Plavaná

Louda - Profil | St 27.3.2013 12:57:27

Enfield >> tak já bych koupil jiný vlasec ten co tu popisuje hraji jsem měl a držel ovšem přešel jsem na levnější

    hraji - Profil | St 27.3.2013 12:51:13

    Enfield >> SK match od Mila je měkký a pevný. A potápí se dobře.

      Enfield - Profil | St 27.3.2013 12:49:44

      Louda >> bylo to většinou kvůli tomu, že jsem jednu dobu dost chytal na hodně zelené vodě a vlasec rychle začal ztrácet barvu a byl jako z papíru, hned se trhal. Povrch byl i takový všude hrubý, jakoby se rozkládal. ZKoušel jsem i vyhodit 20 metrů které jsou furt ve vodě, ale potom se mi blbě nahazovalo.

        Louda - Profil | St 27.3.2013 12:38:13

        Enfield >> po dvou měsících otáčíš vlasec a po čtyřech ho vyhodíš ?
        zásadně neotáčím proč tu popsal splávkař a vlasec tam mám třetí rok ale už ho sundám tak tedy vydržel dva roky většinou vyhodím jen posledních 5 metrů
        osvědčilo se mně před namotáním vlasec namočit na několik dní do vody je potom takový vláčný

          splávkař - Profil | St 27.3.2013 11:37:21

          Enfield >> Tak to mě se nestane, já mám takový,,reflex,, ,že při každé změně montáže,utržení posledních 10-20 m vyhodíme a chytám dokud je na cívce alespoň tolik, kam potřebuju nahodit... Navíc vlasec který byl na cívce vespod byl celou dobu mačkán vlascem nad sebou a to žádnýmu nepřidá...

            Enfield - Profil | St 27.3.2013 11:26:26

            splávkař >> Pokud chytám často, tak ho mám většinou na 2 měsíce a pak ho otáčím a za další 2 dávám nový.

              splávkař - Profil | St 27.3.2013 11:16:39

              Enfield >> Já jsem zvyklej měnit vlasce daleko častěji než by bylo třeba tak tu jeho výdrž nejsem schopnej objektivně posoudit.

                Enfield - Profil | St 27.3.2013 11:12:10

                splávkař >> Pevnost oželím, chci aby si udržel vlastnosti i při častém lovu v lepším případě aspoň půl sezony. Na lov s těžší sestavou s waglerem je dobrý ten awa-shima, kde se dá očekávat větši ryba, ale pokud se chci bavit lovem menších rybek a nebo lovit u břehu s 0,5g splávkem, tak je nevhodný.

                  Merllin14 - Profil | St 27.3.2013 11:05:09

                  Ahoj kolegové rybáři, chtěl jsem se optat jestli už jste někdo byl letos na rybách kolem Hradce Králové, konkrétně přímo v Hradci na Orlici? Pepřípadě jestli někdo neví jak to vypadá na Stříbrném rybníku. Díky

                    splávkař - Profil | St 27.3.2013 11:02:47

                    Enfield >> Colmic Former, mám ho na 80% cívek už léta a nemám důvod zkoušet jiný...., ten Fedreel je vhodný kde budeš preferovat spíš vysokou pevnost vlasce.

                      Enfield - Profil | St 27.3.2013 10:53:14

                      Poradíte mi pánové kvalitní vlasec na odhoz? Mám momentálně vlasec awa-shima ion power sinkfast wagler a zdá se mi děsně tvrdý, hrozně se muchlá a vůbec se nechce potápět. Zdá se být celkem pevný a asi byla chyba ho dávat na jemnější prut milo argos truite, kde lovím na kratší vzdálenosti a s lehkým splávkem. Zajímal by mě rozměr 014-0,16. Zvažoval jsem colmic fendreel, ale co jsem to tak pročítal, tak má každý jinou zkušenost. Potřebuji hlavně jemný vlasec a s dobrou potápivostí.

                        HP - Profil | St 27.3.2013 9:43:26

                        Petr Havlíček >> Ja myslím, že takovej 40litrovej by mu ale byl pohodlnější.

                          Petr Havlíček - Profil | St 27.3.2013 9:37:22

                          Já ll >> hezkýýý, to se mu to koupe ve značkový vaně :-))

                            Já ll - Profil | Út 26.3.2013 21:10:50

                            Petr Havlíček >> Já mám také velkého pomocníka také vnuk.

                              Petr Havlíček - Profil | Po 25.3.2013 19:56:17

                              Mě nemíchá krmení, ale dělá kukly :-)), ovšem už to je vnouček

                                Lauri - Profil | Po 25.3.2013 14:05:27

                                gigs >> máš štěstí, že jdu zrovna kolem aha a co chceš srovnávat když jsou oba pruty stejně dlouhé?

                                  jaka - Profil | Ne 24.3.2013 11:04:01

                                  HP >> No popravdě, ještě má pár much. Zatím ulejvá krmení na ouklejovou konzistenci, největší kameny pak zmizí prolitím přes košík v pozadí :-)

                                    HP - Profil | Ne 24.3.2013 10:20:28

                                    jaka >> to sítem berete až doma? :-)

                                      Hanza3 - Profil | Ne 24.3.2013 9:12:57

                                      Taky jednu mám,mohu doporučit

                                        jaka - Profil | So 23.3.2013 21:22:38

                                        Nechce někdo ze závodníků novou míchačku na krmení :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile