Plavaná

Louda - Profil | Po 18.3.2013 9:00:13

karel.datel >> už na to jdu

    karel.datel - Profil | Ne 17.3.2013 21:54:14

    Járek už visí, hlaste se.

      Pavouk‌ - Profil | So 16.3.2013 20:32:39

      Louda >> hlavně na to nezapomeň na jarku :)

        Louda - Profil | So 16.3.2013 20:29:12

        Pavouk‌ >> neměl příště se polepším

          Pavouk‌ - Profil | So 16.3.2013 20:26:58

          Louda >> tys nemel okounovy krmení? Chyba!

            Louda - Profil | So 16.3.2013 20:24:59

            Pavouk‌ >> zaučoval jsem nového rouraře a i ten mně přechytal o jednoho okouna :-) asi byl okouní den

              Pavouk‌ - Profil | So 16.3.2013 20:21:38

              Louda >> já dnes jednoho okouna za dvě hodiny mavani s bolo.. Hrozně tě přejedu :))

                Louda - Profil | So 16.3.2013 20:15:11

                Pavouk‌ >> mám natrénováno na Járek
                dnes ani potah ani vycuclé červy prostě nic

                  Pavouk‌ - Profil | So 16.3.2013 20:11:21

                  Zajda >> taky na ni dojde :)

                    Zajda - Profil | So 16.3.2013 19:53:57

                    Pavouk‌ >> Jenom si čtu - nemám proč monitorovat. Jo kdybys mi plenil Béčko, to by mě štvalo...

                      Pavouk‌ - Profil | So 16.3.2013 19:52:34

                      Zajda >> monitooore :)

                        Zajda - Profil | So 16.3.2013 19:51:29

                        MiPo >> V Dyji 11? Tam prý nejsou ryby - aspoň Pavouk to tvrdí. I když dneska prý něco pro kocoura přemohl..:-)

                          MiPo - Profil | So 16.3.2013 19:48:23

                          Zajda >> no asi chce chytit kapře ne :-)))))

                            Zajda - Profil | So 16.3.2013 19:31:51

                            TarzanCZ >> A proč v tuto dobu chytáš na kukuřici? Ten rohlík bych ještě pochopil...

                              TarzanCZ - Profil | So 16.3.2013 19:29:39

                              Tak jsem to dneska prubnul, kupodivu průtok v normálu a počasí krásné. Jen ty ryby nějak nespolupracovaly :)

                                marmyš - Profil | Pá 15.3.2013 19:31:41

                                TarzanCZ >> Měl jsi chodit před týdnem,sice braní nic moc,ale bylo pěkně.A ta velká voda tomu taky nepřidá.

                                  TarzanCZ - Profil | Pá 15.3.2013 18:39:07

                                  marmyš >> No hlavně aby trochu přestalo foukat, dneska byly vlny jak na moři. Podle počasí by se mělo zítra trochu vyčasit a i teploty by mohly jít nad nulu. 4 měsíce jsem nechytal, už se na to třepu :)

                                    marmyš - Profil | Pá 15.3.2013 18:16:03

                                    TarzanCZ >> Tak to vypadá,že nám do víkendu klesne kdeco,ale hladina na Dyji to nebude:-)

                                      marmyš - Profil | St 13.3.2013 23:48:05

                                      TarzanCZ >> Jsem byl dnes v Tasovicích a ani klep. Mám strach,že ta voda ještě chvilku poteče.

                                        TarzanCZ - Profil | St 13.3.2013 21:23:15

                                        hraji >> Díky za odpověď, no uvidíme jak bude pouštět vranov. Jestli to takhle povalí, tak stejně nemá cenu brát si prut k vodě.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile