Plavaná

Nhraji - Profil | Čt 28.3.2013 15:10:48

Kruan >> již dobrou půlhodinu o tom mluvíme Plho.....

    NKruan - Profil | Čt 28.3.2013 15:09:41

    jirka0 >>
    staci bohate...tak tohle bude muj favorit :) to se mi libi...jak se rika v jednom klasickem ceskem filmu : "Jak primitivni. Ale učinné! " :)
    diky

      Njirka0 - Profil | Čt 28.3.2013 14:40:24

      Kruan >> Po stále se opakujících ztrátách žabek používám jen tyto olůvka,kousek ventil.gumičky a napíchnu háček.Obrázek nic moc ale snad stačí.
      Cona +/- 0,50

        Nhraji - Profil | Čt 28.3.2013 14:37:02

        karel.datel >> něco najdeme. Vázat pod časovým presem je stejně nejlepší, vážeš je to potřebné

          NSven - Profil | Čt 28.3.2013 14:29:02

          karel.datel >> no tak sice pruží asi o 50% méně než ta od Stonfa ale z nouze je použitelná Já je nakoupil po 3m ještě s takovou http://www.rybarskepotreby-shop.cz/guma-nahradni-k-​praku-c-s-kulata-zelena-2290.html .

            Nkarel.datel - Profil | Čt 28.3.2013 14:29:00

            Pavouk‌ >> Kdybych byl třikrát na Járku, tak už nemám na chleba a to mi ten stroj žere kolem 6,5l.

              Nkarel.datel - Profil | Čt 28.3.2013 14:27:50

              hraji >> Ze sensasních to nejde, mají malou díru a ještě uloženou excentricky. Nevím, jestli má mimoosé uložení díry nějaký význam, jediné vysvětlení, které mě napadá, že se jedná o výrobek závodů přibližného strojírenství.

                NPavouk‌ - Profil | Čt 28.3.2013 14:25:43

                karel.datel >> Karle ty ještě nemáš navázáno a někteří už byli třikrát na jarku... Nepořádek.. Nepořádek... ;)

                  Nkarel.datel - Profil | Čt 28.3.2013 14:24:39

                  Sven >> Kromě toho, že je levná, je ke svému původnímu účelu použitelná?

                    Nkarel.datel - Profil | Čt 28.3.2013 14:23:29

                    MiPo >> Je tu zima jak na Sibiři. Dospal jsem svojí formu náměsíčnosti a teď jdu udělat kosmetické úpravy na dvou opravách dílů a pak konečně seřežu sestavy, které se celou zimu válí na stole. Ono to nejde udělat, když je čas, až pod pohrůžkou zastřelením.

                      NSven - Profil | Čt 28.3.2013 14:21:05

                      karel.datel >> kup si tuhle gumu v metráži, tu ti určitě nebude líto rozstřihat :-) http://www.rybarskepotreby-shop.cz/guma-nahradni-k-​praku-c-s-kulata-zluta-2289.html

                        Nhraji - Profil | Čt 28.3.2013 14:03:30

                        karel.datel >> já ti nějaký přenechám, určitě jich tam mám aspoň půl metru :-)

                          NMiPo - Profil | Čt 28.3.2013 14:01:20

                          karel.datel >> nevyvleče musí tam být červ a hned máš i záběr jak na marmišku :-))))))

                            NMiPo - Profil | Čt 28.3.2013 14:00:04

                            karel.datel >> no prosím tě na co myslíš :-))))))
                            ahoj,už je v Nymburku jaro ?

                              Nkarel.datel - Profil | Čt 28.3.2013 13:59:45

                              MiPo >> Stonfo je dobrý, ale stejně se občas vyvleče a to přijde líto.

                                Nkarel.datel - Profil | Čt 28.3.2013 13:58:33

                                A já ty staré gumy vyházel :-(

                                  NMiPo - Profil | Čt 28.3.2013 13:57:56

                                  Jedna fofrem z mobilu
                                  zleva praková guma s broky,olůvko s nalepenou gumou na spodku,olůvko s očkem s ventilgumkou,Stonfo,žabky nepoužívám nedrží na háčku

                                    NSven - Profil | Čt 28.3.2013 13:47:05

                                    MiPo >> měl jsem stejný úmysl ale nakonec zvítězila lenost a raději jsem to popsal :-)))

                                      NSven - Profil | Čt 28.3.2013 13:45:44

                                      marmyš >> také dobrý:-)
                                      Já plátkové olovo nemám ale za to mám hafo gumy.... asi tak na tři rybářské životy :-)

                                        Nmarmyš - Profil | Čt 28.3.2013 13:36:33

                                        Sven >> Já z kapse vytáhnu plátkové olovo a přehnu na háček.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile