Plavaná

NPavouk‌ - Profil | So 23.3.2013 12:14:48

pepeee >> mrkl bych v bazaru ;)

    Npepeee - Profil | So 23.3.2013 12:00:13

    peters >> teď jsem se díval na colmic, ale ta váha těch prutu je šílená

      Npeters - Profil | So 23.3.2013 11:51:10

      kup něco jinýho od nějaký plavačkařský firmy,tohle sou kravský ohony, vyber si v podobný cenový relaci nšco od Colmicu,Mila,Sensasu.

        Nsplávkař - Profil | So 23.3.2013 11:49:13

        pepeee >> já bych na tohle zadání použil lehký 3,9 4,2 m proutek a splávek do 1g .
        pokud ale trváš na svém, mohu Ti nabídnout 4,5 m Catanu co je léta v rohu skříně za velice slušný peníz...

          Nsodík82 - Profil | So 23.3.2013 11:46:11

          pepeee >> ani jednu...mrkni na jiné za ty peníze

            Npepeee - Profil | So 23.3.2013 11:35:16

            nemůžu se rozhodnout kterou matchku si vybrat, chytám většinou do 10 m na stojatých vodách, na spláveček tak to 5g. Pokud máte jiný návrh, tak se nebráním.
            450cm je podmínka.
            Shimano Catana CX 45F 450cm -
            http://www.parys.cz/rybarske-pruty-shimano-catana-c​x-match.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0

            Shimano Catana DX Match f - 450cm-
            http://www.parys.cz/shimano-catana-dx-match-f.php?_​ShopSearch%5BSearchType%5D=0


              Nboriak - Profil | Pá 22.3.2013 10:19:03

              Mato21 >> pozri do zoznamu miestnych revirov, ako pisali je toho dost, a rieka ma svoje čaro, v pripade nitry ako nad aj pod hydrocentralou, aj nižšie po krškanmi a dalej, štrkovisk je tiež dost, a v parku je jazero kde som ako sopliak nachytal hafo červeníc, nič sa neboj len smelo vyraziť k vode - za lepšieho počasia a prietoku)

                NFishky - Profil | Čt 21.3.2013 10:40:49

                Mato21 >> 60 km? ale notak, máš tam vod a vod a krásných a blíže a parádně zarybněných, ale tyhle informace se sem nepíšou, ono by to dobrotu vskutku nedělalo.

                  NLaky - Profil | Čt 21.3.2013 9:19:06

                  Mato21 >> Kolem Nitry máš hafo moc hezkejch jezer, kde se vylbneš dositosti. Nad řekou až opadne nemusíš moc dumat, pevnej splávek trocha krmení s živou a hlínou jednoduchá sestava a můžeš vyrazit...

                    NMato21 - Profil | St 20.3.2013 21:04:35

                    pani prestahoval som sa do Nitri a kedze som stale len chytal na jazerach potrebovl by som pomoct ako plavackovat na riekach neake zostavy sistemi kedy a ako co robit. feeder ma zabija milujem matchovat ale kedze rieku mam na skok a jazera 60 km :(

                      Ntomato - Profil | St 20.3.2013 21:02:08

                      PepaK >> ďakujem moc, mám aspoň prvý postreh... Ja mám ešte speedmastera v 4,5m verziu specimen. Preto hľadám niečo jemnejšie. tento vo verzii medium je do 20 gr, čo by mohlo byť i na pleskáča bielu rybku. Ešte taká otázka... Hádžeš dvojšvihom?

                        NPepaK - Profil | St 20.3.2013 17:43:23

                        Tomato: nejsem žádný zkušený lovec v plavané - v postatě odhoz pro zábavu. Mohu proto porovnávat pouze mezi dvěma pruty . Starý Colmic Marker, který je skutečně silný a kaprový prut a Sensasem.
                        Colmic mám ho v 4,5m a je dobrý, ale běžní cejni jdou z vody jak Rapala při přívlači.Násaďaci taky a to včetně tech větších porážkových. 60cm plus jsem s ním chytl na 16 kmen a 12 návazec a těch cílených 70 bych se na cisté vodě s 18 kmenem a 14(16)návazcem vůbec nebál. Žádná taklová plavka ale není do pařezů. Očkem mě chodí i zarážka od klouzáku. Prut je to festovní.
                        Sesnas je ve 4,5m je lehounký - možná,že je podstatně lehčí než srovnatelné pruty (v gramáži) ve 3,9m. Super rychlý a přesně s ním hážu, ale ne long. Nemám totiž takovou vodu a nebudu křičet, že je nej štestím koukat na 50m na splávek. Mám ho na řeku na s pevným splávkem a na lehké angličáky do 8-10g od Cralussa, když zastaví vodu a cejnkové rybníky. Je super,ale asi ho v jeho možnostech plně nevyužiju. Prostě se mě líbil. Jinak ho mám od podzimu. Dovezl mě ho brácha z Deu..

                          NFeroxhunter - Profil | St 20.3.2013 9:11:04

                          Zajda >> Naštěstí jsem měl ještě 2 bolo takže jsem už další nekupoval ale chybí mi holka.....ted mám 2 team italy, jsou to šestky, jedna měkčí a jedna tužší, střídám je dle nálady ale pokukuju po nějaké dobré lehké sedmičce....

                            NZajda - Profil | St 20.3.2013 8:47:39

                            Feroxhunter >> Hmmm, tak to vznikla pěkná díra v kešeni, co?:-(

                              NFeroxhunter - Profil | St 20.3.2013 8:45:46

                              Zajda >> Ujel :o))) byl jsem rád protože kdyby sesedl aby se omluvil a dost rychle nevytáhl peněženku v amoku bych ho umlátil.....

                                NZajda - Profil | St 20.3.2013 8:23:12

                                Feroxhunter >> Přežil? Ten cyklista...

                                  NFeroxhunter - Profil | St 20.3.2013 8:13:37

                                  brčkař >> Skvělý díky moc, konečně něco koupim, fakt jsem nikde nic neviděl, pomohl jsi mi, koupím si tedy 2 protože mám ještě sedmičku od mila ale taky s krátkym stromečkem.....

                                  PS Ta antareska je fakt luxusní, kdysi jsem s ní taky chytával než mi jí přejel cyklista

                                    Nbrčkař - Profil | Út 19.3.2013 19:50:17

                                    Feroxhunter >> Přesně tak, pokud máš u své boloňky díly do sebe zasunuté asi jako já u té modré, kup si tenhle kryt ( SBS pro boloňské pruty velikost 2). Pasuje krásně, nikde nic nechybí, ani nepřebývá. Já mám tutéž krytku ještě na 7m bolo (shimano speedmaster), a pasuje taky.

                                      NFeroxhunter - Profil | Út 19.3.2013 14:47:29

                                      brčkař >> Pak mám tedy krátký stromeček tedy bych měl zakoupit SBS pro boloňské pruty velikost 2, za 89,- Kč je tak?

                                      Díky moc kolego, ještě zkontroluji sedmičku co mám na pajky od Mila a objednám to :o)

                                      PS. Krásný klacky poslouchej

                                        Nbrčkař - Profil | Út 19.3.2013 14:05:59

                                        tomato >> Jsou to všechno skvělé hůlky. Mám je v 6 i 7m - řadu AX, i tu předchozí (starší) bez přídomku. Trochu na nich ujíždím.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile