- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
jepice - Profil | St 18.7.2007 23:27:18
Muškařina s Pájou a epplem od 17:00 do 21:15. Tato výprava se ukázala jako celkem solidní propadák. Bylo mi řečeno, že pokud hráznej otevře vrátka, tak zachytáme v tůních mírový ryby. Samozřejmě je hráznej neotevřel, takže to bylo trápení. Celkem jsme ve 3 lidech chytli asi 15 ryb, nejčastěji potočáka, potom několik duháků a sivena. Nejvíce mě rozčílilo, když jsem při věšáku urval návazec i se spojkou a kusem lajny. Myslel jsem, že mě klepne... Pak jsem na konci lajny udělal očko a nějak zbytek dne odchytal.
Takže jak jsem psal, nic moc. Nejlepší okamžik byla asi svačinka na konci lovu v podobě rohlíků s kuřecím salámem, neměly chybu. Chytáno na jigy, junglecocky, parašutky a chrostíky.
MrKos - Profil | St 18.7.2007 21:57:35
Navečer asi od 20 do 21.30 jsem šel s fídrem na parmy... Do podběráku se na chvilku podívaly 2 kolem padesáti a kromě nich dva duháci a jeden okoun... Chytal jsem na 0,14 forpas, osmičku háček a deset masňáků...
Pěkné pochytání...
HP - Profil | St 18.7.2007 17:25:23
Dnešní lapačka na stejnem mistě jako včera akorat po změně počasí a zvyšení hladiny možna o 10 cm se projevila velice negativně. Na položenou bez zaběrua na plavačku dneska s anglanem 20ks cejna do 35cm. Nic jinyho se za 6h lovu neukazalo, hold ta změna nebyla k dobrymu.
Tomasson3 - Profil | St 18.7.2007 15:05:28
Krasnej supinacek 96cm, 15kg konecne taky na Vranove...vzal to na podvazanou kukurku...kapr palave spatky v prehrade...
usak - Profil | St 18.7.2007 13:57:45
klasika, na feederky cejnci, plotice, okouni a kaprici-divocaci-vsechny zabery bleskove hrcaky.
Boss - Profil | St 18.7.2007 10:17:14
Na feeder pod mostem na konečně 4. Montáž paternoster s delším forpasem. Záběry byli, ale vždy proseknuté. Po té co jsem překonal lenost a zkrátil forpas na cca 8cm už jsem proměnil každý záběr. Všechny byli značně razantní a i malé rybky krásně bojovali. A tak se během další hodinky na břeh podívali 2 cejni (30 a 15) a 3 plotičky (25, 14, 15) - vše vráceno svému živlu. Moc pěkné chytání... jen vytoužená ostroretka nepřišla
Igor - Profil | St 18.7.2007 7:44:40
Včera se mi mimo jiné podařilo ulovit na woblera nástrahu, kterou některý z úspěšných vláčkařů utrhl. Nazývá se "Poštorenský hrozen" a berou na ni zejména tolstolobici a sumci, ale nepohrdnou jí ani cejni, kapři a jiné ryby. Výhodou je, že se rybám vůbec neokouká, jako jiné nástrahy světoznámých firem. Kdyby se tato nástraha nezamlouvala RS, pro její oko je tam umístěn twistr, ale jen tak velký, aby rybám nebránil v "záběru".
Hrouzek - Profil | Út 17.7.2007 23:02:41
Tentokrát to nebyla vůbec lehká rybařina. Nedopadla na zdejší Ebrovské podmínky moc dobře, ale i tak jsme štastný, mohlo to být horší. První den nás Ebro uvítalo neuvěřitelným huragánem, vlny dosahovali v některých místech hrozných rozměrů.. S plně naloženou velkou lodí, která byla po chvilce plná vody se táta s kámošem snažili dajet k pěknému místu, nešlo to, byli nakonec rádi, že dojeli k první zátoce se schovat, voda odplavila některé ryb. věci z lodě...Já na ně čekal několik hodin do večera u slodění s pocitem, že se někde v těch vlnách potopili než dorazil Štefan a našel je... Prostě začátek jak má být...A ted raději hned k rybám..:o)
Ještě než začnu o sumcích, musim se zmínit o bassech, kteří opravdu byli při chuti, když nebyl velký vítr-pěkná chytačka.
A ted k vousáčům-Sumci brali první 3dny pěkně. Ale bohůžel se nám nedařilo nachytat takový počet kapříků, díky kterým bychom využili toho, že jsou sumíci při chuti a pěkně si zachytali. 4 den se obrátil silný vítr, kapři docela už začli brát, ale sumci přišli jen 2 . Počet záběrů od fousáčů klesl, když nepočítám miminka do 1m.Počasí se zhoršilo- vítr, že pomalu nešlo vyjet na vodu.Jediný kladný bod- Kapři začali docela brát. 6den se udělalo na půl dne hezky- mírné vlnky, dostali jsme několik záběrů, ale opět žadný sumec nedosahuje k 2m,největší 2 měli 182 a 187cm.. Tak jsem se rozhodl dávat jeden prut na velkou hloubku, čekal a doufal, že přijde záběr od velkého. Už jsem tomu přestával věřit a přece jenom se na mě poslední den usmálo štěstí a přišel krásný záběr z hloubky.Pěkný sumík 196cm, který se stal největší rybou výpravy.
misa-splavek | Út 17.7.2007 21:39:52
dnes jsem vyjel na 3 hodky od 5do 58 hodin ramo na nas místní rybník ve Velké Bystrici. vybral jsem vhodne misto zakrmil. rozhodl jsem se ze budu chytat na feeder a na matchovy prut.nahodil jsem na cerviky s kukuricia asi pulhodiny bez zaberu skusil jsem slabsi navazec mensi hacek a cerviky bes kukurice a zacli rybi hody jedna plotice za druhou sem tam cejnek tak do 35cm a dva kaprici tak do 40 cm z dnesnim lovem jsem spokojen a uz se tesim na dalsi.............
hraji - Profil | Út 17.7.2007 21:29:54
Tak jsme dneska s Riccim zajeli potrénovat, chytali jsme od 17,45 do 20,15 a šlo to. Já chytal děličku, Ricci bič a odhoz, zkoušeli jsme možnosti lovu. Chyceno několik desítek ryb, převážně podoustve, ostroretky, několik krásných línů, a kupa ouklejí. Krásně jsme si zachytali.
HP - Profil | Út 17.7.2007 20:18:38
Tak jsem si dneska vyrazil napravit pošramoceny sebevědomí z nedělního VČ srazu a celkem se zavedlo, chytano od 8 -16h na těžko 1 cejn a děličku 32ks ryb ve složení cejn 19, kapr 5 (max 50) , plotice, perlín. Nakrmeno Bolandem + partikl a dokud nezačalo foukat tak se nic nedělo ale pak to šlo naramě a navíc jsem 2,5h byl na rybníku uplně sam prostě pohoda. :-)
Člověku ktery si rano přivlastnil muj vezírek na cestě 100m od auta přeju at mu z slouží a ať mu to někdo taky oplatí.
anguilla - Profil | Út 17.7.2007 18:20:24
Krásný víkendový lov na plavanou a feeder. Na břeh se podíval i kapr s neobvyklým zbarvením - žlutý s černými skvrnami, velký bojovník plave dál...
polo | Út 17.7.2007 17:50:04
chitil sem sumce 5 cm jeto hezki ulovek avelk ceou petruv zdar
Pavel - Profil | Út 17.7.2007 16:49:31
Ranní a dopolední feeder prokládaný plavačkou pod jezem v Brandýse. Příjemná rybařina, pár cejnů, plotiček a ouklejí. Většina na červi, něco i na kukuřici. Ráno byli evidentně dost hladoví dravci, stálo by za to to na ně zkusit.
BAGMISTR | Út 17.7.2007 15:51:05
Dnes na svratce bez papíru ja s udicou a chlebem chyceno 5 jelcu a jeden bolen nejvetší jelec 44Cm novej osobaček.
Pepin - Profil | Út 17.7.2007 13:24:15
Úspěšný večerní lov na našem oblíbeném revíru. Chyceni kapři 85cm(12,2kg), 88cm(12,3kg) a sumec 150cm(25kg).
vasrmen1 - Profil | Út 17.7.2007 8:19:02
Dvoudení lapačka s vasrem se celkem vydařila.Přes den ftom pařáku sice ani píp ale zato v noci to jezdilo pěkně.:-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:15NATTs hlásiče a ATTx příposlech 532
17:33NStaré Česke rybářské vybavení 391
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











































