Plavaná

NLouda - Profil | So 6.10.2012 21:07:19

Zajda >> sem si také všiml :-)

    NZajda - Profil | So 6.10.2012 21:05:25

    Louda >> Moc hezká maminka s tím "hasičákem"..:-)

      NLouda - Profil | Pá 5.10.2012 16:03:58

      hraji >> hele já u vás byl nedávno a brblal jsem ? a na slzy by došlo máme tu noclehárny :-)

        Nhraji - Profil | Pá 5.10.2012 15:51:32

        Louda >> jo kousek, se zajížďkou ke Karlovi, to by bylo na celý den a ještě bych si ani nemohl dát Fidelovy slzy

          NLouda - Profil | Pá 5.10.2012 15:50:01

          hraji >> tak přijeď máš to kousek a cestou naber Karla :-)

            Nhraji - Profil | Pá 5.10.2012 15:48:40

            Louda >> taky bych potřeboval nějaký dětský krajský přebor, abych se přiučil

              NLouda - Profil | Pá 5.10.2012 15:46:19

              hraji >> budu budu neboj

                Nhraji - Profil | Pá 5.10.2012 15:44:39

                Louda >> tak se dobře dívej, ať se něco přiučíš

                  NLouda - Profil | Pá 5.10.2012 15:43:27

                  hraji >> zítra jdu na kraják do Plzně děti mně ukáží jak mám příští týden chytat náš kraják

                    Nsplávkař - Profil | Pá 5.10.2012 15:43:23

                    hraji >> ani nevím, jak se to tam jmenuje, VČ- někde mezi Jaroměří,Dvorem a Upicí

                      Nhraji - Profil | Pá 5.10.2012 15:39:20

                      Radši napiště, kam jdete zítra na krajáky?

                        Nhraji - Profil | Pá 5.10.2012 15:38:58

                        Louda >> ale z brambor se tloustne, dokonce i čuníci po nich přibírají ... ;-)

                          NLouda - Profil | Pá 5.10.2012 15:37:45

                          hraji >> jó brambor je brambor z toho se neslepne :-)

                            NKóĎA - Profil | Pá 5.10.2012 14:25:57

                            hraji >> ta rána by ale musela přijít před nějakými deseti lety. No na druhou stranu Boží mlýny melou...

                              Nhraji - Profil | Pá 5.10.2012 14:16:11

                              KóĎA >> až tak svatokrádežný název jste vymysleli? No to je skandální, proto ta metanolová rána

                                NKóĎA - Profil | Pá 5.10.2012 14:14:40

                                hraji >> pozor, my jsme tomu říkali Boží olej :-)

                                  Nhraji - Profil | Pá 5.10.2012 14:13:06

                                  KóĎA >> fuj, vy božkovští rodáci neznáte nic lepšího než bramborový líh ;-)

                                    NKóĎA - Profil | Pá 5.10.2012 13:51:59

                                    bramborový nektar :-)))

                                      Nhraji - Profil | Pá 5.10.2012 12:37:48

                                      Louda >> z jiného materiálu to není to pravé třtinové.

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile