- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Chrostík - Profil | Ne 2.9.2007 14:32:21
Pátek a sobota se na Labi opět vydařil. S b.gunem jsme dostali na břeh 13 kousků. Největší (zatím) 87cm a 16,5kg. Ještě bych velice rád poděkoval :-( tomu, kdo vymyslel a zarputile obhajuje dobu lovu v září od 6:00 do 22:00 a chtěl bych se ho tímto zeptat jaký je u vody rozdíl mezi srpnem a zářím!
Vkarel - Profil | Ne 2.9.2007 11:16:55
Co napsat k včerejšímu lovu? Prostě super, tak jsem si dlouho nezachytal. Plotice a podoustve jsem přestal po hodině počítat, k tomu čtyři kapry a dva okouny. Na nový picker, jsem z něj nadšený.
Hugo Fisher - Profil | Ne 2.9.2007 11:16:46
Rikal jsem to vcera a rikam to i dnes: okouni vstavaji z mrtvych - hrrr na ne! :)
PS: cim vetsiho okyse pustite, tim vetsi vam priste prijde. Verte mi. Zkuste to. :)
meeo - Profil | Ne 2.9.2007 10:02:08
Byl večer 29.8.2007 a ja se svymi kamarády Martinem,Milanem a Tomášem přemýšlíme, kam bychom zajeli na ryby. Protože budu chytat pouze jeden den tak volím řeku Dyji. Martin s Tomášem souhlasí, a proto odjíždí už dnes a já s Milanem pojedeme až zítra ráno. Ráno vyjíždíme a po cestě se informuji od Martina jak jsou na tom, jestli ryby berou nebo ne. Zprávy moc příznivé nejsou a tak plní pesimismu pokračujeme s Milanem dále a po zastávce na přehradě 6, kde kupujeme povolenky a míříme směr Dyje 4. Přijíždíme k řece a vítá nás krásná scenérie a život okolo řeky a taky Martin s Tomášem. Po přípravě montáží nahazujeme cca 25m k protějšímu břehu, kde krmíme boilie "zelená mušle" a peletami "halibut". První záběr přichází na Milanův prut vpravo těsně od břehu a po záseku si to ryba míří korytem 30m po proudu a zůstává viset o strom. Milan pouze nevěřícně zírá, drží prut a přitom nemůže dělat nic. Půl hodiny nato znovu jízda na Milanův prut, tentokrát už Milan rybu otáčí a po 5 minutách boje zdolává 80cm kapra. Po dalších 20 minutách nová jízda opět Milan, ale rybu vyřízl. Do večera pak už se nic nedělo, tak jsme si zpříjemnili čekání dobrým vínkem. Okolo 23.hod. mi vibruje prut a nato přichází záběr, ryba si bere s velkou razancí z navijáku a v ten moment vím, že se nejedná o žádného mrňouska. Rybu otáčím a směřuje si to na koryto proti proudu řeky. Po dalších 5 minutách už vidím, že je u břehu, budím Milana a ten mi podebírá kapra, kterého nemůže v podběráku vyzvednout na břeh jak je těžký. Proto mu pomáhám a společně kapra pokládáme na trávu. Naskýtá se nám úžasný pohled na krásně stavěnou rybu - 100cm a 16,5kg. Jsme z toho paf a za půl hodiny opět záběr, tentokrát vytahuji sumce cca 80cm na boilie mušle. Poslední slovo měl Martin, který krátce nato vytahuje kapra 75cm. Závěrem bych chtěl napsat, že i za krátkou dobu je možné si zachytat. S pozdravem a lovu zdar Mirek Konečný.
Starouš - Profil | Ne 2.9.2007 1:16:00
Dnes krátká odpolední chytačka na potoce. I přes velmi nízký stav vody se mi podařilo na plavačku s masňáky vydolovat asi 15 rybek ve složení cejnek(2 byli slušní - cca 25-30cm), hrouzek, proudník, ouklej a perlín. Dokonce jsem měl na prutě i kapříka okolo 35cm, ale vyvlíknul se... Počasí nakonec taky docela ušlo, takže vcelku spokojenost.
Hugo Fisher - Profil | Ne 2.9.2007 0:38:47
Okoun(c)i se konecne trochu probouzeji z letargie. Cim vic, tim lip. :) Cim vetsi, tim lepsi. :))
LOMCOVÁK - Profil | So 1.9.2007 23:25:18
Před tejdnem sem přijel z dovolený na Orlíku a chytil jsem si tam hned první den sumíka 85 cm a cándáta 54 cm. Oba hezouny jsem vydráždil ze skal, na vláčku (wobler Rapala 7cm).
Fildis - Profil | So 1.9.2007 21:57:46
Dnes jsme si s kolegou stepanem zahrali male zavody na nasem rybniku uz par tydnu neberou kapri tak jsme sli vlacet.Rano stepan-4 stiky okolo 35cm a ja jednu okolo 40cm odpoledne ja 4stiky okolo-35cm a stepan zadnou.Takze super chytacka.PETRU ZDAR!!!
berlinan - Profil | So 1.9.2007 21:02:43
dnes bezrybka.rybarske sebevedomi nemam,ale do zpevu mi zrovna neni.hm.ale u vody bylo pekne.
kuk55 - Profil | So 1.9.2007 21:00:23
Tak konečně se opět začaly ryby komunikovat !!!Dnes od rána do 2 hodin 5 kapru junioru 40+ --
a dva 55 , 6 cejnu 35+ a 8 trumenu !!!!
helis - Profil | So 1.9.2007 20:02:23
Dnes perfektní feedrovačka a plavačka na tomto rybníku... vytaženo 25ks ryb ve složení kapr, karas cejn, cejnek a amur. Největší kapr měl +-50... masňáci a kuku
Rybkin - Profil | So 1.9.2007 19:55:06
Dnes super zahájení na Sadské s kolegou Vláčkařem jsme si fajn zachytali,pár štiček +-50 a mraky okyšů.Jen nám den trochu pokazili dvě masařky kteří odnesli okounů pro slušnej hotel
jepice - Profil | So 1.9.2007 18:05:10
Závody na soukromáku od 6:30 do 14:00 společně se somozem a Pavoukem, na čumendu dojel i Puntík s mladou. Já a Pavouk jsme chytali s odhozem, somozo chytal jedinej děličku. Závody byly rozděleny do dvou kol. První kolo jsme se somozem chytali na mělké vodě- zhruba 1m vody. Docela nám šli cejni a sem tam nějaká plotice nebo perlín. Potom jsme změnili místo, kde bylo asi 1,7m hloubky, což se ukázalo jako špatné. Ryb jsme tahali málo, až v druhé polovině kola jsme začli chytat cejny. Povedlo se mi chytit celkem asi 20 cejnů a plotic a jedna plotice o délce 10,5 cm mi vynesla pohár za nejmenší rybu závodu. Somozo jednoznačně vyhrál závod s asi 40ti cejny, ploticemi, perlíny a okouny a jedním amurem 53cm, který rozhodl jeho umístění. Kolega Pavouk to ve 3/4 závodu vzdal a odjel. Na kontě měl 3 cejny a jednoho urvaného kapra, vše z jednoho místa. Snažil se chytat jen kapry, tak dopadl s nepořízenou.
Takže celkem podařené závody, jen ty větší ryby mohly brát víc (ti, co je chytli, tak většina je ulovila na mlaskačku s pečivem). Musím taky pochválit pořadatele za velké, ale vynikající klobásy. A jsem také rád, že jsem poznal somoza a jeho kamaráda Jirku.
Chytáno na masňáky a hnojáky.
Marej - Profil | So 1.9.2007 16:59:41
Ráno poprchávalo, vyrazil jsem jen na nejbližší místní revír. Voda se ani nehne, je pod hranou jezu, ale ryby reagovaly na krmení celkem dobře, braly nejvíc plotice, jinak jsem chyt 2 líny, 3 cejny, největší 57 cm, pěkná lopata, zatím můj největší a jednoho kapra lysce.
RomikS - Profil | So 1.9.2007 15:28:54
Ráno 2 boleni 56 a 63cm,ten větší zhltnul 11cm woba docela hluboko,trošku krvácel,ale odplaval,tak snad to rozdejchá...
Hlinomaz - Profil | So 1.9.2007 15:27:21
Na tradiční dovolenou do Podhradí jsme vyjížděli spolu s Drakisem, Zutrou a Rychlou Nohou třemi auty přeplněnými rybářskou výbavou. Ryby ale na naše krmení absolutně nereagovaly. Jako nejlepší nástraha se nakonec ukázalo bahýnko a mrtvé rybky a my jsme strávili parádní týden s biči na jezu.
Na břeh se postupně podívaly plotice, tloušti, ostroretky, parmy, candáti, štičky a úhoř.
Příště si sebou beru jenom bič, do kapsy pár háčků a všechny ty krámy nechám doma :-)
bexbach | So 1.9.2007 9:18:03
Celkem 3 dny,vždy odpoledne po práci ,celkem 13 kapru,nej 61,nejmensí 52!!vše na rohlíkové boilies domácí výroby!!Prostě paráda!!
Vsetinek - Profil | Pá 31.8.2007 23:11:30
Dnešní vláčka s cílenou rybou okoun se změnil ve štičí hody. Chytal jsem na rotačku nulku. Okouni se ani neukázali, zato po chvilce lapena štika 71cm, potom se mi pod nohama odhadem 50+ setřepala. Nasadil jsem lanko a woby a nic. Dal jsem zpět malou rotačku a lapil jsem ještě malou štičku kolem 20ti a potom další malou a té se na ocas pověsila větší....cca 45cm. Pak jsem hodil na candáta a jeden proseknutý záběr. Každopádně štiky byly dneska velice při chuti. Ale jen na malé rotačky.
jirka mz - Profil | Pá 31.8.2007 22:11:09
tak dnešní lov byl o něco úspěšnější než minule, chytal sem od 9:00 do 13:00 na feeder, a polozenou, na feeder lapeno několik hrouzků, okoun, plotice, a dokonce jedna podoustev neco přez 30cm
jinak docela bída! ryby poslední tejden vubec nejdou(aspoň teda mě ne)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
17:17Lov pod jezem v letních vedrech? 21
16:57ATTs hlásiče a ATTx příposlech 549
16:32Rybářské odznáčky ... 547
14:35Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:42🔥 Grill a grilování 🔥 588
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....






































