Plavaná

NPavouk‌ - Profil | Čt 4.10.2012 21:14:02

karel.datel >> ukusujes jim hlavicky? :)

    Nvokounek - Profil | Čt 4.10.2012 21:10:00

    karel.datel >> krásne zátišie ;) šmudla007 by ti mohol závidieť :))

      Nhraji - Profil | Čt 4.10.2012 21:06:21

      karel.datel >> hezky ty Karle, doufám že chutnaly

        Nkarel.datel - Profil | Čt 4.10.2012 20:54:21

        Tréning lovu ouklejí má svůj půvab.

          Nraušík - Profil | Čt 4.10.2012 20:26:44

          nevite jak je natom labe 4-5 s vodou?

            Nstandas - Profil | Čt 4.10.2012 18:24:05

            Martin M. >> a nebo nastřeluje. Kostňáky :-)))))

              Nflekos - Profil | Čt 4.10.2012 15:20:39

              michec >> Taaaaaaaaaaak.

                Nmichec - Profil | Čt 4.10.2012 15:19:34

                flekos >> :))) Tak hlavně že už budeš mít čistý svědomí :))

                  Nflekos - Profil | Čt 4.10.2012 13:34:39

                  michec >> A zitra mame v Kaprunu stammtisch- takove poseseni nas tady rybaru, kteri nejsou selekt,ale bavi je chytat celou škalou sportovni rybariny. Tak se ozeru a pujdu s pravdou ven , jen zmenim datum toho ohyzdneho činu ,abych mel na jaro zase perfektni muchy. Jsem hazl.

                    Nmichec - Profil | Čt 4.10.2012 13:19:35

                    flekos >> To ti teda povim. Tohle cloveka i zamrzi vuci te druhe osobe! Ale taky jsem uz parkrat slysel ze se to stalo. :-) Me teda zatim nastesti ne-e.

                      Nflekos - Profil | Čt 4.10.2012 13:13:05

                      michec >> Ty covece to se me stalo na jare na hornim Sallzachu a to kamarad specialista , celou zimu ty musky vazal jenom pro mne a na to obdobi a tu vodu a nic za to nechtel. Ja se bal priznat co se stalo, tak jsem celou sezonu lhal jak kdyz tiskne. hnusny trapas.

                        Nmichec - Profil | Čt 4.10.2012 11:34:34

                        Martin M. >> ono se i dobre zakrmuje kdyz mas v krabicce s muskama bordel, a suchy muchy se ti vysypou do vody. To je potom sber :-)

                          NMartin M. - Profil | Čt 4.10.2012 10:53:06

                          paia >> pokrokovy muskar zakrmuje na stojate vode pstruzimi granulemi :-)

                            Npaia - Profil | Čt 4.10.2012 8:40:24

                            Martin M. >> to mi připomíná, když jsem byl jednou vláčet s kámošem a měl jsem s sebou krabičku červů, když jsem pak nasadil marmyšku, tak jsem si pěkně zakrmil a chytal... kámoš říkal, že jsem asi první vláčkař, co zakrmuje. ;o)

                              NLouda - Profil | St 3.10.2012 22:03:53

                              karel.datel >> pán nám to balí opravdu pečlivě do několika pytlů ale i tak dokáží nemožné

                                NLouda - Profil | St 3.10.2012 22:02:49

                                hraji >> 44,5 litrů ? to by byla fakt prdel........

                                  Nkarel.datel - Profil | St 3.10.2012 22:02:17

                                  Louda >> Zkušení odesílatelé karton s červama objedou lepící páskou přes všechny spoje, aby potvory neutekly, když už se jim podaří utéct z pytlíku.

                                    NLouda - Profil | St 3.10.2012 22:01:32

                                    karel.datel >> jo pošlu je ale dobře je pojistím už mně promrda.... celí prut

                                      Nhraji - Profil | St 3.10.2012 22:01:08

                                      Louda >> no tak to by byla fakt sranda, kdyby jim někde prchlo pár litránků červů. Nejlépe někde v depu.

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile