Plavaná

šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 21:05:00

HP >> Aha,tak to jo.Četl jsem zprávu z Křesetic.Někdo taky řikal,že Zdeněk jezdil s lodí po vodě a ničil led.

    HP - Profil | Ne 31.3.2013 20:46:52

    šupina team >> Koukal jsem na ty fotky z Dymokur http://www.mocrsdymokury.estranky.cz/fotoalbum/2013​/4.-rybarske-zavody-v-dymokurech/

    Volal jsem v pátek pořadateli, jestli nemají led na rybníku, protože tady jsou občas stojaky i zavřené a byl celkem, nevím ani jak bych to napsal, podrážděn, že si myslím, že by tam mohli mít led a je od nich moc fajn, že to vzali takhle z gruntu.

      HP - Profil | Ne 31.3.2013 20:44:27

      šupina team >> To je fotka z Libanic, dokazující to, že Tomáš umí zachytat i bez děličky, bedny a hromady vybavení kolem. :-)

        šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 20:34:06

        Dymokury

          šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 19:57:38

          Dymokury

            šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 19:56:50

            Dymokury včera 30.3.

              šupina team - Profil | Ne 31.3.2013 19:55:33

              Chci poděkovat touto cestou za Šupina team ale určitě i za ostatní rybáře závodáky všem pořadatelům ale i místním hasičům, že nám v sobotu dokázali od noci výřit stříkačkama vodu a udržet jí v takovém stádiu,aby jsme mi závodní rybáři mohli od půl osmé nahodit a zůčastnit se ryb.závodů.
              Ještě jednou díky !!
              Udělali jste perfektní závody s maximálním nasazení.

                vokounek - Profil | Ne 31.3.2013 15:37:52

                Fanu >> Dúfam že spravíš aj niake fotky z loveckých výprav. Nech sa ti darí..

                  MartinPr - Profil | Ne 31.3.2013 12:19:29

                  Petr Havlíček >> včera to bylo přesně jak říkáš. Využít losu a dobře zachytat bylo ráno hodně důležitý. Atmosféra suprová, tam se každý rád vrátí.

                    HP - Profil | Ne 31.3.2013 12:12:52

                    Petr Havlíček >> Závody u Zdendy jsou jedny z nejlepších závodů co se mezi závodníky mimo LRU dají navštívit. Sám sem tam byl zatím jen jednou, loni po noční kalbě do tří a stávačce ve čtyři jsem to neodchytal uplně nejlépe, ale jinak to byla paráda. Vím, že Zdenda toho bude mit letos více než jen závody, ale jestli bude mit zase velké závody v červnu, ja určitě se pokusím na ně přijet.
                    Na druhou stranu ten rybník v křeseticích je rybník kde je los sakra důležitej, když někdo kdo umí dostane fořt má velikou naději na jedničku, ale los je tam poctivý a tak mají všichni šance stejné.

                    Co se týče Tomaše, tak on je jeden z mála, co jezdí se stoličkou, pár mačkama a prostě i přes pokročilej věk, to nemýslím zle, ale oči prostě nějsou to co byli, tak umí, prostě umí. Já ho mám velice rád a velice rád s ním jezdím na závody a i ho jako hosta na našich závodech mám. Jsem velice rád, že se mu včera tak zadařilo.

                      Petr Havlíček - Profil | Ne 31.3.2013 12:04:45

                      HP >> ono dneska se už hodně smazal rozdíl mezi takzv. "profíky" a normálními "gulášovými" závodníky. Vybavení mají obě skupiny prakticky stejné a věřím, že dost z těch gulášových borců by bez problémů mohla chytat v druhé lize.

                      Ale přeci jenom na takovýchto závodech hraje velkou roli los.

                      Ale podle mě je na těchto závodech to nejdůležitější, že se valná většina závodníků zná, že se hecují, že je sranda nejen před, ale i po závodě. Jednou vyhraje ten a podruhý onen. Ta výhra asi není to úplně hlavní, co ty lidi k závodění táhne.
                      A každý kdo byl někdy v Křeseticích "U Zdenka" na závodech mě potvrdí, že právě tam, ta atmosféra + zázemí je na velmi vysoké úrovni.

                      Kde za tři stovky můžeš závodit, dostaneš najíst, na stole leží bábovka, perník, párečky, masa co "sežereš", pití co vypiješ, káva, pití až na bednu, poháry, jak v lize mistrů ...

                        Petr Havlíček - Profil | Ne 31.3.2013 11:46:12

                        HP >> Ota Seiller, který se vrací po třech letech k rybařině a hned úspěšně ...

                          brach - Profil | Ne 31.3.2013 11:35:06

                          Fanu >>
                          Blahopřeji.

                            Fanu - Profil | Ne 31.3.2013 11:33:21

                            ahoj chlapi dneska sem doztal rybářký lístek

                              HP - Profil | Ne 31.3.2013 11:06:46

                              Petr Havlíček >> Pěkně to Tomáš profíkům natřel, teda on je vlastně už taky profík. Jenda asi podle postavení vyhrál a kdo je ten třetí? :-)

                                Petr Havlíček - Profil | Ne 31.3.2013 10:43:36

                                Zahájení sezony v Křeseticích se vydařilo a to nejen počasím.
                                Trio vítězů s krásnými poháry.

                                  LORPIO - Profil | So 30.3.2013 21:12:40

                                  Pavouk‌ >> ja placky nefotil:-)

                                    Pavouk‌ - Profil | So 30.3.2013 21:03:54

                                    LORPIO >> a placky jsi nafotil proč? :)

                                      LORPIO - Profil | So 30.3.2013 21:02:26

                                      Martin M. >> ja s nulou neskoncil,on jo:-)) holt chytat na tezko neni to pravy orechovy:-)

                                        Martin M. - Profil | So 30.3.2013 20:52:20

                                        LORPIO >> chytal kapry, ne takove belice! Takze jste vlastne oba skoncili s nulou :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile