- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
komik - Profil | Pá 3.8.2007 13:46:14
Včera s Miloušem návštěva Emroe u Vlastějovic.
Dorazili jsme pár minutek po 18té a po vřelém přivítání Emroem a celým osazenstvem osady jsme se vydali na tůru k řece (cca 40m). Za chviličku už pleskaly naše nástrahy o vodní hladinu. Chytáno na kuku, červík, rousná a rohlík. Ze začátku oukleje a sem tam ploťka, po setmění mi vzal rousnou 40ka cejn. Emroy tvrdil, že mu to včera vzal kapr a nešel otočit, tak to po vymotání asi 100m vlasce upálil.
(Jestli se nezastavil na jezech, tak by mohl být dnes někde za Týncem u Krhanic.) Doufali jsme, že přijde taky takový kapřík, ale žádného jsme neukecali.
Emroy nás pohostil moravským domácím grilovaným bůčkem, moravskou domácí meruňkou a Havlbrodským pivem, vše výborné kvality. :-) Po třiadvacáté hodině jsme sbalili vercajk, chvilku pokecali u osadního táboráku a spokojení se po půlnoci vraceli domů.
PS : EMROY ZDRAVÍ NA DÁLKU VŠECHNY MRKmeny, MRKmanky a samolitr MRK.
Rommel - Profil | Pá 3.8.2007 12:45:43
Včera lov od 18-24hod. Na přehradě bylo rybářů jako much. Jeden kapr upadnul po krásném záběru a v noci uloven malinkej úhoř cca 35cm jinak mrtvo.
Trupik | Pá 3.8.2007 12:05:43
Den dopredu jsem byl zakrmit na SV asi 0,5kg boilim od Vaclavika prichut SVS. Vytipované misto bylo na protějším břehu u leknínů. Kolem 17:30 mám vše připravené. Na jeden prut jsem navlékl kuličku boili zmiňované výše prum.14mm v dipu sladké koření, k tomu PVA pytlík s peletami Robin Red a kukuřičné minipeletky. Na druhý prut jenom 1a1/2 kuicky boili a nahodil těsně k hranici leknínům. Kolem 20hod příchází buřina a sní i první padáček na druhý prut, zasekávám ale vzápětí hned rybu ztrácím. Ve 22hod přestává pršet. 23:30 příchází opatrná jízda na první prut, zásek sedí a cítím velký tah na druhém konci, mam co delat aby ryba nezajela do lekninu, podari se mi ji udržet, ale bohužel se mi zamotavá do druheho prutu. Během 10minutek je šupi 67cm na podložce, ošetřuji mu ránu klinikem (tlamě nacházím ještě druhý haček s návazcem a ruplou karabinkou ), pár výcvaků s ním a hurá do vody. Ještě mu v duchu říkám děkuji třeba někdy naviděnou. S 24hod končíme
Rick - Profil | Pá 3.8.2007 11:54:30
Celkem vydaření (večer/ráno) vyprava. První sumík na kouličky, Squid octopus od KN, dva 9 kg kapřiky mu dělalí společnost. Bohužel všechny tři zabrali když lilo nejvíce takže jsem umytej na tyden popředu
Uzlik - Profil | Pá 3.8.2007 11:51:10
tak jsem si po dlouhy době zašel do litoměřic na labe a podařil se mi krasnej lisec 50cm
nic moc - Profil | Pá 3.8.2007 11:42:28
chytil jsem ho na rohlik je malej ale hezkej chytil jsem ho zrovna kdyz jsem se byvil se strejdou tak mi bral a jak sem se podival tak uz to tahnul
z-boy - Profil | Pá 3.8.2007 11:37:33
Dnes ráno sem si zašel s Laďou na náš malinkej stojáček a podařilo se mi chytit kapříka 54cm 2.9kg na Feeder a 50ku na spláveček. Oba lysci zabrali na bonduel. Menší vrácen vodě druhej jde na gril viz foto
detreux - Profil | Pá 3.8.2007 6:25:56
Včera jsem byl s rutilusem na plumlově, pokus o candáta a docela se dařilo. Cvhvilku mi připadlo že ryby jsou fakt šílený, dobrou pulhodinu jsem měl na prut se splávkem a rybičkou záběry okamžitě po dopadu rybky na hladinu. Velikostně to ale byla rybí školka, sekal jsem hned co se splavek rozjel takže jsem většinu ryb ztratil ale ani mě to nějak nemrzí. Chyt jsem asi 5 cańdatu kolem 40cm, zhruba stejně štik od 30 do 45cm a na závěr jednoho candáta 54.... Všechny ryby kromě toho posledního candoša byli píchlí za krajíček a plavou dál... Rutilus chyt taky nějaký štiky a candoša ale včera jsem mu to co do počtu ryb natřel na celí čáře :)
Vlasta | Čt 2.8.2007 20:04:15
berlinan - Profil | Čt 2.8.2007 18:53:15
pred vyzvednutim synka ze skolky na hodinku a pul u vody,co nahoz to zaber,vse,krome dvou,promneneno v hezke plotice kolem 30ti cm plus jeden cejn.celkem 8 ryb,docela prekvapko.chytano na kuku na vlas.u cejna jsem nejdriv premyslel,ze to ma v te puse nejak podivne zaplantane,pak jsem zjistil,ze je tam to moje plus neci utrhly navazec.no vypadal uz postarsi,po cejni svobode jsem ho zkousel a i kdyz se mohlo jednat tak o 0,16 myslim tak praskal jako nic.hacek byl taky 16tka nebo 14tka,uz trochu volnejsi.
zkousky a rybarsky jsem si delal tady v nemecku,uz pri priprave jsme tam meli nejakeho biologa,ktery rikal neco v tom smyslu,ze karbonovych hacku se ryba zbavuje velmi tezce,ze je lepsi pouzivat jen hacky z ocele.co myslite vy?
Rybomaniak | Čt 2.8.2007 17:31:35
Děda (79let) : 6kapru 35-41cm, 3cejni 20-55cm, a jeden linek 32cm.Bohužel zdokumentovaný cejn si o háček natrhl tlamičku, ale pře vrácením do vody BYLA VYDESINFIKOVÁNA. Já (13let) : čekal jsem celej den na většiho kapříka ale dostal jsem jen 47cm lysce po 3 hodinách. VŠECHNY RYBY PUŠTĚNY, ALE BOHUŽEL RYBÁŘ VEDLE VZAL KAPRA KOLEM 50CM ...MĚL SEM NUTKANÍ HO NAKOPAT DO ZADNICE :)
webster.16 - Profil | Čt 2.8.2007 15:43:06
dneska od 4:30 do deviti hodin ani tuk a potom najeli chytl jsem dohromady 4 kapry 41, 42, a 52 ,45 jsem jsi vzal a jeden taky tak kolem 50 jse mi vypnul škoda no.
thundarr - Profil | Čt 2.8.2007 10:07:41
od 18:00 do 23:30 ... totalně mrtvo, vedle se bořik bavil chytani okounu na brčko a malých kapřiků. Na přehradě vyvezeno cca 15-20 bojek jen co jsem videl , a taky asi nic ... jen zima
zavislak - Profil | Čt 2.8.2007 9:11:16
minuly tyden ve slavkove na cukraku suprove to bralo na pelety byl uloven sumec 44 cm a kapr 47 cm teho sem si vzal domu pak sem skusil feedera a chytl sem 2 cejny a jednu plotku a pak zase na tezko a nejaci cejni loveno na jeden prut je mi 13 let..a kapr byl chycen v prave poledene
Petr K - Profil | Čt 2.8.2007 6:31:35
Včerejší večerní vláčka na křišťálově čisté přehradě. Čtyři štičky a candátek. Tak čistou přehradu nepamatuju.
Starouš - Profil | St 1.8.2007 23:40:58
Dnes dopoledne celkem solidní lapačka na rybníce v Havrani. Ze začátku nic moc - jen okouni na žížaly, ale během dopoledne začaly rybky kousat a přišlo několik(asi 10+) kapříků z nichž minimálně 4 měli okolo 40cm. Vše puštěno zpět. Chytáno na plavanou, nej nástraha - hnojáci a kuku... Zkoušel jsem i štiku na rybku, ale bez záběru. Vzhledem k tomu, že nekonal žádný mimořádný úlovek posílám jen pro ilustraci obrázek vystihující ranní atmosféru u rybníka.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:15NATTs hlásiče a ATTx příposlech 532
17:33NStaré Česke rybářské vybavení 391
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...







































