníků plotice a cenný.Mám směs cejn+plotice od Timar Mix.Děkuji za radu MenFish

              PepanD - Profil | Po 1.4.2013 18:12:48

              Fanu >> Tak hodně štěstí. A kdyby nekousali, tak se nic neděje. Důležitý je se zúčastnit.

                Otík Brčků - Profil | Po 1.4.2013 18:08:18

                Fanu >> Gratuluji k rybářskému lístku a snaž se být sténé borec jak ti tady na fotkách!

                  karel.datel - Profil | Po 1.4.2013 15:37:30

                  Fanu >> Ať ti koušou :-))

                    Fanu - Profil | Po 1.4.2013 15:33:07

                    Dobrý den my pojedeme na rybářký závody jeto poprvé gdyš jedu na závody
                    ajedu tam s tatínkem já jedině budu chytat protože sou to děcké závody
                    ale tatínek my bude pomáhad budu chytat na těško na vláčenou nemůžeme
                    ale zas si můžu vybrat ale já už semsi vybral na těško protože umim nato nejlépe
                    aje to 28 dubna ahoj

                      lobotomie (fanik) - Profil | Po 1.4.2013 9:09:38

                      Martin M. >> na té první fotce mi to přijde jako hybrid - kříženec, neplodný tudíž ta velikost

                        karel.datel - Profil | Po 1.4.2013 1:08:03

                        Martin M. >> Podle fotky mi to tak nepřipadá.

                          MartinPr - Profil | Ne 31.3.2013 23:35:38

                          šupina team >> jojo Zdeněk jezdil loďkou po vodě už snad od 5 od rána a pak už ta ledová krusta ustoupila úplně.. myslím že chytajících nás bylo 44.

                            šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 21:41:18

                            Ráno bodnulá teplá káva jaká byla kláda.

                              šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 21:35:42

                              30.3.

                                šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 21:30:11

                                HP >> Tak tam kdybys nalosoval obě místa u silnice,tak bys děličku stejně nepoužil.Nebylo tam tolik volného prostoru.Jinak rybačka tak zlatý střed.Byla ještě na rybu dost zima.Pořadatelé ráno do vody pustili několik stovek pstruhů tak začátek závodu byla rybačka,ale postupem času se to uklidnovalo až v druhým poločase se ukázal puchejř a začali brát kapři ,který tam mají opravdu pěkný!!
                                Nám se to tam opravdu líbilo.
                                Křesetice byly sice plný,ale Zdeněk mi ve středu volal že mu někdo vypadl, aby jsme přijeli a hned si nás napsal.Ve čtvrtek jsem mu to odhlašoval,protože mi potvrdil objednávku v Dymokur.Tam nás bylo 58 chytajících,ale kolik jich bylo u Zdenka,nevim přesně.

                                  HP - Profil | Ne 31.3.2013 21:07:42

                                  šupina team >> Tak to nemám šajnu, sice jsem na závody fakt natěčenej, ale včera mě to nevyšlo. Navíc křesetice byli vyprodané a do Dymokur se mi nechtělo samotného a navíc ne že bych se bez toho neobešel, ale ta zakazaná dělička. Dobrej tah tak napůl pro návštěvníky, ale stejně kdo umí umí a poradí si i bez ní. :-)

                                    šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 21:06:00

                                    Dymokury

                                      Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile