Plavaná

NLouda - Profil | St 3.10.2012 21:58:59

hraji >> prdel by byla kdyby se jim to ještě roztrhlo :-) což bylo u PPL úplně normální

    Nkarel.datel - Profil | St 3.10.2012 21:57:40

    Louda >> Topsety sem, překonal jsem krizi, měl jsem chvilku, kdy jsem to hafo materiálu, které jsem kdysi z neznalosti nakoupil, chtěl věnovat místnímu modelářskému klubu a na bastlení se..., ale už jsem zase v pohodě. Jednou mi šly splávky ČP tři neděle, strach by mi nedovolil půjčit jim pískomila.

      Nhraji - Profil | St 3.10.2012 21:56:25

      Louda >> Česká pošta od pondělí doručuje noviny. Takže jsem je od pondělí ještě ani jednou neměl v pořádku ráno ve schránce. Kdo by se obtěžoval s nějakým balíkem červů

        NLouda - Profil | St 3.10.2012 21:54:46

        hraji >> jezdilo to v pohodě jen dnes to pos..... ale co
        pán poslal dnes novou várku tu starou nepřijmeme a oni mu to zaplatí nebylo to prý poprvé

          Nkarel.datel - Profil | St 3.10.2012 21:53:57

          hraji >> To je zřejmě ten úvahový vzorec, který je příčinou konjuktury posledního kvartálu.

            Nhraji - Profil | St 3.10.2012 21:52:18

            Louda >> Karel ne, Karel zahudruje a půjde pro vercajk

              Nhraji - Profil | St 3.10.2012 21:51:47

              Louda >> a ty jsi odvážný chlapec svěřit živou ČP. No ještě že ti dneska nemohli doručit červy již spařené, i když teplo celkem bylo.

                NLouda - Profil | St 3.10.2012 21:51:37

                hraji >> nebo jim namaluje kulisy :-)

                  Nhraji - Profil | St 3.10.2012 21:50:32

                  karel.datel >> Karle, do konce roku je daleko, počkej až někdo přijde 22. prosince, že chce do Jéžiška pro mamču obložit koupelnu. Nasadíš vánoční přirážku a pojedeš ještě 24. ve čtyři odpoledne jak ukrajinský kopáč.

                    NLouda - Profil | St 3.10.2012 21:50:29

                    karel.datel >> já mám rozkopané topsety příští víkend je kraják a pak letí k tobě doufám že dorazí ne jako dnes živá která jezdila s českou poštou po republice :-)

                      Nkarel.datel - Profil | St 3.10.2012 21:47:54

                      hraji >> Chudáka dělníka, ale takhle to je každý rok, a bude hůř nebo líp, jak se to vezme. Hodně lidí na konci roku takhle blbne, že si rozkope koupelnu.

                        Nhraji - Profil | St 3.10.2012 21:30:34

                        karel.datel >> rozumím, chudáka rentiéra by sedřeli.

                          Nkarel.datel - Profil | St 3.10.2012 20:08:10

                          hraji >> Dneska jsem dodělal jednu koupelnu a v sobotu nastupuju jinam na kuchyň. Mezi tím látám zlomeniny, dneska se mi jedna oprava obzvláště povedla, ale nejde mi sundat z maranelovýho kapráku :-) Zbrojím, abych měl peníz na další sezónu.

                            NLouda - Profil | St 3.10.2012 17:31:10

                            hraji >> asi trénuje :-)

                              Nhraji - Profil | St 3.10.2012 14:58:29

                              karel.datel >> tak co Karle, už jsi si odpočinul od té dřiny s boloňkou a chystáš zbraně na KP?

                                Nmichec - Profil | St 3.10.2012 7:33:30

                                hraji >> Diky za vysvetleni :-) ikdyz to zrovna na chlubeni neni, se slovenstinou mam obcas problem.

                                  Nhraji - Profil | St 3.10.2012 7:21:41

                                  michec >> mútiť je kalit, mútna voda je kalná voda. Finta se zakalením vody v toku se používá při lovu z vody (brodění) poměrně často a úspěšně.

                                    Nvokounek - Profil | Út 2.10.2012 23:34:19

                                    Martin M. >> moc dík mám velkú radosť celú zimu som sa na ne chystal a nakoniec som ju chytil v lete na prívlač :)

                                      NMartin M. - Profil | Út 2.10.2012 23:32:08

                                      vokounek >> je to ostroretka, zrejme z hluboke nebo kalne vody, podle toho, jak je vybledla.

                                        Nmichec - Profil | Út 2.10.2012 23:13:24

                                        Martin M. >> Jo taaak. Pokud mi vše selže jako jednu z možností to určitě vyzkouším.
                                        :))) Živím krmítkem, to je dobrý :))
                                        Díky za radu.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile