Plavaná

KóĎA - Profil | Čt 20.9.2012 11:48:33

hraji >> no je pravda, že s tím probíráním je to delší. Vzpomínám, jak jsme jeli s Davaprdem na nějaké guláše a on měl doma rozběhnout červy. No a zrovna moc se mu to nepovedlo - když jsem je ve studeném podzimním ránu viděl, chtěl jsem ho hodit do vody :-))) Tak jsem je oživoval dvě hodiny před začátkem pomocí topení v autě :-)

    hraji - Profil | Čt 20.9.2012 11:43:46

    KóĎA >> já vím, ale Karel potřebuje aby se probrali v hojném počtu a relativně rychle

      Petr Havlíček - Profil | Čt 20.9.2012 11:27:22

      karel.datel >> jak píše hraji, vydrží v pohodě ...

        karel.datel - Profil | Čt 20.9.2012 11:16:44

        hraji >> Dobrá, zítra večer je vypustím na vzduch.

          KóĎA - Profil | Čt 20.9.2012 11:15:12

          hraji >> měl jsem je tam i dýl (řádově týden) a přežili to také :-)

            hraji - Profil | Čt 20.9.2012 11:13:36

            karel.datel >> v chladnu vydrží červi s sáčku klidně tři dny.

              karel.datel - Profil | Čt 20.9.2012 11:09:39

              Ahoj lidi, jak dlouho vydrží vakuovaný červ. Jedná se mi o to, že jsem před více jak týdnem objednal dovezení červa ve čtvrtek, abych mohl svobodně v pátek na tréning. Jedná se o živou pro celý mančaft. Vzpomněl jsem si na to až když dneska červi přijeli. Teď mám problém, neb rozběhlí červi se mi do lednice nevejdou a ani nemám tolik dóz, abych je mohl pozavírat. Když je nechám rozeběhlé v kýblích, budu mít v celém bytě jak v obecní hnojnici, to bych ještě rozchodil, ale v neděli bychom chytali na kukly. Zatím jsem červy přeházel z krabice do lednice, tak, jak přijeli, ale vakuování jim usiluje o život, abych je tímto postupem nezabil. Zítra část rozdám (rozprodám) mančaftu a zbytek nechám rozběhat sobě a jednomu kolegovi, který nebude na tréningu.

                S&F - pescador - Profil | St 19.9.2012 6:55:41

                Martin M. -..
                edit: omluva,překlik jsem se

                  hraji - Profil | Po 17.9.2012 12:49:21

                  Josher >> omluvu přijímám Pepo.

                    Josher - Profil | Po 17.9.2012 12:23:45

                    hraji >> Dobře.Tedy beru zpět to co jsem napsal a omlouvám se za to.
                    Dodatečně gratuluji.

                      hraji - Profil | Po 17.9.2012 12:01:11

                      Zajda >> ano, ale pouze v sobotu. Musím se podívat, kam jsem se to propadnul. ;-)

                        Zajda - Profil | Po 17.9.2012 11:50:54

                        hraji >> Jirko, ty budeš na lize?

                          hraji - Profil | Po 17.9.2012 11:48:12

                          dantex >> Pepo, ty hade, počkej, já ti v sobotu ty oukleje zase očaruji.
                          A to jsem nebyl já, kdo ti polámal v neděli ryby, to byla malá patentka v krmení a Honzova taktika.

                            Zajda - Profil | Po 17.9.2012 11:31:00

                            dantex >> Prý to moc nebolí...Jdeme do toho?:-)

                              dantex - Profil | Po 17.9.2012 11:24:40

                              dun >> ale jo, já Hrajimu tu medaili taky přeju, sice mě na Přerovském poháru pěkně zaříznul, ale přeju mu to. I když .. medaile za MS žen? Já doteď myslel že je to ten Hraji a ne ta Hraji :-)

                                dun - Profil | Po 17.9.2012 11:07:35

                                KóĎA >> Jsme v Cz-u nás se úspěch neodpouští.......

                                  KóĎA - Profil | Po 17.9.2012 11:01:16

                                  Myslím, že si Hraji i Ricci medaile zaslouží. Oba mají ze svých zaměstnání dobrou manažerskou průpravu, jsou jazykově vybavení a takoví lidé jsou pro úspěch na mezinárodním poli nezbytní.

                                    Zajda - Profil | Po 17.9.2012 10:46:31

                                    dantex >> Ty podoustvičky snad přemluvíte taky...A je to "prohrnuté" - ta smradlavá, hnědá tekutina, co byla na poháru je pryč... Takže možná i ostré si dají říct...A i ty oukleje jsou u nás větší..:-)

                                      dantex - Profil | Po 17.9.2012 10:43:56

                                      Zajda >> proto jsme se všichni teď o víkendu naučili, jak chytat oukleje na děličku

                                        Zajda - Profil | Po 17.9.2012 10:41:15

                                        Info pro účastníky 2.ligy v Přerově - už to zase neteče..:-(

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile