Plavaná

hraji - Profil | Pá 14.9.2012 20:03:48

stetek >> ahoj Štěpáne, já tam jedu, ale musím tam být v šest ráno, jsem rozhodčí.

    dandydm - Profil | Pá 14.9.2012 17:50:48

    stetek >> V 5:30 v Kénigu na nádru, jestli chceš.

      stetek - Profil | Pá 14.9.2012 17:19:46

      Zdravím,nejede náhodou zítra někdo z Brna do Uherského Hradiště podívat se na MS a nemá náhodou jedno místo v autě? Jde mi pouze o cestu tam.Na benzín přispěji...Díky

        karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 16:53:26

        Pavouk‌ >> Samopalníci lítaj jako sršni a vypadá to, že temelínská elektrárna pojede místo na uranovou kotelnu na špiritusovej hořák.

          Pavouk‌ - Profil | Pá 14.9.2012 16:48:06

          karel.datel >> Karle ja jsem v tomhle pripade jako celnik dost mimo...diky bohu :)

            karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 13:32:09

            hraji >> Jako celník musí jezdit se špiritusem.

              hraji - Profil | Pá 14.9.2012 13:20:39

              karel.datel >> toho se to netýká, ten pije jen kofolu.

                karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 13:17:42

                hraji >> Chudák Pavouček asi teď nemá ani čas si utřít nudli u nosu, ho na mrku asi hned tak nezastihnem.

                  karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 13:14:47

                  hraji >> Taj je to správné, tak to má být, neb na serveru rybadomaci píšou, že dvakrát týdně se má konzumovat.

                    karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 13:13:22

                    Teď jsem obdržel rychlou zprávu, že hasičská chemická laboratoř jede k nám, musím všechno schovat.

                      hraji - Profil | Pá 14.9.2012 13:11:23

                      karel.datel >> no však jo, ten kýbl by za určitých podmínek mohl být i červený, ale to bychom se hodně blížili rychlosti světla.
                      Jinak hlásím, že jsem včera uničtožil kapra jedlého domácího šupinatého.

                        karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 13:10:32

                        Konec plkání a rozviřování debat, červíci se rozeběhli a vykoupali, jdu je honit sítama.

                          karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 13:06:49

                          hraji >> Takových předpokladů jsem dalek, neb tě znám, ale abstrahoval jsem od skutečnosi, že jsi velmi umírněný konzument kvalitního pití, aby byla sranda.

                            hraji - Profil | Pá 14.9.2012 13:01:52

                            karel.datel >> ale to snad není na JIP, tedy pokud nepředpokládáš, že si chodím kupovat chlast do pet flašky někam do garáže. A to bys mě Karle ale opravdu ranil.

                              karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 12:53:49

                              hraji >> Poruchu barvocitu.

                                hraji - Profil | Pá 14.9.2012 12:51:54

                                karel.datel >> provedu. Co mám hlásit za potíže či přímo diagnózu, aby mě na tu JIPku přijali?

                                  karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 12:46:54

                                  Zajda >> Děkuji.

                                    Zajda - Profil | Pá 14.9.2012 12:42:00

                                    karel.datel >> Já nemám zdroj. Jen mi ten kvas, co si v potu tváře nachystám, nechám odborně vypálit...Až někdy zase přijedeš, tak dostaneš vzorek...

                                      karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 12:37:59

                                      splávkař >> Ne, protože na to nikdo nepřišel, ušetřím lízátko. Zajda je z Přerova, jednoho z center současného prů... s metanolem. Obrázek s daným popisem barev byl myšlen jako provokace - ověření jeho barvocitu. Jinak Zajda nemá zapotřebí kupovat po stáncích špiritus, neb má svůj zdroj zkapalněného ovoce.

                                        karel.datel - Profil | Pá 14.9.2012 12:33:05

                                        hraji >> Ty už se hlas na JIPce.

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile