- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nx.y.c.h.t. - Profil | Pá 29.6.2007 21:25:05
17:30-20:00: mokrá moucha = 30 tloušťů, 1 minilipan...pstruh žádnej, ale aspoň jsem vyzkoušel novej reel a lajnu Rio Grand, obojí supr
NMiroslav Semerád - Profil | Pá 29.6.2007 20:53:49
stihle 35cm a asi 20 podoustvi (18cm) plus mini cejni (10 cm). Nic vetsiho o me nezavadilo
Njepice - Profil | Pá 29.6.2007 18:55:14
Muškařina s Pájou a epplem od 17:45 do 21:30. Ze začátku se mi ti voli ztratili, protože jsem pod splavem rozmotával muchy a oni mezi tím bez jediného slova odešli, aniž bych věděl kam. Takže jsem šel prvně po proudu, ale tam nebyli. Našel jsem je až zabrozené asi 50m proti proudu. No hned jsem je zdrbal :-). Prvně jsme zkoušeli těžký muchy, na ty jsme chytli jen pár ryb. Pak jsme šli všichni do suchý. Jenomže i přesto, že se dělalo čím dál tím víc koleček, tak se nám moc nedařilo trefit úspěšnou muchu. Ale jakmile se začalo stmívat, tak jsme konečně našli tu správnou a ryby šly skoro na hod. Jen Pája se docela trápil, protože mu ty svině šupinatý padaly. Celkem jsme si každej vytáhli asi 20 ryb ve složení potočák, duhák a lipan. Pár ryb bylo zmaseno.
I přes celkem vydatnou přeháňku to byla velice pěkná chytačka. Pojedli jsme rohlíky s tvarůžkovou pomazánkou a zapili to minerálkou, prostě pohoda. Chytáno na jungle cocky, parašutky a chrostíky.
Nan-old-fuddy-duddy - Profil | Pá 29.6.2007 18:46:07
Ve středu sem chytal se z-boyem rybičky na candoše a povedlo se mi chytit do čeřínku mého zatím největšího lína. Vrácen vodě, někdy bych ho chtěl chytit na prut :)
(omlouvám se za foto, špatně zaostřenej foťák na mobilu moc pěkný fotky nedělá)
NStanley 87 - Profil | Pá 29.6.2007 13:49:34
vcerejsi vecerni zubatka.vypada pekne ale mela nejakych 35 cm.proste trofejni rybka.jeste se k ni pripojili 3 okouni a tak uplna spokojenost
Nalex.del.piero - Profil | Pá 29.6.2007 13:04:04
NMlady_rybar - Profil | Pá 29.6.2007 12:56:53
Ve středu odpoledne na Hrachách na Vranově. Na masňáky se spletl jeden bolínek cca 20cm a potomn na hnojáčky skalák cca 35cm a cejn stejné velikosti a nakonec ještě ježdík cca 10cm. Pěkné odpoledne, kdybych měl s sebou ještě krmení tak to dopadlo určitě ještě mnohem líp.
Nliborcarp - Profil | Pá 29.6.2007 12:26:14
Včera super fídrovačka ,bralo hafo cejnků,kapřík,.plotice a podoustve.Nástraha kuku a burizon.
Nz-boy - Profil | Pá 29.6.2007 10:48:16
Včera jsme šli s laďou na candáty a kapry já sem chytal na feeder a splávek s rybkou a laďa měl oba na těžko všeho všudy 3 kapři 2 měli tak cca 20cm a ná závěr se mi podařila pěkná 53jka na malou plotičku vis foto
Nbello - Profil | Pá 29.6.2007 9:49:39
Vcera vecer od 19:00-22:00 na rieke Dunaj pri Ba, Pocasie nebolo moc vhodne na ryby, ale prezil som v klude pekny vecer a na privlac sa podaril aj jeden candat 45+, plave dalej.
NPasinka - Profil | Pá 29.6.2007 8:55:10
Včerejší noční výprava na candoše se tradičně nevydařila,nějak se jim letos nechce.Nicméně po menší přeháňce jsme si spravili chuť na feeder na rousnici - jesen 45,karas a tloušt 40,několik malých praváků a na závěr sumároš 95.Takže nakonec spokojenost.
NVydrysek - Profil | Čt 28.6.2007 22:30:02
Dnes jsem s mým budoucím tchánem vypravil na řeku Jihlavu kousíček za městečko Ivančice.Po zakrmení jsme vytáhli pár plotic, ouklejí a dokonce 5 nádherných podouství kolem 40 cm!! Vše na kukuřičku.Lituji, že jsme s sebou nevzali foťák, ty podoustve byli fakt moc pěkné!
Nsosed - Profil | Čt 28.6.2007 22:20:48
Na výlet jsem přibalil mušák a ráno a večer to zkoušel poblíž kempů. Ráno převážně tloušti a ostrý. Večer to byl víceméně lipanový tanec, občas do toho pstruh jak původní, tak granulák. Počasí jakš takš, jen v pondělí v noci lítaly vzduchem i stany. 50km po krásné řece prostě nemělo chybu.
NALIK | Čt 28.6.2007 21:26:06
Po dvoudeni pause opet na privlac na pstruhovce,chytnu to 4 kusi stoho 2 duhaki 38 a 41 cm dva jserm stratil a par zaberu,ale moc to neslo,pocasi stridave chvilu prselo a chvili svitilo slunko,mejte se kolegove brzi se ozvu.
NSokolik | Čt 28.6.2007 21:03:31
Dnešní chytajda na Moravě přinesla 3 menší sumečky a spoustu neproměněných záběrů.Počasí nás vyhnalo před 9 hodinou domů ale i tak to byla pěkná chytačka:)
NJarda H. - Profil | Čt 28.6.2007 18:51:59
První den na vláčce a štička 51cm.Vůbec jsem nečekal,že tam nějaké štiky jsou.Dvakrát mi ukousla twistry a nakonec jsem tam dal lanko a vytáhl jsem jí!!!
Nkodet - Profil | Čt 28.6.2007 18:50:49
Dnes při lovu amurů na meruňku jsem dostal tohoto krásného kapra. 75 cm, 9.92 kg.
Ncipa - Profil | Čt 28.6.2007 17:25:35
Včera jsem jel s kamošem na noc na soukromák kde chytnul jednoho kapra 78-7kg na plovoucí boilie banán od Tandembáčů jinak už nic.Já jsem mněl šest záběrů a z toho pět kaprů 77-11kg,78-7kg a jednoho 55cm vše na mag.olihen,další dva taky kolem 55cm na švestku od Richworthu.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NRybáři vs ochránci přirody 82
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...




































