Plavaná

Ntomato - Profil | Út 19.3.2013 13:52:33

brčkař >> Mal som česť používať tento prút 2 sezóny a musím uznať, že je to proste bomba. Mal som ho tiež v 6m verzii - teda aspoň to vyzerá, že aj tvoj je. Mal som naň odchytané 60-tky kapre z riek a pritom to bola myslím TE-4 verzia, takže dosť jemná.
Normálne mi skoro slzy vyhŕkli, keď som ju na tej fotke zbadal :)
Potom som ju vymenil za 7m speedmaster. Tiež neľutujem. Ale 6tka sedela v ruke lepšie. Tu je už cítiť páku...

    Ntomato - Profil | Út 19.3.2013 13:49:42

    PepaK >> Pepo, ako dlho máš tento prút? Ja som poškuloval po ňom tiež, no nechcem vyslovene kaprák. chcel som niečo na diaľku na jemnejšie chytanie. Keďže tento je do 20 gr, tak by asi mohol byť. Len tie tvoje 70-ky kapre mi tomu nenasvedčujú :/

      Nbrčkař - Profil | Út 19.3.2013 13:48:39

      tomato >> Jo, patřím k těm několika šťastlivcům ;-)

        Nbrčkař - Profil | Út 19.3.2013 13:47:04

        Feroxhunter >> Jen nepatrná oprava. Ta červená boloňka na fotce má 7 m, ale to na věci nic nemění. Kdyžtak si odmysli jedno čko.

          Ntomato - Profil | Út 19.3.2013 13:45:26

          brčkař >> To máš Antaresku???

            Nbrčkař - Profil | Út 19.3.2013 13:33:23

            Feroxhunter >> Tuhle velikost mám taky, ale je pro mě nepoužitelná: krytka příliš dlouhá, velká. Typy a velikosti co jsem uvedl níž, jsem teď nafotil. Delší a kratší "stromeček" by tam měl být dobře vidět. Obě focené bolo jsou 6m (značku nemá cenu řešit).

              NFeroxhunter - Profil | Út 19.3.2013 10:39:52

              brčkař >> Líbí se mi toto:

              http://www.shoprybar.cz/index.php?route=product/pro​duct&path=64&product_id=1075

              Ale asi to bude moc velké....

                NFeroxhunter - Profil | Út 19.3.2013 10:38:42

                brčkař >> Jo jo mám trabucco TEAM ITALY 6 metrů, jen nevím jakej mám stromeček, já to snad večer vyfotím a vrznu to sem at to vidíš :o)

                  NFeroxhunter - Profil | Út 19.3.2013 10:37:48

                  MiPo >> Díky moc za tip, vypadají dobře!

                    Nbrčkař - Profil | Út 19.3.2013 10:22:39

                    Feroxhunter >> Na e-shopu - odkaz viz MiPo - jsem si krytky dokupoval již několikrát. Od firmy Stonfo jsou (podle mě) bezkonkurenčně nejlepší. Máš-li bolo 6m, doporučuju tyhle typy a velikosti. Pro delší "stromeček" zasunut.dílů s očky: SBS pro surfové pruty velikost 1, za 99,-Kč. Pro kratší "stromeček" zasunut.dílů s očky: SBS pro boloňské pruty velikost 2, za 89,- Kč. Mám to vyzkoušené na vícero boloňkách 6 a 7m dlouhých.

                      NDr. Mundy - Profil | Út 19.3.2013 10:19:02

                      Mám doma jeden nevyužitý, rok starý Sensas Power Match 420 medium, za 1600,- pošlu do světa...

                        NFeroxhunter - Profil | Út 19.3.2013 8:52:28

                        Zdar hoši,

                        poradil by mi někdo kde sehnat kvalitní vrchní krytku na bonězku? Mám dvě šestky, na jedné mám super kryt z bolo trabucco sygnum 6mt (štiková bolo) ale druhé je bez krytu a bojim se o špičku..

                        Díky za jakýkoliv tip, všude se prodávají jen ty krátké plastové šitky na teleskopy :o(

                          NRade - Profil | Út 19.3.2013 6:22:24

                          gigs >> mám sensas a velká spokojenost, kdyby byla možnost, koupil bych si ještě jeden. Mivardi nemám,tak nemůžu srovnávat.

                            NBernard - Profil | Po 18.3.2013 21:37:41

                            gigs >> Sensas power match medium 4,5m mám a za ty peníze velmi slušný prut. Měl jsem i to Mivardi ve 4,8m a šel pryč po prvním chytání. Ve 4,5m třeba tak hroznej nebude, ale moc tomu nevěřím.

                              NPepaK - Profil | Po 18.3.2013 19:50:43

                              Mám 4,5m coruche spec. bloodworm medium a super. 30 gramu je na long range a 70cm kapry.

                                Ngigs - Profil | Po 18.3.2013 19:16:05

                                mohl by mi někdo, kdo měl tu možnost vyzkoušet pruty sensas power match medium 4,5 a prut mivardi prima divisione 4,5 (10-30g), napsat malé srovnání. první jmenovaný mám v 3,9 a jsem spokojen. 4,5ku už ale nejspíš neseženu, tak uvažuji o této alternativě.dík

                                  NLouda - Profil | Po 18.3.2013 9:54:18

                                  Pavouk‌ >> jedu na Járek protože nás pojede dost jel bych raději na Milo ale to bych jel sám a na to nemám sponzora

                                    NPavouk‌ - Profil | Po 18.3.2013 9:42:16

                                    Louda >> nezapomeň ze za týden si dáme repete

                                      NLouda - Profil | Po 18.3.2013 9:34:01

                                      karel.datel >> přihláška odeslána a potvrzeno přihlášení ještě ubytování a je to

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile