Plavaná

hraji - Profil | St 13.3.2013 21:15:45

TarzanCZ >> u vás na D11 můžeš jít v podstatě kam chceš, nad jez, pod jez, pod druhý jez nad třetí jez, ryb je tam tak málo, že chytit nějakou bude jako výhra v loterii.
Když to hodně teče, hledej místa kolem břehu, kde se proud zklidňuje, nebo je tam vracák, tišina.
Nechytej v tom proudu zbytečně lehkou sestavu, nedostala aby se vůbec ke dnu.

    TarzanCZ - Profil | St 13.3.2013 21:11:04

    Zdar chlapi, kam teď na plavačku na řece? Nad jez, nebo pod? Jsem vláčkař, ale nemůžu se dočkat začátku sezóny, tak jsem se rozhodl zkusit plavanou. Pokud si dobře pamatuju, tak jsem chytal na plavačku naposled v rybářském kroužku a to už je nějakej pátek :) Nemám s tím moc zkušenosti, tak budu rád za každou radu. U nás na D11 sice teď teče 20 kubíků, ale snad to do víkendu klesne...

      Petr64 - Profil | St 13.3.2013 12:47:59

      hraji >> Na S6 a taky na S1.
      Dal sem pro jistotu na pár kousků torpilky a na další řetízky.Aspoň je nachystáno.

        Petr64 - Profil | St 13.3.2013 12:45:42

        splávkař >> Pozdě.Byl sem ladit a je hotovo.:o)

          Pavouk‌ - Profil | St 13.3.2013 9:40:55

          hraji >> D11 :)

            hraji - Profil | St 13.3.2013 9:29:09

            Petr64 >> nevím sice přesně kam se chystáš na metr hlubokou vodu, souvisle proudící, ale dal bych rozhodně torpilku.

              splávkař - Profil | St 13.3.2013 9:17:54

              Petr64 >> A není jednodnoduší ,,zvážit,, splávek, nasypat na váhu olovo,pěkně si to uspořádat a pak to jen nacvakat?

                Petr64 - Profil | St 13.3.2013 8:50:56

                lobotomie (fanik) >> OK.Mám jich už pár nadělanejch bez zátěže,tak to půjdu vyladit k vodě.

                  lobotomie (fanik) - Profil | St 13.3.2013 8:48:36

                  Petr64 >> jestli je to skutečně max kolem toho 1m, tak raději broky... podle splávku, třeba k forpasu 2x0,1 a nad 4x0,2. Dají se k sobě srazit jako torpilka když je potřeba (torpilu nedáš do řetizku)

                    Petr64 - Profil | St 13.3.2013 8:19:15

                    splávkař >> Hmm.Je tam to i to a plno dalších.Budu improvizovat.

                      splávkař - Profil | St 13.3.2013 8:16:49

                      Petr64 >> Tak tady to nebude vůbec černobílý....., na cejna by tam patřila torpila, na plotici řetízek a pak je dalších 33 pro a proti.

                        Petr64 - Profil | St 13.3.2013 8:12:32

                        Tak si sedím doma a chystám ještě nějaký kostřičky.Na souvisle proudící cca 1m hlubokou vodu je lepší torpilka,nebo řetízek z bročků?

                          Martin St. - Profil | St 13.3.2013 7:21:20

                          Jsou nějaký ryby na Loučné?

                            Petr64 - Profil | St 13.3.2013 6:15:10

                            Fanu >> Jestli myslíš Opatovice,tak je.

                              Fanu - Profil | St 13.3.2013 5:54:00

                              Dobrý den kcisenanězeptat je opavicích štika obecná

                                Juraj - Profil | Út 12.3.2013 21:05:52

                                lobotomie (fanik) >> Hořelo. Měl jsem zrovna řeč s obchoďákem, co vozí Hayabussu a za Krista si nemohl vzpomenou, jak se menujou ty super háčky. Tuším, že h.s.d.e., ale číslo nevím :-(. Ale jinak v pohodě. :-)

                                  lobotomie (fanik) - Profil | Út 12.3.2013 20:46:51

                                  Juraj >> bavím... akorát si volal když se to nehodilo, tak jsem tě vytípnul a později jsem ti zapomněl zavolat... ;)
                                  asi to tak nehořelo když už jsi pak nevolal =)

                                    Juraj - Profil | Út 12.3.2013 18:34:17

                                    lobotomie (fanik) >> Ty se se mnou nebavíš?

                                      Fanu - Profil | Út 12.3.2013 16:40:16

                                      MrKos >>
                                      Díky moc budem s tebou počítat Fana má velkou radost




                                        MrKos - Profil | Út 12.3.2013 11:03:17

                                        Fanu >> klidně vezmu, ale teď v té zimě je chytání poměrně těžké a člověk je rád za každou plotičku - často jich je jen několik za dvě hodiny... zrovna pod tím splavem toho moc nechytíte a na plavačku skoro nic (je potřeba to tam dobře vodit v poslední třetině od břehu a na to mít prut minimálně 7m aby to vedení za něco stálo) ...

                                        předpokládám že pro takový lov nemá ani potřebné vybavení a je to potom většinou bez záběru... s fíídrem by něco vykoledovat mohl, ale asi taky žádnej zázrak... zkuste to nad tím splavem u toho obloukového mostu - tam se dá i v zimě něco vydolovat

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile