Plavaná

Rybkin - Profil | So 23.3.2013 17:03:28

Podzimek >> Neni zač

    Podzimek - Profil | So 23.3.2013 17:02:57

    Díky za tip, ted´to pročítám, celkem dost zajímavích příspěvků.

      Rybkin - Profil | So 23.3.2013 16:50:36

      Podzimek >> Napiš tam,je tam dost lidí co s pinem chytá

        Podzimek - Profil | So 23.3.2013 16:47:59

        Dík to mi nějak uniklo.

          Podzimek - Profil | So 23.3.2013 16:44:15

          Dobry den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo z vás nemá zkušenosti, s plavanou s centre pin navijákem? Přemýslím o koupi protože mě uchvátily videa na Youtube.

            sodík82 - Profil | So 23.3.2013 16:03:52

            hraji >> Ahoj Jiří, bohužel ne, chybějí finance a to tak, že úplně :-( takže jen nezávodní pohodička u vody :-)

              sodík82 - Profil | So 23.3.2013 16:01:21

              Louda >> ale neneee, v tom nikomu neradím, jen lezu a lezu :-)

                Louda - Profil | So 23.3.2013 14:57:41

                hraji >> možná při výrobě popletli blanky a na Catanu dali ty na vyšší třídu :-)

                  Louda - Profil | So 23.3.2013 14:55:55

                  Pavouk‌ >> duble mám jen od Semy jinak single

                    hraji - Profil | So 23.3.2013 14:55:08

                    Louda >> co je ale zajímavé, a je to asi dáno zcela jiným použitým blankem, boloňka Catana není vůbec špatná, ani těžká, ani měkká, rozhodně je důstojným konkurentem boloňkám jiných značek srovnatelné ceny, například od Mila.

                      Pavouk‌ - Profil | So 23.3.2013 14:53:48

                      Louda >> taky jich mam dost ale single a prechazim na double :)

                        Louda - Profil | So 23.3.2013 14:52:55

                        Pavouk‌ >> kdybych si měl teď v bazaru vybrat prut tak je to zrovna Artax
                        ale já mám odhozů dost koupil jsem od Semáků za 500 úplně nové a to se vyplatí :-)

                          hraji - Profil | So 23.3.2013 14:50:27

                          Louda >> ale to já taky vím, kam míří pavouk i ty Vašku. a nebylo to nic ani proti tobě ani proti pavoukovi. Sám mám prutů od Shmana víc než 10 ale matchku ne nižší řady než Speedmaster.

                            Pavouk‌ - Profil | So 23.3.2013 14:49:38

                            Louda >> než novou hadicu to radsi bazar a sensitiva nebo i ta awashima, to ze tam mam artaxe je nahoda a je mi tak nejak uplne jedno jestli se proda nebo ne.. navic tam jsou i dalsi pruty.

                              Louda - Profil | So 23.3.2013 14:47:08

                              hraji >> jenže já vím kam tím pavouk mířil a ne že jsem chtěl hanit prut nebo značku

                                hraji - Profil | So 23.3.2013 14:35:16

                                Louda >> no hele, já jsem sice fanda Shmna, ale Artax je srdeční záležitost a Catana se s ním srovnávat opravdu nedá.

                                  hraji - Profil | So 23.3.2013 14:34:24

                                  sodík82 >> Ahoj Pavle, no tak tebe jsem tu hodně dlouho neviděl. Připravuješ se na ligu?

                                    Louda - Profil | So 23.3.2013 14:15:09

                                    Pavouk‌ >> koukl bych se na nějaký Artax :-)

                                      Louda - Profil | So 23.3.2013 14:13:05

                                      sodík82 >> a já myslel že ty můžeš radit už jen jaké lano nebo skobu :-)

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile