- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Maco - Profil | St 23.5.2007 0:03:56
Příjezd k vodě v 11:30, takže už byl slušný pařák.Aktivita ryb u hladiny byla poměrně dobrá, tak jsem se těšil co bude....
No a moc toho nebylo :o(
Po výměnách všech nástrah, nakonec aspoň dva cejni cca 30 cm, oba na zelenou extrudu.Selhala i plavka....
Slunko ale neselhalo a přiškvařilo mi ramínka.
Ale jinak bylo fajně :o)
detreux - Profil | Út 22.5.2007 22:49:25
Dnešní úhořovaná na plumlově dopadla tak nejak v rámci mezí. Přijel jsem k vodě někdy po šestý když už neblo tak šílený vedro. Těsně mě minula bořka která prošla tak dva kiláky kolem mě, blesky lítaly, hrom burácel, zatažená obloha ale naštěstí nespadla ani kapka. Počasí ideal na hady :) První záběr kolem sedmé jsem promrdal, další přišel až po desátý a byl z toho had 66 cm ( zmasen, mamina si přeje ochutnat úhořovinu ). Pak těsne před ocdchodem ještě jeden opatrnej záber kterej po zaseku vypadal jak vazka, pak se to pohnulo a nic víc. Z vody jsem vytah prazdnej háček. Nechci si moc fandit ale podle mě to moh bejt slušnější sumejš. Jinak nic moc, okolni rybaři co tam byli toho taky moc nenalapali. Zajímavý bylo že jsem sebou mněl pixlu hnojek a jen jednu rousnici, a uhoř přišel zrovna na ni....... Přiště jich skusím vzít víc, třebas ti hadi hnojáky nechtěj...
jepice - Profil | Út 22.5.2007 21:48:09
Muškařina od 17:00 do 19:00 u Znojemské přehrady. Dostal jsem chuť na čerstvě vysazeného duháka, tak jsem si šel nějakého chytit. Výsledkem byli 3 duháci a 1 plotice. 2 duháci měli lehce přes míru, a proto dostali pozvánku do kuchyně.
Až na to dusno a šílenej kopec, který jsem musel vyjet na kole, to byla dobrá chytačka. Chytáno na jungle cocky, jigy a parašutky.
helis - Profil | Út 22.5.2007 21:17:50
dnes na dallasu pouze pár okounů a červenek. Do toho přišel jeden větší cejn... jinak ale krásné prostředí a odpočinek a kontrola RS
scopi - Profil | Út 22.5.2007 21:05:30
dnes na svitavě a splet se aspon kapřík 45 cm a 49 cm. Kamos 49 cm. Jinak opatrnoucky záběry - nesekatelné.
Vydrýsek - Profil | Út 22.5.2007 17:32:00
Konečně!Konečně po dlouhé době výprava na Žleb.
Přijeli jsme už v noci, zabivakovali a v cca 00:40 jsme šli po pořádném zakrmení partiklem spinkat.
Ráno v 3:55 budíček a hned chytačka.
Chyceno spoustu plotic, cejnů,1 lín na kuku,3 kapři (1 cca 35 cm se nepočítá, páč jsem jej chytil za ocas, ale byl to krásnej boj na 10 návazec, jel až do půlky přehrady).Dále kapr 39cm na feeder na kuku, a 44 cm.Jednoho jsem nezastavil...
Krásné pochytání s mými nejbližšími.Dokonce jsme se i vykoupali.
bluma- | Út 22.5.2007 17:22:05
sanka13 | Út 22.5.2007 15:49:09
Firo - Profil | Út 22.5.2007 15:41:19
Včera pokus o úhoře na rousnice. Výsledek - úhoř 55, 5x okoun cca20, sumec 115.
rick - Profil | Út 22.5.2007 14:56:14
Zkouška na umělou kuku. Fungovalo bezva. Žadně prevázaní a záběry o 2x rychlej než na originál. Asi svítivost a pop-up effekt pomohlí
koffi - Profil | Út 22.5.2007 14:02:58
dneska jsem se šel projít okolo vody a co nevidim chudinku rybičku jak se mrská na souši-peknej cejnek...už je zase ve svém králoství
Vaša - Profil | Út 22.5.2007 10:53:06
Dnes super chytačka.Na 2 feedery a na háčku červ se povadlo asi 5 karasů,7 cejnů,2 perlíni 2 plotice a nej radost mi udělali 2 línci.Krmení Traper a červ.
Curculio - Profil | Út 22.5.2007 10:48:26
Neodolal jsem a přímo v obci Jevišovice jsem zkoušel místní jelce na třešni. Říčka je zde velmi malá a navíc je kolem ní velký pohyb. První záběr asi tak 3 vtěřiny po nahození. Celkem za 2 hodiny přes 10 jelců a mraky neseknutých záběrů. Sice nej měl asi 35 cm, ale zachytal jsem si skvěle. Samozřejmě vše vypuštěno. Místní kluci se snažili taky o lov, ale kvůli silnému kapřímu vybavení jim to moc nešlo.
Darkr | Út 22.5.2007 8:39:18
Dva lidi 30ryb. 9amurů, pár kapříku - nej 46, línu - nej 30, plotic, dva uhoři a štika na žižalu:)
JohnMcE - Profil | Po 21.5.2007 20:36:13
Nedělní dopoledne na Orlasu ve znamení feederu, kapříků a cejnů. Boilie bez záběru, na feeder nejlépe klasická houska, kuku z plechovky + červík. Velmi teplé počasí, voda začíná " zelenat ". Krmeno Traperem kapřím se strouhankou, řepkou a kuku...
splavek - Profil | Po 21.5.2007 20:12:50
Včera odpoledne opět plavaná na děličku.Nakrmeno domácí směsí,která voněla po vanilce a do které jsem přidal ještě řepku a kukuřičku.Směs fungovala skvěle,celé odpoledne jsem tahal jednu plotici za druhou,nejvíc brali na kuku z červem.Největší kusy,ale vzali tuto kombinaci pouze při propadu jakmile se nastraha dostala ke dnu tak to vzala malá plotička.Ještě jsem třikrát táhnul štiku,která měla chuť na plotici,kterou jsem zdolával.Byla to taková vytrvalá kudla,asi hlad je sviňa.
Patrikku13 - Profil | Po 21.5.2007 19:51:08
Dobry den,ja vim že si mislite že to je malej kapřik ale je mi jen 13let a nemam velke skušenosti.Chytil jsem to na Napařenej rohlik....Pokut chcete recept tak mi napište na imeil Patrikku@centrum.cz
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic






































