Plavaná

NMiPo - Profil | Čt 28.3.2013 13:32:57

Sven >> než jsem to stačil vyfotit a vložit už jsi mě předběhl :-))))))
nejlepší co může být a za pár Kč

    NSven - Profil | Čt 28.3.2013 13:28:54

    Kruan >> já používám dutou gumu na prak. Ustřihnu cca 3cm a dovnitř natlačím 1-3 velké broky.
    Háček zaháknu z vnější strany směrem dovnitř. Špička je schovaná v trubičce a při měření nevázneš.

      NPavouk‌ - Profil | Čt 28.3.2013 13:26:39

      marmyš >> neboj já si to všechno radši i píšu a nechám tesat do kamene...

        Nmarmyš - Profil | Čt 28.3.2013 13:11:31

        Pavouk‌ >> Važ si každého mého slova,dlouho tu nebudu--brzo mě z tebe jebne:-)

          NPavouk‌ - Profil | Čt 28.3.2013 13:07:50

          marmyš >> dáváme pozor aby nám neuniklo nějaké moudro

            Nmarmyš - Profil | Čt 28.3.2013 13:07:02

            peters >> Koupíš v Kaufu svazek ředkviček,ty zahodíš a gumku,která ti zbude. protáhneš očkem olova.

              Nmarmyš - Profil | Čt 28.3.2013 13:05:15

              peters >> Vidím že jdeš v mých stopách:-)

                Npeters - Profil | Čt 28.3.2013 12:57:40

                marmyš - fantom všech diskuzí :-) ti to určitě vysvětlí

                  Nmarmyš - Profil | Čt 28.3.2013 12:55:39

                  Kruan >> Tak to jsem zvědavý,jak ti to vysvětlí.

                    NKruan - Profil | Čt 28.3.2013 6:40:27

                    jardaafdr >>
                    asi si sedim na vedeni, ale to mi neni jasny jak to myslis...

                      Njardaafdr - Profil | St 27.3.2013 21:19:28

                      Kruan >>
                      já používám kulaté olůvko s větší dírkou ,menší převrtám.Dírkou protáhnu gumičku,do jednoho očka háček a druhým přitáhnout háček k olůvku.

                        NEnfield - Profil | St 27.3.2013 15:10:56

                        hraji >> Dík za tip na tu žabku, marně jí sháním už nějakou dobu.

                          NKruan - Profil | St 27.3.2013 14:35:58

                          no to je pravda :) oluvka s ockem mam porad, tak takle by to slo nejednoduseji :) diky za tipy

                            Nplavan - Profil | St 27.3.2013 14:32:28

                            Kruan >> tak si kup za korunu olůvko s očkem, provlékni do něj háček a na špičku háčku si napíchni kus bužírky nebo kus zavařovací gumičky, aby olůvku nespadlo, to znamená, že by měl být kousek té bužírky nebo zavařovačky větší než je to očko na olůvku.

                              NKruan - Profil | St 27.3.2013 14:30:56

                              No to je parada..ta zaba vypada paradne...jen nevim jestli nedojde k poskozeni hacku nebo vlasce

                                Nhraji - Profil | St 27.3.2013 14:06:08

                                Enfield >> žabku seženeš na e-shopu Mila v různých velikostech. Zadej si do vyhledávání hloubkoměr žabka nebo hloubkoměr precise

                                  NEnfield - Profil | St 27.3.2013 14:02:46

                                  Kruan >> Já jsem používal takovou žabku co sežere háček, ale někde jsem jí ztratil a na krámech je nemají.

                                    NKruan - Profil | St 27.3.2013 13:18:18

                                    parada..to jsem potreboval..diky moc...

                                      Nhraji - Profil | St 27.3.2013 13:14:52

                                      Kruan >> používám dva typy zátěží. Jeden typ má nalepený na spodní straně kousek neoprénu. Háček provleču očkem na horní straně a zapíchnu do neoprenu. Drží jako hrom. Druhý typ zátěží je zátěž pro měření hloubky od firmy Stonfo, je buď mosazná a nebo hliníková, tam se vlasec nebo háček "uzavře" do plastového zámku.
                                      Taky se to dá řešit tak, že se na očko obratlíku v obyčejném olůvku navleče kousek silikonové bužírky a háček se propíchne skrz bužírku a očko. Nevypadne ani náhodou

                                        NKruan - Profil | St 27.3.2013 13:10:40

                                        Zdravicko.
                                        Jakym zpusobem pripevnujete pri mereni hloubky na hacek zatez ? Uz jsem ztratil nekolik oluvek a brocku tam musim dat treba vic atd.
                                        Diky

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile