Plavaná

Nmichec - Profil | Út 2.10.2012 23:09:46

vokounek >> Aha :) Někde jsem četl že muškaři tomu říkají bagr :)))

    NMartin M. - Profil | Út 2.10.2012 23:09:30

    michec >> ja jsem tak chytal jen parkrat v Brne na rece - snazil jsem se z kamene odtrhnout takove to blaticko (rasy pokryte bahnem, ktere stejne odtece jak se toho dotknes), aby zustal co nejdelsi kus, to jsem smotal do rulicky a propichl hackem. Chytl jsem jen nejake male tlouste, takze jsem spise teoretik :-) A jednou jsem byl i barbar, kdyz jsem muskarum popisoval, jak si maji do kapsy u vesty vysypat pul litru masnaku, ze budou zivym krmitkem a bude se jim lepe nymfovat pod nohama :-)

      Nvokounek - Profil | Út 2.10.2012 23:08:22

      michec >> ano čeril :)

        Nmichec - Profil | Út 2.10.2012 23:06:52

        vokounek >> Ahoj, omlouvám se, ale prosím tě slovo mútil znamená čeřil nebo něco podobného? :))
        Chystám se jít do míst kde zrovna peřeje přechází v klidnější vodu. Pravidelně se je tam při muškaření vidím obracet v proudu a jsem z toho nemocnej. Nedokážu se potom na nic soustředit a jen pozoruji ostroretky. Chci si to vykonpenzovat alespoň s plavačkou :))
        Díky

          Nvokounek - Profil | Út 2.10.2012 23:05:45

          Martin M. >> :) prosím neni toto náhodou ona? niesom si istý inak by to bola moja prvá v živote..

          p.s.: ospravedlňujem sa domácim že nebola na plávanú ale zas bola na Dunaji :)

            NMartin M. - Profil | Út 2.10.2012 23:03:32

            vokounek >> to neres, na Dunaji v 15m hloubce s plavackou stejne moc nepochodis :-)

              Nvokounek - Profil | Út 2.10.2012 23:00:46

              michec >> ja som čítal o tých riasách ale fakt to odomňa ber len ako sprostredkovanú info že rybár zmútil trochu vodu nad zplavom (jezom) pričom tým uvolnil riasy žijúce na zlome a potom chytal na kúsok rias. vraj odpozoroval že keď nemútil tak zábery ustali. inak tiež by som to s nimi velmi rád skúsil len neviem ako budem mútiť dunaj :)

                Nmichec - Profil | Út 2.10.2012 22:58:09

                Martin M. >> Vidíš, kroupy mě vůbec nenapadli. A že jako malej jsem se snima nachytal :)) A jak lze chytat na řasy? :)
                Díky.

                  Nmichec - Profil | Út 2.10.2012 22:56:35

                  Zajda >> To mi nevadí, já si právě s pečivem nebyl vůbec jistý, nikde sem nic o tom nečetl :)) Ale určitě to vyzkouším, díky!

                    NMartin M. - Profil | Út 2.10.2012 22:54:52

                    michec >> zkus pecivo, kroupy nebo rasy. Kukurice je dost velka, ale take jsem si s ni obcas ostroretky zachytal - teda spise na feeder :)

                      NZajda - Profil | Út 2.10.2012 22:54:35

                      michec >> Cárek rohlíku a máš ju tam...Budeš sice častěji nahazovat, ale rozhodně se ti to vyplatí...

                        Nmichec - Profil | Út 2.10.2012 22:50:03

                        Zdravím. Kuci, poraďte prosím. Chci se vydat na lov ostroretek, s touto rybou moc zkušeností nemám, vetšinou jsem tuto rybu chytil na třpytku ale to si myslím že spíše náhodně. Na muchu se mi sice taky parkrát podařila, ale to je vše. Teď bych se ji chtěl jít pokusit chytnou na plavajdu. Problém je v tom že řeka je pstruhová voda a tudíž nesmím použít živou nástrahu. První co mě napadla je dát na háček jedno zrnko kukuřice, ale potom co jsem shlédl videa zde na mrku mám strach aby to na její tlamku nebylo moc velké sousto. Nemá tedy někdo prosím zkušenost s lovem ostroretky bez živé nástrahy? Předem díky.

                          NLouda - Profil | Po 1.10.2012 21:01:54

                          Molek >> už to tak vypadá

                            NMolek - Profil | Po 1.10.2012 20:07:38

                            To maš pravdu i ja se zatim bojim o nas ikdyž se muže stat znas juniorteam

                              NLouda - Profil | Po 1.10.2012 14:21:33

                              kaprrr >> provokatére :-)
                              jsem na to zvědavý kolik příští rok nastoupí družstev

                                Nkaprrr - Profil | Po 1.10.2012 13:34:46

                                Louda >> Neboj, příští rok už zase ve SPLZNI budeš dělat samé jedničky. Rovnou čtyři si uděláš. :)) A já se k tobě přidám.

                                  NLouda - Profil | Ne 30.9.2012 22:22:02

                                  karel.datel >> a přitom loni mně to tam šlo ale každý den není posvícení :-)

                                    Nkarel.datel - Profil | Ne 30.9.2012 22:20:51

                                    Louda >> Moc úkonů najednou, kdo to má stíhat .-)))

                                      NLouda - Profil | Ne 30.9.2012 22:16:15

                                      karel.datel >> tak o tom mně povídej minulí týden jsem na tom byl podobně

                                        Nkarel.datel - Profil | Ne 30.9.2012 22:04:46

                                        Louda >> Včera jsem dělal dvě jedničky najednou a dneska 12. Prostě jsem dosud natočil málo pruto- a prakohodin a jinak než tréningem se to nahnat nedá.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile