Plavaná

splávkař - Profil | Pá 14.9.2012 7:48:57

karel.datel >> Modrá je dobrá!!:-))

Nechceš nám říct, že s rybařinou končíš, cajk postupně integruješ do praktického života a stává se z Tebe rodiný,domácí typ??:-)))

    hraji - Profil | Pá 14.9.2012 7:21:58

    karel.datel >> Karle, dobře ty. Je vidět, že tě hned tak něco nezaskočí. A ten kbelík je určitě zelený Sensační ;-))

      karel.datel - Profil | Čt 13.9.2012 20:18:51

      Zajda >> Obrázek je určen k ověření vnímání barev i když ty máš své vlastní a ověřené zásoby.

        Zajda - Profil | Čt 13.9.2012 20:04:33

        karel.datel >> Vkus sem, vkus tam. Nechytám se, nebudu mít lízátko..:-(

          karel.datel - Profil | Čt 13.9.2012 19:49:02

          Bernard >> To je stará fotka a jedná se o provokaci, ale Zajda není zřejmě na příjmu, nebo mu to připadá za hranicí všeobecného vkusu a nekomentuje to. Kdo odhalí v čem je pointa, má u mě lízátko.

            karel.datel - Profil | Čt 13.9.2012 19:47:26

            Louda >> Samo litr.

              Louda - Profil | Čt 13.9.2012 18:51:18

              karel.datel >> tím hnědým proužkem máš označený směr oblékání ? hnědým dozadu :-)

                Bernard - Profil | Čt 13.9.2012 18:39:31

                karel.datel >> Karle nech si to pěkně vyvěsit, ať jedeš na poslední kolo ligy slušně oblečen. Možná by ti mohla ouklejožravá žena i vyžehlit jako odměnu za ty kila masa, co si jí nalovil :-)

                  unudle - Profil | Čt 13.9.2012 17:51:41

                  karel.datel >> hezký prádlo:)

                    karel.datel - Profil | Čt 13.9.2012 16:11:51

                    Zajda >> Kyblík je modrý na béžovém pozadí.

                      Pavouk‌ - Profil | Út 11.9.2012 15:02:03

                      karel.datel >> Karle kde jinde bys udelal tak jednoduchou jedničku? :)

                        Louda - Profil | Út 11.9.2012 14:46:36

                        karel.datel >> to ti věřím no škoda mohli jsme dát žejdlík

                          karel.datel - Profil | Út 11.9.2012 14:39:00

                          Louda >> Když nemám pakárnu, hravě si jí udělám.

                            Louda - Profil | Út 11.9.2012 14:38:11

                            karel.datel >> jooooo důchodci nemají ani chvíli čas :-)

                              karel.datel - Profil | Út 11.9.2012 14:36:47

                              Louda >> Ne, ani jako divák, neb mám zrovna jiné starosti - lidi by chudáka dělníka zadřeli. Kdyby ne, stejně bych nejel. Dost na tom, že jsem byl zavlečenej na republiku :-))

                                Louda - Profil | Út 11.9.2012 14:31:01

                                karel.datel >> na mistrovství náhodou nejedeš ?

                                  karel.datel - Profil | Út 11.9.2012 13:33:27

                                  hraji >> Dneska jsem chtěl jít, ale je ten svit takovej nazlátlej, asi budou padat ... s hákama. Vykrámuju opravy, mám tu jeden svůj nachcípanej bič a jednu podběrákovou ručku na zbastlení.

                                    hraji - Profil | Út 11.9.2012 13:13:17

                                    karel.datel >> zdar závodníku. Trénuješ?

                                      karel.datel - Profil | Út 11.9.2012 13:00:30

                                      Louda >> Tam je skoro takovej břeh jako proti Vraňanům na Vltavě. Když jsem to postavil, tak ještě tři vidličky do popruhu, aby ten sešup nebyl tak drsnej :-)

                                        Louda - Profil | Út 11.9.2012 12:16:37

                                        Protektor >> tak to je prdel :-)

                                          Červené karty: Fish man, dukadam, khykhgca14687s4f654a, tree34455t, 46547513248512348941, nornik-l, sonisrhile