Plavaná

hraji - Profil | Po 17.9.2012 7:40:38

Josher >> Pepo, vysvětlím ti to jednoduše. Stejně tak, jako si Ricci doveze z MS v Uherském Hradišti stříbrnou medaili za skvělý úspěch družstva mužů, a jen těžko může někdo říct, že se tam jen tak přimotal, protože je asistentem trenéra, stejně tak jsem si já dovezl zlatou medaili za skvělý úspěch družstva žen v Leeuwardenu. I já jsem asistentem trenéra.
Že jsem medaili dostal až v UH, to způsobila chyba pracovníků FIPS, ne moje.
Ale jsem rád, že tě to potěšilo natolik, že jsi cítil potřebu napsat do plavané.

    Louda - Profil | Ne 16.9.2012 22:39:30

    karel.datel >> to je samé chlastání a nábožemství f prdeli........
    jinak plzeňskou řeč stále ovládá

      Louda - Profil | Ne 16.9.2012 22:38:39

      Martin M. >> jo to znám na kilo howen kilo cukru recept je prostý :-)

        karel.datel - Profil | Ne 16.9.2012 22:36:24

        Louda >> Teď jsem dokuklil a připomněl's mi, že mám pod stolem trochu Fidelova rumu, hned jsem, naprosto nevznešeně, zatroubil na flašku.

          Soulfish - Profil | Ne 16.9.2012 22:34:00

          Martin M. >> jo ták - díky za vysvětlení, to jsem nevěděl

            Martin M. - Profil | Ne 16.9.2012 22:33:46

            Louda >> zajdovice, recept je prosty :-)

              Louda - Profil | Ne 16.9.2012 22:32:22

              Zajda >> přestávám vidět na pravé oko co jsi nám to nalil :-)

                Martin M. - Profil | Ne 16.9.2012 22:29:26

                Soulfish >> dostal ji az ted, v NL jich meli nachystanych malo a nezbyla na nej.

                  Soulfish - Profil | Ne 16.9.2012 22:22:53

                  Outer >> ovšem Hraji ji už má relativně dlouho a s mistrákem mužů to moc společného nemá.. nebo se pletu?

                    Zajda - Profil | Ne 16.9.2012 20:32:56

                    Josher >> Vyzpovídej si ho sám, nejsem jeho tiskový mluvčí...Ale když už ses zeptal, tak jsem něco vysvětlil...

                      Josher - Profil | Ne 16.9.2012 20:30:58

                      Zajda >> Dík za vysvětlení.Už je mi to jasné.

                        Zajda - Profil | Ne 16.9.2012 20:29:48

                        Josher >> On se nepřimotal...Byl jmenován asistentem repretrenéra a zřejmě tam měl práce dost. Ale klidně se ho zeptej sám, on ti to vysvětlí daleko líp než já, za co tu placku dostal...Předpokládám, že zítra ho tady někde chytíš...

                          Josher - Profil | Ne 16.9.2012 20:21:24

                          Zajda >> Jo ták.Stačí se někam přimotat a slíznout smetanu.
                          Nevěděl jsem jak se to dělá.

                            Zajda - Profil | Ne 16.9.2012 20:19:27

                            Josher >> Za co? Za to, že byl v týmu, který ty medaile získal. Měl na tom taky nějaký podíl, víš?

                              Josher - Profil | Ne 16.9.2012 20:17:20

                              Zajda >> A za co ji dostal?

                                Zajda - Profil | Ne 16.9.2012 20:16:54

                                Josher >> Jo, a je fakt jeho...Jenom jeho...

                                  Zajda - Profil | Ne 16.9.2012 20:16:04

                                  Josher >> Ne, to je echt zlatá medaile z MS žen v Holandsku...Ani mě na ni nenechal šáhnout, abych mu ji nepoškrábal. Taky bych to nikomu nedovolil...

                                    Josher - Profil | Ne 16.9.2012 20:13:32

                                    Zajda >> Tu medajli koupil v cukrárně?Nebo ji má půjčenou?

                                      dandydm - Profil | Ne 16.9.2012 18:34:31

                                      Viděl jsem ji. Je nádherná! Ještě jednou. Gratuluji.

                                        Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile