Plavaná

NHonzasl. - Profil | Út 2.4.2013 18:16:23

už tyčku k podběráku nepotřebuji..

    Nkarel.datel - Profil | Út 2.4.2013 17:40:43

    hraji >> Děkuji, vedu to v patrnosti a neprodleně to zobchodujeme.

      Nhraji - Profil | Út 2.4.2013 17:33:49

      karel.datel >> fajn, těším se, že se uvidíme. Máš u mě nějaké praky

        Nkarel.datel - Profil | Út 2.4.2013 17:30:16

        hraji >> Můj přístup je ten, že na závodě jaem kvůli tomu, abych podal sportovní výkon, což se mi zpravidla nepodaří, ale nemusím dělat kroky k tomu, aby se mi to ani podařit nemohlo, třeba tak, že o závodě se budu bát pohnout, aby mi hlava nepraskla a budu přemýšlet o tom, jestli do vody nabliju hnad nebo až za chvíli... Na závodech jsem skoro abstinent :-))) Tak pojedu do Syrečkovic na Hané.

          Nhraji - Profil | Út 2.4.2013 17:21:26

          karel.datel >> ahoj Karle, zase ušetříš za cestu a pivo s náma v hospodě.

            NHonzasl. - Profil | Út 2.4.2013 17:19:51

            Ahoj, nemáte někdo doma nepotřebnou laminátovou ručku k podběráku? 2-3m cena do 200Kč+70kč poštovné díky..Potřeboval bych ji poslat na dobírku, nemám možnost zaslání peněz přez kartu..

              Nkarel.datel - Profil | Út 2.4.2013 17:08:03

              Mira Kolínek >> Dobrá duše, v pohodě, není problém, protože ve své přirozené lenosti jsem ještě ani nezačal obtelefonovávat ubytování a živou.

                Nhraji - Profil | Út 2.4.2013 16:53:08

                Fanu >> to myslíš tyto závody?
                http://www.mrk.cz/kalendar.php?id=19953
                Tak tam se loví v podstatě jen kapr, který tam bude navíc vysazen.
                Tak to jsou ti cejni k ničemu. Musíš chytat kapry.

                  Nhraji - Profil | Út 2.4.2013 16:44:30

                  Pavouk‌ >> dík za info

                    NPavouk‌ - Profil | Út 2.4.2013 16:43:29

                    hraji >> je tam zavod klasicky na tezko, dokonce zakaz feederu

                      Nhraji - Profil | Út 2.4.2013 16:12:07

                      Fanu >> rybník v Syrovicích, pokud se nestal zázrak, byl plný cejnů spíš menší a střední velikosti. Chytání na těžko tam může být ve formě dlouhého čekání na záběr.
                      Nevím jak je závod bodován, ale pokud se počítají všechny ulovené ryby a ne jen kapr, já bych to směřoval na lov cejnů. Pokud trváš na lovu na těžko, tak montáž balaton, kmenový vlasec klidně těch 20, návazce slabší, 14 až 16, háčky velikosti 16 až 12. Krmítko cca 30 gramů.
                      Když budeš pravidleně nahazovat s krmením, je možné, že si přilákáš i nějakého kapříka.

                        NFanu - Profil | Út 2.4.2013 16:08:19

                        hraji >> Syrovice

                          NFanu - Profil | Út 2.4.2013 16:07:31

                          hraji >> ahoj vlasec 10 a 20
                          natěško

                            Nhraji - Profil | Út 2.4.2013 16:06:41

                            Fanu >> kde na rybníku? A kdy ty závody mají být?

                              NFanu - Profil | Út 2.4.2013 16:06:22

                              hraji >> všecky kromně dravců

                                NFanu - Profil | Út 2.4.2013 16:04:57

                                hraji >> ahoj na rybníku

                                  Nhraji - Profil | Út 2.4.2013 16:03:33

                                  Fanu >>
                                  - kde budou ty závody, na rybníku a nebo na řece?
                                  - jaké ryby se tam budou chytat, bílá ryba, kapr?
                                  - jaké máš k dispozici vybavení (prut, naviják, vlasec)?

                                    NFanu - Profil | Út 2.4.2013 15:55:29

                                    Dobrý den já pojedu na závody a nevim jak se mám připravit jaké háčky a násrahy
                                    totiš kci vihrád gdyby ste mi poradili dobře tak moc děkuju.

                                      NLouda - Profil | Út 2.4.2013 15:24:03

                                      Mira Kolínek >> sakra sakra zrovna letos když se rozhoupu že tu moravu dám tak se zruší
                                      nu nic tak třeba za rok počasí neporučíš

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile