Plavaná

Pavouk‌ - Profil | Ne 16.9.2012 18:22:42

Zajda >> malo cervene..ty rukavy to nezachrani :)

    HP - Profil | Ne 16.9.2012 18:19:09

    Zajda >> Sluší mu to. :-)

      Zajda - Profil | Ne 16.9.2012 17:33:37

      Outer >> Potvrzuji...

        Outer - Profil | Ne 16.9.2012 7:40:07

        Oprava

          Outer - Profil | Ne 16.9.2012 7:36:02

          Tak Hraji uz má medail.

            karel.datel - Profil | So 15.9.2012 0:42:31

            Louda >> Jaký z Plzně, snad ze s Plzně. Co pa to tady píšeš, kde pa si byl, co pas tam dělál. Ve Kdyni jsem byl jenom rok bránit okres Domažlice - pevnou hráz socialismu a míru, jak se bylo psalo na cedulích (dnes billboardech) u silnic, ale plzenštinu jsem docela pochytil.

              Louda - Profil | Pá 14.9.2012 21:51:37

              já jedu tu vodsaď ( jako z Plzně ) kdyby někdo chtěl jet máme ještě dvě místa

                dandydm - Profil | Pá 14.9.2012 21:50:53

                hraji >> Dobrý, když zaspí tak ho vezmu já, budu tam zhruba o hodinu později :-))

                  hraji - Profil | Pá 14.9.2012 21:47:12

                  dandydm >> z někde od Slavkova. Já ho ráno vezmu, mám to po cestě.

                    dandydm - Profil | Pá 14.9.2012 21:40:14

                    Odkud je?

                      hraji - Profil | Pá 14.9.2012 21:35:39

                      dandydm >> už se ozval, Štěpán není z Brna

                        dandydm - Profil | Pá 14.9.2012 21:34:42

                        stetek >> Jedu po Svitavské tak to pro mě není problém a mám tam být na 7:00.

                          stetek - Profil | Pá 14.9.2012 21:25:22

                          dandydm >> Ahoj, dostal jsem se sem až teď.Pokusím se domluvit s hrajim.Díky:)

                            dandydm - Profil | Pá 14.9.2012 21:16:23

                            hraji >> Jirko ozval se Ti ten Štěpán?

                              dandydm - Profil | Pá 14.9.2012 21:05:35

                              Jo beru vařič a kafe, v době prohibice to bude asi jediná možnost ohřevu.

                                Zajda - Profil | Pá 14.9.2012 21:02:32

                                hraji >> :-)

                                  hraji - Profil | Pá 14.9.2012 21:01:28

                                  Zajda >> jasně, ten nejblíž hospodě

                                    Zajda - Profil | Pá 14.9.2012 21:00:10

                                    hraji >> Víš, za který sektor se máš bít..:-)

                                      hraji - Profil | Pá 14.9.2012 20:58:36

                                      dandydm >> to se dozvím zítra ráno asi tak v 6,09 hodin

                                        dandydm - Profil | Pá 14.9.2012 20:58:03

                                        hraji >> V kterým sektoru?

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile