Plavaná

Louda - Profil | Pá 5.10.2012 12:25:45

hraji >> dá se to uvařit i z jiného materiálu :-)

    hraji - Profil | Pá 5.10.2012 12:24:35

    Louda >> to jo, to by museli na Kubě zasadit o dvě plantáže cukrové třtiny navíc.

      Louda - Profil | Pá 5.10.2012 12:14:32

      hraji >> že by jsme udělali zimní sraz plavačkářů u Kadla ? kujva to by byl mazec :-)

        HP - Profil | Pá 5.10.2012 11:25:40

        lobotomie (fanik) >> Vše nej ke včerejšímu svatku.

          lobotomie (fanik) - Profil | Pá 5.10.2012 1:25:54

          Martin M. >> já na to chytal úspěšně na svratce pod železnákem - sbíral jsem to tam přímo z toho jezu

            dandydm - Profil | Čt 4.10.2012 22:17:10

            hraji >> To je oční demence, to mám taky. Prý z LCD monitoru.

              hraji - Profil | Čt 4.10.2012 21:58:22

              karel.datel >> Karle, možná by to spravilo slušné osvětlení. A potřebu brejlí nezpochybňuji, ale to budeš musel k felčarovi aby tě poslal na oční

                karel.datel - Profil | Čt 4.10.2012 21:53:47

                hraji >> Problém je jinde 1. lenost, 2. světelné podmínky, protože bývalé pracoviště bylo nasvícené jako operační sál, 3. už bych asi potřeboval brejle, venkoncem je mi 45.

                  karel.datel - Profil | Čt 4.10.2012 21:50:55

                  hraji >> Dneska jsem posbíral všechno, co snese vyprat na 60. Z jedné židle jsem stáhnul triko a koukám na to, že je celé pancéřované ouklejovinou a doteklo mi, že jsem ho tam nechal, abych neprasil nic dalšího při tréningu, ale k tomu dalšímu tréningu už nedošlo.

                    hraji - Profil | Čt 4.10.2012 21:48:52

                    karel.datel >> hele když slíbíš na holý pupek, že vytopíš tu svoji jeskyni aspoň na 18 stupňů, klidně v zimě přijedu na víkend a něco navážeme.

                      karel.datel - Profil | Čt 4.10.2012 21:46:58

                      Bernard >> Jen blbni :-) tenhle víkend mě čeká kuchyň v Lukách, dneska rychlej telefon - dlažba v sousední vsi, pak Praha. Předsevzal jsem si, že všechno seřežu a znova navážu (sestavy a návazce), ale s takovouhle budu rád, že mám staré zásoby.

                        hraji - Profil | Čt 4.10.2012 21:45:18

                        karel.datel >> jak má polotmavé, je to dobrá hospoda. A ty oukleje by na jídelním lístku určitě být mohly.

                          karel.datel - Profil | Čt 4.10.2012 21:43:13

                          hraji >> Předevčírem byla polotmavá třináctka i vprostřed tejdne, nevídáno, neslýcháno, on se ten policejní rentiér (a syn našeho hospodáře) snad naučí tu hospodu vést). Povedl se mu krásný tah, že vyhnal Jirku (osoba, která onehdá chtěla střílet i když sotva stál na nohou) tím, že mu vypnul hrací bednu. byl sice veselej nejen příjmením, ale bylo ho víc než dost.

                            hraji - Profil | Čt 4.10.2012 21:36:02

                            Bernard >> no snad to bude mít pozitivní vliv na jeho techniku lovu, určitě to bude lepší než ty obkladačské grify, která na cejny v mělníku neplatily. A K Vikingovi zajdeme na oukleje a na postřižinské

                              Bernard - Profil | Čt 4.10.2012 21:33:38

                              hraji >> Příští sezónu bude U Vikinga nové specialita. Karel kromě koupelen bude i hlavním dodavatelem ouklejí do místní putyky :-)

                                karel.datel - Profil | Čt 4.10.2012 21:33:02

                                hraji >> Těch je v Labi taková biomasa, že to přesahuje mojí fantazii, že bych je vychytal. Leda, že by nasypali dravce, ale ti jsou tak pitomí, že je další dravci rychle vybagrují.

                                  hraji - Profil | Čt 4.10.2012 21:31:08

                                  karel.datel >> doufám, že než se dostanu zase do Nymburka, budou kromě trumanů nedostatkové i oukleje ;-)

                                    karel.datel - Profil | Čt 4.10.2012 21:30:53

                                    Pavouk‌ >> Hlavičky jsou moc kostnatý a způsobují mi překyselení žaludku. Ulamuju je.

                                      Bernard - Profil | Čt 4.10.2012 21:29:52

                                      karel.datel >> Nezbyly ti nějaké na ochutnání? Zítra jedu kolem Nymburka :-)

                                        karel.datel - Profil | Čt 4.10.2012 21:29:41

                                        hraji >> Dobrý byly :-))

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile